Jump to content

Имам покани за Avistaz


Recommended Posts

Здравейте, пиша тук защото не знам къде... надявам се на съвет:)  имам проблем със свалянето на филми (от няколко дни )от новия сайт avistaz пише,че не можело със уторрент.След като се опитах с него даде грешка и после не можех да сваля и нищо от  замунда и др.Свалих си битторент,но пак без  успех за  avistaz не ми тегли изобщо.четох във форума на avistaz ама хич не ми стана ясно.Моля някой ако знае повече да ми пише.Предварително Благодаря :)

 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

  имам проблем със свалянето на филми (от няколко дни )от новия сайт avistaz пише,че не можело със уторрент.

 

 

Да, има съобщение: uTorrent 3 is problematic. Please downgrade to uTorrent 2.2.1 

 

Свали си версията на по-ниска или направо сменяй програмата. :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам къде другаде да питам. Имах регистрация в Азияторент, но нали освен псувателни думички на английски не знам друго почти, та не разбрах, че ако не сийдваш, те лишават от сваляне. И така, сега не мога нищо да сваля оттам, какво да правя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам къде другаде да питам. Имах регистрация в Азияторент, но нали освен псувателни думички на английски не знам друго почти, та не разбрах, че ако не сийдваш, те лишават от сваляне. И така, сега не мога нищо да сваля оттам, какво да правя?

 

Честно казано, най-простото решение е "дарение" от 10 долара.

тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно има и нещо като помощ за приятел, но то пак е временно за теб ако не сийдваш... или използваш тез торенти със звездичките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично като старо куче с над 15 годишен стаж из торент средите мога само да дам съвет как да сваляш торентите без да ти отчита сваленото към рейтинга. По друг обаче някакъв начин не знам как може да се увеличи ъплоуд-а. Само сийдване...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам един (тъп) въпрос. Направих си нова регистрация в Авистаз, какво трябва да правя (не правя) за да не ме лишат от права?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво е да докараш рейтинга над 1,00. Става лесно - сваляш торент над 20 гб, понеже не се брои при изчисляването му и го сийдваш. Хитрото е да хванеш нов торент - например като свърши някоя хитова драма и излезе целия пакет от сериите, го сваляш и после за 2 дни правиш добър рейтинг. :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Има ли все още някой с излишна покана за Авистаз? Не бях логвала от доста време и се оказа, че asiatorrents вече го няма, а с него и акаунта ми :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...