Jump to content

Имам покани за Avistaz


Recommended Posts

Благодаря на всички :wub:! Изпращането на точки нека приключи сега :D 

Останаха ми 14,35 т. Започвам да трупам и аз, за да мога да предам нататък.

Да не огорчим Тутраканската селищна система :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, chernata kotka написа:

Вече няма смисъл да ги питам ,за каквото и да е било.Аз си направих направо нов профил,за да не се занимавам с разправии .И вече внимавам ,какво правя със новия да не вземат и него да затрият както направиха с предишния.

 

Ама чакай, предишният баннат или деактивиран ти беше? Помниш ли си коефициента? Ако ти е баннат и си правиш нова рег от същото айпи... @helyg, то изобщо ще ти даде ли или впоследствие ще ти направят проблем?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си баннат, няма как да си направиш нов рег от същото айпи. А и като цяло за нов рег трябва нова покана, защото на този етап не им е отворена регистрационната форма.

На началната им страница пише следното: For issues related to disabled download access and/or 403 errors please go to IRC

Тоест при грешката, която е имала и котето, трябва да влезе в чата им и да каже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, helyg написа:

@felicyti Стига да не тръгне някой ден приятелката ти да се регистрира, няма да е проблем - можеш да твърдиш, че си ти от собствени компютри на различни места. Направи ли опит за регистрация обаче, ще изгорите и двете, ще ви баннат. Ще я засекат, че вече е сваляно от това айпи, ще го третират като двойна регистрация и ще баннат и двата профила. ;)

 

Не е задължително. С Kiddo преди време ползвахме заедно моя акаунт,

после тя си направи нейн. Не сме имали проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, zaharchee написа:

Това вече не знам :) Иначе щях да отида до Варна да й набия канчето :D 

Не го опитвайте в опит да ме опровергаете. Тествано е вече. Казвам го за тези, които имат намерение тепърва да се регистрират. Ако са ви пращани торентфайлове или сте споделяли акаунт с някого и ви се удаде случай да се регистрирате - или през телефона, или спирате сийда на техните торенти, иначе рискувате да се отплатите на човека за услугата, като му подсигурите бан.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами за сега ще я караме така :) на мен не ми пречи приятелката ми да ползва моя акаунт. За всеки случай ще й кажа да не си прави собствен профил. То сега няма и как без покана :D Ако нещо стане проблем и ме баннат, за спешни случаи ще ползвам на сестра ми акаунта :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От един акаунт един и същи торент е позволено да се сваля от три места. Пише го в правилата им. Ако е свален от повече места, следва проверка и бан.

Ако някой ден получи покана и реши да я ползва за регистрация, да не сийдва нищо, свалено през твоя акаунт, иначе няма да успее да се регистрира, а ако тръгне да пита що, пак следва проверка и бан.

Ако в един дом повече от един човек искат да имат отделни акаунти, трябва предварително да се свържат с админ на сайта им и да поискат позволение - отново извадка от правилата им. Всеки опит за втори акаунт от едно айпи го третират с бан иначе, ако не са предупредени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясноооооо. Ето кой е чел правилата. И аз трябва да им отделя време :D 

Значи всичко е наред при мен за сега :)

Благодаря за информацията :)  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, бих искала да ви помоля, ако някой има излишна покана, ако е възможно да ми я предостави, защото не ми позволяват да си направя регистрация в asiatorrens без покана.  Прочетох коментарите ви и при получаване на поканата, ще се отнеса сериозно и ще сийдвам всички изтеглени торенти. Много благодаря предварително. :happy:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От авистаз празнуват 15 години и раздадоха малко бонус точки и по една покана на регистрираните. Сега е моментът за тези от вас, които споделят акаунта си с друг, да му пратят покана. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам право да пратя покана - пише да се канят само доверени хора, така че ако някой човек, заслужаващ доверието ми, има нужда от покана, да ми пише :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 21 часа, lenida написа:

Имам покана. Ако някой иска, мога да му изпратя.

murygiz@gmail.com

:thanks:

 

Редактирано от bealonenomore
Покана е изпратена.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 6/3/2020 at 9:29 AM, Снежана said:

И аз имам право да пратя покана - пише да се канят само доверени хора, така че ако някой човек, заслужаващ доверието ми, има нужда от покана, да ми пише :)

Здравей, Снежана! Смятам да подходя отговорно и да споделям повече. От няколко месеца чакам "на опашката за покана" и ще се радвам, ако най-накрая се сдобия с такава. 

Редактирано от Tina S
Премахване на имейл
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...