Jump to content

Recommended Posts

Зико си има собствено риалити. Епизодите са къси, което не те натоварва, който го харесва може да хвърли едно око. Пускам тука 1 епизод, другите може да ги намерите в същата страница в ю туб. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свежи както винаги, песента е доста различна и много ми хареса, от Zico никога не може да се очаква нещо лошо.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво по-добро от едно ранно завръщане на момчетата? - датата е 8.01

 

Излезе и един обещаващо звучащ и изглеждащ тийзър:

 

 

Редактирано от theL0new0LLF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчетата са истински разкош.

От новия албум много им харесвам и One Way. Напомня на H.E.R. и Yesterday - мелодична и сладурска.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този път продуцентът е Kyung, за мен, е напълно невероятно как могат да правят пълен 180-градусов ъгъл от песента им миналата година. Музикална гениалност.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кое точно й е бигбангското?

Тази група винаги е правила по-различна музика. И точно това им обичам на момчетата - винаги са различни от масовката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 23 ноември Зико е напуснал компанията "Seven Seasons".Ще продължи кариерата си соло,той дори и сега е на самостоятелно турне,а групата си остава шестчленна,останалите всичките са си подновили договорите.Попадна ми обаче и това,че изглежда все още бъдещето на групата като седемчленна се обсъжда,тоест "Seven Seasons" искат лидерът в Block B,дори и да не е под тяхното ръководство...Малко ми е съмнително,но да видим какво ще стане, гадно е, когато групите почнат да се разделят или някой  напусне,макар,че всеки си е с правото,гледа най-доброто за себе си...

Off Topic

Особено като знаем какви са им музикалните компаниите в Корея...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

B-Bomb ще пусне сингъл ‘Finale’ на 4 октомври, а на 10 октомври ще влезе в казарата. като е приет да служи като наборен полицай в Сеулската столична полицейска агенция.

B-Bomb-Finale.jpg

 

А Zico, Zico се готви за нов албум...

Zico участва във фотосесия и интервю с W Korea за техния брой от октомври, където той демонстрира мощната си аура и шикозни прелести.

Понастоящем продуцентът и изпълнител се подготвя за първия си самостоятелен студиен албум “Thinking” и той каза: „Създадох албума във формата на задаване на въпроси и събиране на отговори. Процесът да се видя от гледна точка на трета страна ми помогна естествено да събера песни за албума. 

Той продължи да проявява увереност за предстоящото си завръщане, като каза: „Обикновено хората слушат моята музика в клубове или партита, когато се забавляват. Чувствах се, че повечето хора не казват: „Чувствам се тъжен, трябва да слушам музика от Зико.“ За този албум искам да покажа, че съм артист, който може да се наслади на много различни емоции. “

 

Zico ще пусне “Thinking Part. 1” на 30 септември и “Thinking Part. 2” през октомври...

Block-B-Zico-1.jpg Block-B-Zico-2.jpg

 

Off Topic

 

Block-B-Zico.jpg

 

А иначе след излизането на „SoulMate” с участието на IU през юли 2018 г., това ще бъде първото му издание след приблизително една година и два месеца. Това ще бъде и първият му самостоятелен албум, откакто се раздели със Seven Seasons. По-рано през месеца, FANXY CHILD (екипаж, включващ Zico, Crush, Dean, Penomeco, Millic и Stay Tuned) проведе концерт, по време на който Zico разкри нова песен, озаглавена „One Man Show.“

Zico създаде агенция KOZ Entertainment по-рано през годината след заминаването си от Seven Seasons. Наскоро Zico създаде и концептуалната песен „MOVE“ за „Produce X 101.“

 

Тийзъри към завръщането му...

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 4 октомври B-Bomb пусна сингъла си "Finale", а на 10 октомври влезе в казармата...

 

На 18 октомври писмото на идола - адресирано до фен клуба на Block B - беше публикувано в официалния Twitter в групата с надпис „Новобранеца Lee Min Hyuk [рожденото име на B-Bomb] Писмо 1.“

Здравейте! Това е B-Bomb!

Не успях да ви поздравя както трябва, тъй като внезапно влязох в учебния център. Ето защо аз поздравявам всички с писмо!

Ще премина основно обучение през следващите четири седмици. Изминаха само няколко дни, откакто влязох, така че беше наистина забързано, но ще се приспособя възможно най-бързо и ще премина през тренировки в добро здраве! От една страна, не мога да повярвам, че [член на Block B] Taeil премина през такива времена, но от друга страна, мисля, че той наистина е страхотен! Сега всички най-възрастни членове от 1990 г. започват военната ни служба и ние ще я завършим усърдно и в добро здраве, за да не се превърнем в тежест за групата!

Всички, моля, развеселете ме и ми пишете много и много писма! Спомням си, когато Taeil  каза, че е бил най-щастлив, когато четеше писма в учебния център. Ще пиша писма винаги когато мога!

Времето става все по-студено, така че, моля, внимавайте да не се захванете! Ще пиша отново следващия път! Поздрав!

 

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...