Jump to content

Recommended Posts

Аз съм още на първите епизоди,но много ми харесва и не мога да разбера защо клеветят сериала,че не е хубав,а пък главните засега се справят много добре с ролята,олеле нямам търпение да гледам още :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз си гледам сериала с кеф, жална им майка на рейтингите...

Понякога се ядосвам на сценаристите, особено като забъркаха и любовта, и драмата, вече..Ама с шепи драма, чак забравиха жанра на сериала си, тия дни..

Йе Съл, я преглъщам, защото има попадения и ме държи на моменти, колкото и наивна и тъпа да го дава героинята й

 

но в 13 епизод, дори в "онази" любовна сцена, исках да я размажа с камък, само един път щях да замахна :lol: :lol: ..тя, забрави ли от г’де е и къде й е силата?

 

Не мога да не си призная, че героя на Ерик (и в ситуацията), по го разбирам. Малко сценаристите се заиграха с персонажа му от друга роля, но момчето е трепач - и като изпълнение, и като мъж ..

Тези негови сълзи и ярост, още са пред очите ми и цялата емоцията и бушуващата сила на героя му, на мен ми се връзват. Той следва естествено състояние на леко побъркан от съмнения и видима лудост влюбчо, над халлю звезда, и задълбочи своя образ, ама сценаристите чак му..разбиха сърцето, а на мен ми ускориха пулса за нула време.

За първи път, дано не за последен, яко се забавлявах с И-На-ши.

Очаквам още изненадки от сценария.. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми харесва филмчето. Грабна ме още от първи епизод, което се случва много рядко. А може би е защото нямах големи очаквания към този филм, като се има предвид, че всички актьори до един са ми непознати. Единствено Ерик бях гледал в един исторически, който толкова ме разочарова, че го спрях още в средата на първи епизод. Но с този филм осъзнах, че не е лош актьор. Играта на всички е на добро ниво.

Абе, хора, от къде дърпате буквите за епизодите след 11, че не успявам да ги намеря?

Не съм гледал епизода с креватната сцена, но ми хареса коментара за смяна с актрисата. Аз бих желал да съм на мястото на Ерик. ;) Също много ми е чудно как във всичките им филми представят героите в началото като супер силни, тренирани цял живот, а по някое време започват да припадат или ги пребиват или съвсем са забравили за способностите им.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много рядко ми се случва да симпатизирам на "лошата" кака повече, отколкото на главната многострадална такава... Е - тук нямам забележки - кефи ме и това е! Току - що приключих 12 еп. и ако до края на сериалчето успява така да ми приковава вниманието - твърдо ще й стана фен / остана само да й науча името! / .

Като гледам "летищната" снимка на главната - абе, склонна съм да направя компромис и да не съм твърде критикарски настроена към играта й, обаче персонажа на шпионката на моменти ме кара да развявам феминисткия байряк и чак ми се ще да го запокитя към Югоизточна Азия, та белким пречукам някой сценарист в движение, че нещо много съм им насъбрала по отношение на каките!!! То бива будалък, неориентираност и малоумие, обаче в такива количества... :blink:

Батковците няма да ги коментирам - "доволна шъ останиш"! И като игра, и като персонажи...

Този сериал носталгично ми навява времената, когато се "другаросвахме" всички подред / ученическите ми години.. /, обаче ми е ужасно забавно и на моменти се смея с глас особено ако трябва да спиш с врага "в името на родината"!!

Харесва ми!

И си го гледам с кеф!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много рядко ми се случва да симпатизирам на "лошата" кака повече, отколкото на главната многострадална такава... Е - тук нямам забележки - кефи ме и това е! Току - що приключих 12 еп. и ако до края на сериалчето успява така да ми приковава вниманието - твърдо ще й стана фен / остана само да й науча името! / .

Като гледам "летищната" снимка на главната - абе, склонна съм да направя компромис и да не съм твърде критикарски настроена към играта й, обаче персонажа на шпионката на моменти ме кара да развявам феминисткия байряк и чак ми се ще да го запокитя към Югоизточна Азия, та белким пречукам някой сценарист в движение, че нещо много съм им насъбрала по отношение на каките!!! То бива будалък, неориентираност и малоумие, обаче в такива количества... :blink:

Батковците няма да ги коментирам - "доволна шъ останиш"! И като игра, и като персонажи...

Този сериал носталгично ми навява времената, когато се "другаросвахме" всички подред / ученическите ми години.. /, обаче ми е ужасно забавно и на моменти се смея с глас особено ако трябва да спиш с врага "в името на родината"!!

Харесва ми!

И си го гледам с кеф!

 

малко инфо за "лошата кака"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнах да го гледам и просто нямаше как да не отбележа иронията в случая с този сериал.

 

Няма да го слагам в спойлер, защото не разкривам нищо съществено от съдържанието на драмата.

В началото на трета серия Ерик/Kang Woo се обяснява с Jang Hee Jin/Joo In Ah, че след като се е учила да играе от него би трябвало да е научила и основното. Ако не е сигурна, че ще се справи с ролята си, по-добре просто да напусне, но не и да променя графика на снимките. Е, и това, ако не е ирония, здраве му кажи :lol: .

 

А Han Ye Seul отново не ме впечатлява. Кокори се и се пули по същият начин както в Nine Tailed Fox. Да не говорим, че опитите на героинята и да се прави на покорна и наивна в присъствието на Kang Woo са ми доста нескопосани. Май наистина ще е по-добре момичето просто да се откаже от актьорството.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драмата спокойно може да се гледа като моноспектакьл на Ерик.Останалите персонажи са като подвижен декор.До тук поне това видях .Може би в последните серий ще се изненадам.Но заради Ерик си струва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригинална тема, от време на време има някакви комични ситуации. Спайката много по-добре се справя, от колкото онова дърво Ерик. Иначе сериала става за гледане. Това е моето лично мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:slap: Не, че не очаквах издънки, но

 

Кож-кожа-ми-ти "съпайка", дето оцелява месец сама в джунглата и се справя с цял взвод севернокорейски спец агенти, но се остави да я хванат 3-4 пишман бандита без да направи нищо :huh: .

 

 

hlytzprytz, не съм сигурна дали ти си правил/а субтитрите, но поне същият ник се появява в сериите. Искам просто да те поздравя за добрата работа :yes: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:slap: Не, че не очаквах издънки, но

 

Кож-кожа-ми-ти "съпайка", дето оцелява месец сама в джунглата и се справя с цял взвод севернокорейски спец агенти, но се остави да я хванат 3-4 пишман бандита без да направи нищо :huh: .

 

 

hlytzprytz, не съм сигурна дали ти си правил/а субтитрите, но поне същият ник се появява в сериите. Искам просто да те поздравя за добрата работа :yes: .

 

Същата :P . Благодаря :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е лошо сериалчето и добре се посмях първите епизоди, но с наближаването на края нещо темпото се загуби. Не обичам да критикувам, но добре , че са поддържащите персонажи иначе вече да го бях зарязала. Ерик се справяше прилично, но не мога да кажа същото и сега; за сметка на това двамата "стари другари" :D и "лошата" ме забавляват страшно. Нещо историята започна да куца по средата и магията позачезна, но ще си го догледам.

 

Само искам и аз дрехи като тези на "другаря" майор - вали като из ведро, ония с дъждобраните мокри до кости, а на майорчето ризата под сакото така и не се намокри :lol2:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Исках да изкоментирам нещо друго за облеклото на севернокорейчето, не знам дали се е мокрел от дъжда, но определено е плувал в пот по време на снимките :D Всички по къси ръкави, 30 градуса жега, нашичкият закопчан догоре или с куртка, или с яке, или със сако. И хич не ми се връзва тоя актьор за тази роля - той изглежда поне 5 години по-млад от шпионката, ама тя го чувствала като баща :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има още три. В понеделник ще излъчват 16 епизод, а във вторник ще дават последните два.

Колкото до предните два епизода:

 

Мдаа, няма и спомен от това, което беше драмата в началото. На мене драматичните моменти в драмите никога не ми пречат особено, та и сега. Обаче поне малко милост да имат. И тези четири книги, имам чувството, че най-голямата тайна в света е скрита там, а ще е нещо обикновено сигурно, дето няма да си заслужава всичките главоболия на героите. Ама те, не че сами не са си виновни за ситуациите, в които попадат. И съм длъжна да отбележа, че според мен Че Рьо и Мьонг Уол са най-некадърните тайни агенти, които може да съществуват. Първото е, че постоянно смесват чувствата с работата, другото е, че постоянно ги хващат като искат да отидат някъде, третото, не може цяла камара с народ да знае какви са. Но айде, нали е драма, прощавам. А пък макар и сюжета на моменти много да издиша, аз продължавам да я харесвам. И ми е интересно как ще се измъкват героите от кашата, в която са забъркани. Иначе не е лоша актьорската игра, или поне не много. Но имам чувството, че Ерик я изнася на раменете си драмата. Най-много ми допада неговата игра. Тръпки ме побиха от погледа му, когато разбра, че chairman-a е убил баща му.

 

Едит: Веднъж и аз се бях зачудила как не им става горещо на актьорите, при положение, че ги навличат вечно с някакви якета и сака. Но пък предполагам, че е по-добре така, отколкото през зимата, когато им се вижда дъхът от километри и мръзнат от студ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам защо са такива критиките към шпионката но на мен много ми харесва момичето как играе. Дори когато няма реплики само да гледаш как се променя лицето и, изражението и емоциите и, си е чисто удоволствие. Успява да придаде тази нежност и уязвимост на образа си.

 

 

Сцената когато я караше да повтаря "Аз обичам Ганг У" беше много готина.

 

Ганг У и лошата мацка ми харесват също. Мацката е ограничена от периферната си роля но се справя добре, а той въпреки че ми беше малко еднообразен във първите серии, играта му към края почна наистина да ми харесва.

 

Единствено ми издиша "другарят майор". Не знам дали заради слаба игра, или самата му физиономия някак не ми се връзва, но ми е плитък нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам защо са такива критиките към шпионката но на мен много ми харесва момичето как играе. Дори когато няма реплики само да гледаш как се променя лицето и, изражението и емоциите и, си е чисто удоволствие. Успява да придаде тази нежност и уязвимост на образа си.

 

Много добре казано. Актрисата е и красива жена преди всичко, а това няма как да ме остави безучастна :)

Има някои моменти в които е толкова дървена, че ми иде да я фрасна с нещо по главата, ала подозирам, че това е част от сценария й.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...