Jump to content

Имам покани за Avistaz


Recommended Posts

Здравейте.

 

Нуждая се от покана за AvistaZ, тъй като са ми изтрили предишната регистрация... И не мога да си направя нова...

 

Моля, някои да ми пише, когато разполага с покани. Много ми е спешно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В masters се качват доста от корейските сериали с превод, които ги няма в замунда... Без masters няма живот за някои хора ... :( AvistaZ пък ми изтриха профила и не мога да се регна без покана... Писах тук в темата за поканите и така и не получих отговор. Няма и да получа сигурно. :28558: Дано го оправят тоя сайт... 4-ти еп с превод на Революционна Любов не можах да си сваля... Ах, каква мъка! И никои не ми го дава. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих ти пратила покана за Avistaz  но нямам идея как... а за Revolutionary Love  има го преведен на български само до 3 епизод ще дам линк за онлайн гледане както и няколко други места за теглене, дано ти свършат работа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Avistaz поне до преди седмица-две регистрацията беше свободна. може още да е... И неее, не съм съгласна Eastern spirit да изчезва!!! Казвайте, какво мога да направя като потребител, ако трябва всяка тема ще коментирам. Обичам го този сайт:bow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Истърна, ко се наложи, ще го спонсорираме, нема страшно. Другото не зависи от мене, па и ме мързи :896767:

 

Революционната любов мога да го разкажа, барем докъм 7-ма серия съм стигнала. И уроци по английски мога да давам, те репликите в корейските драми не се отличават с кой знае каква смислова разгърнатост и структурна сложност :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Плс, не ми го разказвай, знам за какво иде реч + не съм гледала някои моменти още. :28558:  Чакам си го аз с превод и туй то.

 

Тоя форум и сайт , и всичко никои да не пипа! :Д С пари не мога да помагам ако се наложи, но с коментари и всичко друго, да. :Д

 

AvistaZ я убивам... Покана никои не ми дава... Просто чудесно. Дано скоро пак да направят приема свободен... Пишете ми ако се случи, че аз ще забравя. О.О

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз каквото имах, раздадох. Сега имам само 546 бонус точки, а за да разменя за една покана, трябва да имам поне 2000. Дано се отзове друг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, cuki написа:

Покана за AvistaZ , ако има някой ще ме направи щастлив за Нова Година :D rumennakov@gmail.com

Изпратих ти покана;) 

Весели празници!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Rossi Yankova написа:

Изпратих ти покана;) 

Весели празници!

Мерси много весели празници;):inlove::P

преди 46 минути, Rossi Yankova написа:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...