Jump to content

Имам покани за Avistaz


Recommended Posts

9 hours ago, Tina S said:

Здравей, Снежана! Смятам да подходя отговорно и да споделям повече. От няколко месеца чакам "на опашката за покана" и ще се радвам, ако най-накрая се сдобия с такава. kristina_simeonova@abv.bg

Здрасти, в момента авистаз не раздават покани, но при следващата възможност ще ти пиша. Търпение!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6 hours ago, Снежана said:

Здрасти, в момента авистаз не раздават покани, но при следващата възможност ще ти пиша. Търпение!

Ок. Благодаря на всички, които ми писаха и най-вече на debil4e! Вече съм горд притежател на регистрация! :bow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли нужда от покана за Авистаз? Оказа се, че по случай 15 - тата им годишнината са раздавали покани и аз съм се сдобила с една. Ако има желаещ, да ми пише на лични.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@eowina и аз разбрах, че съм се добила с една именно по този повод. Със скоростта, с която събирам точки за нормална...., ще минат години:lol2: Както и  да е , добре че го направиха и моята я дадох вече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 15 часа, eowina написа:

Някой има ли нужда от покана за Авистаз? Оказа се, че по случай 15 - тата им годишнината са раздавали покани и аз съм се сдобила с една. Ако има желаещ, да ми пише на лични.

 

@Tina S търсеше покана, може да се уточните с нея.

 

Не е лошо този, който търси покана (и след това получи и успее да се регистрира), както и този, който предлага покана (и я изпрати на някого), да дава знак за това в темата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 23.06.2020 г. at 12:33, Tina S написа:

Ок. Благодаря на всички, които ми писаха и най-вече на debil4e! Вече съм горд притежател на регистрация! :bow:

Пардон за невежеството ми - не знаех, че поканата отпреди време все още важи. Проверих в Invites - има я. @Tina S вече се сдоби с такава от друго @debil4e :28558:, така че моята покана е свободна.

Редактирано от bealonenomore
Поканата вече е предоставена на потребител :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, Снежана, за поканата. :thanks:

С голям зор най-накрая успях да се регистрирам успешно. На  компа не ми даваше, излизаше съобщение за дублиращ акуант, домашния ми нет е прокси, а не IP, ако не се лъжа. Успях на таблет с мобилен интернет. Някой, ако има подобен проблем да знае какво прави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз също бих била благодарна, ако някой ми предостави покана за avistaz...

Вече не се издържа... последно има превод на два епизода  на Untouchable, които, оказва се могат да се изтеглят само от там,а също така и превода е правен за тази версия,а по нашите тракери не се качва...

Ако има опция да се регистрирам, чрез предоставена покана... ще съм признателна:)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам една ,  някой ако има мераци да  се обади.

Поздрави spacer.png

Редактирано от bealonenomore
Поканата е дадена.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, викам си да взема и аз да се наредя на опашката за чакащи покана за Avistaz, че не се издържа с тая замунда. Почти никой филм/сериал ,който искам да изтегля няма сийд или чакам с месеци, ако току виж някой реши да сийдва. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, jaji_neko написа:

Здравейте, викам си да взема и аз да се наредя на опашката за чакащи покана за Avistaz, че не се издържа с тая замунда. Почти никой филм/сериал ,който искам да изтегля няма сийд или чакам с месеци, ако току виж някой реши да сийдва. :(

jaji_neko мисля че трябваше майл.. прати на лично... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте !Повече от година аз и жена ми сме фенове на Корейското кино ( предимно историческите сериали) .В нашите торент тракове сийдвам редовно това което съм успял да сваля,но има доста сериали където ги има само в Avistaz.Някой ще може ли да ми прати покана ? Ще ви бъдем много благодарни!!

 

Пощата ми е: Psychedelicct@gmail.com

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Psychedelic написа:

Здравейте !Повече от година аз и жена ми сме фенове на Корейското кино ( предимно историческите сериали) .В нашите торент тракове сийдвам редовно това което съм успял да сваля,но има доста сериали където ги има само в Avistaz.Някой ще може ли да ми прати покана ? Ще ви бъдем много благодарни!!

 

Пощата ми е: Psychedelicct@gmail.com

готов си

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...