Jump to content

Recommended Posts

Сцената им днес на Music Core. Най-много се радвах на двамата си любимци. Пу, пу, много хубави днес и двамата, радост моя ненагледна. Да честитя и на Дзико-ши първото му предаване днес като водещ на Music Core. С каква синя ризка се беше издокарал, хаха, с какви очила, прическа, шапка, панталонки, хаха, нямам думи. Шоуто беше пълно, щом Зико е на сцената това е гарантирано. На мен ли само ми се стори, но нещо Минко от SHINee май не гледаше добре Зико? Хмм, той не, че и Зико млъкна и беше в повечето време водеща фигура (естествено), но все пак, като че ли усетих някак малко напрежение, знам ли.

Чакам ги следващата седмица и с H.E.R.. Да чуя и да видя какво ще е, че с този розов постер не знам да се плаша ли отсега или да изчакам.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха Ха Ха забавен първи Teaser песента сигурно ще бъде забавна и щура в техен стил... :28558: , чак ми се прияде и на мен сладолед....

 

 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много, много яки тийзъри, до тук. И аз май в тях се надям за яко и истинско лудо лятно парче, да ме прощават всички девЪчки и кълчИ-мълчИ-ния. Пу пу..дано музикално парчето да звучи така, а за изглеждане какво да кажа - пълни о т к а ч а л к и!  :28558: 

Съпорта на Мина Куон е видим, чакам...чакам да излиза H.E.R.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шоукейса днес в AX Korea мина успешно.


Зико е казал в интервюто, че е подготвил албума през последните 3 месеца. Искал е да смени имиджа на групата, като за целта се е ориентирал към стила блус рок.


Казва още, че е избрал концепцията за сладка любовна песен, защото вече "party hard" концепцията им е станала прекалено обичайна.


Обещанието им за 1во място е някой от групата да се облече като животно и да излезе така на сцената.


tumblr_n95qeg9tg31r3hs1eo1_1280.jpgtumblr_n95qeg9tg31r3hs1eo2_1280.jpg


 


Ето я и песента и клипа



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този път не съм съгласна с теб хахахаха Песента е супер весела и стиловете си подхождат според мен. Много ми харесва, с изключение на това че очите ми сълзят от яркостта на косата на P.O хахахаха


Но можеше и без да прекъсват песента по средата, това винаги много ме дразни.....


 


Утре ще чуем и останалите песни от минито.


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм 50 на 50. Има неща които ме радват и карат да врътна песента и без клипа...Не, че клипа не става, типично цветен и странно весел е.

Няма я HER..ма има толкова чалнати глави, грим и фешън издънки, че никви женки не ми треб'ат да се кефя.

Стилът, чисто музикален им ходи, припева на песента е кечи, какъвто очаквах и въпреки, че сякаш слушам няколко песни, песента има потенциал. В заключение не е баш каквото исках да чуя и видя, ма се забавлявам на тази "мешавица".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам попадение. Чух сега албумът, който вече е факт и харесах само едно парче, но все пак е нещо. Hug Me Now е заглавието, третото в албума, много нежна и лирична песен, изобщо не е в стила им.
За заглавното им парче съм все така на същото мнение и няма да го променя, зле е, но Hug Me Now ми хареса. Поне от нещо да съм доволна от този мини албум. Дори ми звучи някак... как да кажа, като подходящо за саундтрак на някоя любовна корейска драма. Господин Зико ли е създал и това парче? Да знам дали да го похваля поне за нещо.

 

Block B - H.E.R, Mini Album, July 24, 2014 Download

 

d23fd68ee5e774bf.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги ми оправят настроението, само да ги видя и почвам да се хиля като Кюнг хахахах


 


Малко от тези промоции да сложа, много розово, много нещо!



 


 





 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пропуснати са да бъдат отбелязани 2 победи на HER.


Миналата седмица на M!Countdown (14.08) и вчера(20.08) от Show Champion! Честито на момчетата, а дано вземат и още някоя до края на седмицата.



 


Слагам и участието на Zico в песента на Olltii от SHOW ME THE MONEY 3



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го и на живо участието му в SHOW ME THE MONEY 3


 



 


 


Преди повече от седмица вече май, излезе и песента на Park Boram в която има малка рап част, но за да го видите в клипа не трябва да мигате хаххаха



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах SHOW ME THE MONEY 3 и това хлапе от другия отбор Bobby май беше много ме забавляваше с твърдението, че не се страхува от Zico и би го бил в рапирането  :282: . Леле какво държание имаше и нито веднъж не каза Zico хьонг като OLLTII. Но арогантната му усмивка се стопи когато Zico започна да рапира  :28558: . Във форумите доста се обсъжда това представяне и най вече нямам нищо против момчето но коментират, че никога не се е подвизавал в ъндърграунд средите като Зи и не е хубаво така да говориш....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е точно темата да се изказвам, но имам поглед, леко пристрастия също, но доста мога да пиша, защото следя предаването Show Me The Money 3. Първо Зико си е Зико, той е айдол, но и не само..знаем от къде е тръгнал, умее да рапира, да се държи супер добре на сцена като пърформър, соло, в дует и лидер на бой банда, и за времето като айдол е показал, че е уважителен. Заради доста неща аз го харесвам, за разлика от OLLTI, да започна с него.

В случая, дето не мога да схвана каква му е "играта". Може да рапира, видно е, но е от хората с мнение против айдолите, редовно ги "х/ф/ули" и споменава в текстовете си, но показва леко пристрастие към YG тима продуценти, избрал е песен на един от най-известните айдоли в Корея (GD) и избрал компанията на един от най-стабилните на флоу, айдоли(Zico) за своята сцена. А, да..а, че е бил кандидат за кей поп стар, забрави ли човека? Лично..за мен, въобще с тази сцена Зико си показа колко е по-добър от партньора си на сцената, а Боби колко много има да учи. Друг е въпроса, че песента на Боби, беше слаба...Сега за Бобчо, той е кадър, как да се изразя - има нужда от такива хора. Има нещо крайно в него, но не лошо. За мен всичко започва от голямото му желание да се докаже, да се забавлява на сцена и да пребори сравнението, че е просто някакво трейни (или просто айдол) в айдолска компания. Боби преживя доста в "WIN", тренира в YG E яко, снима и новото сървайвър шоу съвместно с това,  но има супер голяма увереност когато изпълнява и е на сцена, както и смелост да се забавлява. Личи му, че не се страхува да предизвиква себе си. Аз разсъждавам така, че има различни на стилове рап изпълнители, както и на изразяване на емоциите си на сцена, също. Затова Боби изглежда и се държи леко арогантно, но не неуважително, а от типа - правя нещо, защото мисля, че мога и ще се забавлявам, без да съжалявам.

В заключение ще видим кой ще е победител..в цялата тази "история", която надявам се да не стане истерия? 

Ще има недоволни винаги от резултата, но да съм честна Iron може да спечели, съвсем заслужено и заради случващите се "глупости" . :896767: 

Аде стига по шоуто..

 

Да си кажа, че "H.Е.R" я въртя и както очаквах си я харесах, с времето. За радост песента се задържа още в топ 10 на класациите и показва силата на Блок-арите дигитално. Както и да го гледам тази година "бият" доста други айдоли, именно в моята класация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента ми хареса. Много ме радват като ги видя на сцена. Вижда се как се забавляват винаги на сцената. Радвам се и за наградите, които прибират.

Имат още една от вчерашния MUSIC CORE (23/08/14), като изпреварват WINNER и SISTAR.

 

И да сложа това интервю от телевизия Arirang

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Zico беше поредният участник в предаването Mnet 4 Things Show.


За моя радост го преведоха и го гледах бързо, бързо днес. Който го гледа, може да види защо харесвам толкова много Зико, страхотен е, като характер и човек, освен като музикант.


 


Гледай



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата саундтрак песен за новият сериал Secret Door е дело на наще момчета. Ето я цялата песен, а долу е тийзера за клипа й.


 


https://www.youtube.com/watch?v=4PxvP-SYLes



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...