Jump to content

Имам покани за Avistaz


Recommended Posts

Здравейте! Има ли все още някой с излишна покана за Авистаз? Не бях логвала от доста време и се оказа, че asiatorrents вече го няма, а с него и акаунта ми :(

Стария акаунт трябва да ти работи и в новия сайт. 

 

Аз имам една свободна покана :) Дай си мейла, ако искаш на лични.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Open Registration till 30th November 2016! AvistaZ.to will be open for registration starting 15th till 30th Nov 2016. Please invite your friends, share on your wall, tweet and blog it! This will be last open registration for 2016! HAPPY HOLIDAYS!

 

:click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реших да споделя от опит как може да се оправи рейтинга в avistaz. Както ползващите го знаем, за да може да се сваля оттам, каченото трябва да е повече от сваленото. За да си оправите рейтинга трябва да се "закачите" за възможно най-много торенти и да сийдвате.

Предполагам, че всеки, който ползва торент сайтове, има на хард диска си някой и друг филм или сериал. Дори акаунтът ви в avistaz да има забрана за сваляне, това не важи за торентите. Така че трябва да прегледате какво имате на харда, да намерите в avistaz съответния филм/сериал и да свалите торента. Важно е версията (450p, 720p, 1080p) да е същата като на наличния ви филм/сериал. След това при стартирането на торента, трябва да се посочи точното място, където вече е записан филма/сериала. Торент програмата ще сравни файловете и след проверката за съвпадение, ще започне да сийдва.
За подобряване на рейтинга може филмите/сериалите да се свалят от българските сайтове (ако ги има там) и след това да се сийдват и в avistaz.

П.П.: Не съм сигурна дали постът ми е за тази тема, но донякъде е свързан с нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, бих искала да си направя регистрация в avistaz. Ако някой може да помогне, ще съм му много благодарна :wub:
E-mail: martsenkova@outlook.com

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

24 minutes ago, Miss Interpol said:

Здравейте, бих искала да си направя регистрация в avistaz. Ако някой може да помогне, ще съм му много благодарна :wub:
E-mail: martsenkova@outlook.com

Проверете си мейла ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега на мен ми трябва покана за avustaz :) 

Ще съм много благодарна, ако някой помогне! Пишете ми на лични за подробна информация!

Благодаря предварително!

 

П.С. Всичко е ок! Благодаря сърдечно! :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...