Jump to content

Имам покани за Avistaz


Recommended Posts

Потвърждавам, че днес - сряда - все още пише отворена регистрация. Бих предложила съвет: Изтеглете нещо популярно, за да сийдвате успешно и бързо - а не като мен, дето изтеглих малко известни филми и си стоя на процент 0.00... :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От известно време не мога да вляза в сайта, дава ми "Неуспешно свързване: Евентуален проблем със сигурността".

Някаква идея как да заобиколя забраната?

С mozilla firefox съм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Закъснях ли за покана? :unsure:

Тъй като съм в Англия и достъпа ми към повечето тракери е забранен. Единствено мога да изтегля сериалчето от avistaz, но нямам регистрация а там става само с покана. Някой може ли да удари едно рамо? Благодаря, предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, djuls написа:

Ако някой има покана за AvitaZ да ми изпрати,ще съм много благодарна.

airiss1@abv.bg

 

Изпратих ти - трябва да се регистрираш до 24 часа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 12.06.2019 г. at 18:52, lukreciana написа:

Само тaзи седмица може да се регистрирате. Отворено е. Който иска и е нямал възможност, сега е моментът.:click:

Изпуснал съм момента, Хелп

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, helyg написа:

Регистрацията в авистаз е отворена. Който чака покана, а никой не му е изпратил, сега е моментът да се регистрира.

 

@fractal, последно ти търсеше покана - действай, ако все още нямаш регистрация :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет! :-) 
Нареждам се и аз на опашката с молба за покана, за Авистаз. Има ли някой, който може да ми изпрати? 

 

Редактирано от Tina S
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че и аз се нареждам на опашката с молба за покана. Не съм много запознат... имейл: marvel3322@gmail.com 

 

Редактирано от bealonenomore
Покана е изпратена.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Нареждане на опашката" е образно казано - тук пишат тези, които имат нужда от покана, а ако някой има такава - праща. Лошото е, че покани се събират доста бавно, поне на мен ми отнема няколко месеца, а сийдвам доста неща там... За щастие, от време на време пускат свободна регистрация и информираме тук, за да може да се регистрират тези, които досега не са успели. Така че следете темата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 2/8/2020 at 8:09 PM, bealonenomore said:

"Нареждане на опашката" е образно казано - тук пишат тези, които имат нужда от покана, а ако някой има такава - праща. Лошото е, че покани се събират доста бавно, поне на мен ми отнема няколко месеца, а сийдвам доста неща там... За щастие, от време на време пускат свободна регистрация и информираме тук, за да може да се регистрират тези, които досега не са успели. Така че следете темата :)

Тъй вярно!:P 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...