Jump to content

Recommended Posts

Ами бутам little_angel от вчера да го напише, но нея я мързи, а аз с писане на новини в темата на Block B не се бутам, макар че се интересувам какви ги върши приятелчето на Жокера. Иначе от 7Seasons пуснаха новината и дадоха разяснения за това завръщане. От там научих и аз.
Куони днес има и рожден ден. Да е жив и здрав.
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Буташ я ти, little_angel, а тя не отлепя хахахаах Еми трябваше да пиша само пост "Завръщат се на14-ти" и за това ме мързеше, ако някой не беше сложил тийзъра, щях да се активизирам ;) А на мен както винаги ми пълнят душата хахах Те просто са група, която каквото и да направят извикват усмивка на лице и думите "Ах на кака маймуните" :28558: :28558:


Така че чакаме да видим какво е това ~Yahoooo :icon_sunny:


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бутайте се взаимно, моля ви..ихууууууууу :28558: !
Както казах, ми е драго да виждам (повечето) музикални теми с инфо, изпълнения и по-пълни мнения..
Тук съм единодушна с ангелчето, че завръщането на тез откачалки е винаги интересно за гледане, но държа да виждам развитие и нови неща около момчетата, защото освен, че трябва и могат! Под пара не съм, но баш това яхууууууу..мое да ме докара! Или съсипе.. :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ако иска да гледа маймуните, без превод. Групата им за субтитри е доста бавна, когато става въпрос за толкова големи клипове, така че може да го прегледате така, докато те направят субки...


 


(епизода беше изтрит)



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен позволено ли ми е да ги коментирам? Изгледах първи епизод и искам да си кажа, затова вдигам ръка, учителката да ми позволи да кажа нещо по темата.

Ами... първо, че това не е типичното айдъл предаване - не е, а и нямам нужда от субтитри на английски, за да го разбера. Никога не са били като типичните айдъл свити сарми. Със сигурност и когато преведат епизода и разбера всичко, ще чуя неща, които не съм чувала в други айдъл предавания, а съм поизгледала вече доста.
Кьонг започнах да го харесвам вече с новата прическа, с която се похвали и онзи ден в Туитър. Не видях нещо, което да не очаквах от тях, в смисъл подготвена съм - Зико и По си правят номерата/ дивотиите, Куони както винаги е малко по-встрани, по-мълчалив от всички, Минхьог отново ми направи добро впечатление, а Красавецът изрусен трудно го гледах. Щури, много щури, забавни, но трябва и превод, защото играха и на игри, отговаряха на въпроси.

Очаквам електро суинг парчето в понеделник.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да направя един анонс (вече започнах да звуча като една Block B-новинарка).

 

Променен е часът на излизане на цялото видео на Jackpot, което беше обявено от компанията предварително за утре на обяд 12:00 ч. корейско време (06:00 ч. българско). Отлагат го с няколко часа за полунощ на 15 април, т.е утре в 18:00 ч. българско време.

Кьонг снощи написа, че парчето е много специално и няма да се уморим, независимо колко пъти го слушаме. Бреййй, сериозно предизвикаха и моето внимание, а и аз обожавам суинг, американският суинг от 30-те и 40-те години на миналият век.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щуро и шарено, но това не е изненада. Харесвам суинг частта, определено парчето ме печели още от начало, но това прехвърляне и към денс нещо не ми е по вкус и след това обратно същото упражнение към суинг. Изслушах парчето 4 пъти, знам ли може би ще свикна и ще го харесам повече. Кьонг каза, че ще е специално, но аз не го усетих по този начин.
Иначе Минхьог ми харесва най-много тук. Красавецът изобщо не му отива светла боя (бяла, изрусена и каквато и да е там). Кьонг си е сладурче, Куони и Те Ил също ми харесват. Общо взето допада ми. Зико и По не ми се коментират.

Минхьог да се захваща с четенето на книгите, които са му подарили днес. Трябва да успее за по-малко от година, не са много, нито са големи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен ме дразни прескачането от ретро в диско или там каквото е. Иначе песента е симпатична, клипът не е лош въпреки ходещата/тичаща пръчка, която обира толкова екранно време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааааа супер песен!


Интересно, че на мен превключването в стилове не ми прави толкова голямо впечатление, а обикновено много ме дразни. Стиловете явно си подхождат или просто песента много ми харесва хахаахах


Клипа си е типично техен стил, те ако не измислят нещо щуро, кой друг....


Rie за Zico не позволявам да говориш, ти си предубедена хахахааха Въпреки че пречупихме упоритостта ти и вече си фен :D:P


 


И да кажа и аз "Този Оппа е странен!" хахахахаха


 


П.П. Честита им 3-та годишнина. Още една група, която се радвам че хванах от началото :)


tumblr_n417maC5Ko1tq58ruo4_1280.jpg


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз и не го коментирам, за това си мълча за него. Мога да коментирам само брат му, защото е уникален, съвсем друга "бира" от Зико.
Отново я слушам и в момента, свиквам, но все още денс превключванията ме дразнят. Със сигурност ще я въртя тези дни доста, а и след три дни очаквам и албума. Ще ги гледам и тази седмица в музикалните предавания.

Jackpot не бе отложен случайно с няколко часа. Момчетата са искали в първите минути на 15 април с него да ознаменуват и отпразнуват 3-та си годишнина. Да им е честита. 3 години Block B.

e1157541183c65b1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен също ми допадна.. Клипа също е толкова откачен, колкото се може. Костюмчетата и те едни шарени и забавни..

Честита годишнина на момчетата и от мен,  да ни радват много занапред и без големи прекъсвания ~

 

tumblr_inline_n413x5vg4K1rnm7v6.gif

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Клипчето им за годишнината 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цветен клип, освен това контраста с тъмнината и светлината е идейна, някои кечи части, ма..музикално песента е пълна каша, ще чакам лайв или да я смеля..или да се кефя само на хореото. Все по-малко хип-хоп чуват ушите ми...и това да отбележа. Клипът, казах, цветен, весел, концепция баш за тях..ма цветни костюми, цвете на ревери..лаброси в косите, големи папийонки и бели чорапи отдавна гледам (и на други екземпляри), та можеше да се постараят повече....Мога да откроя P.O на визия и включване, тук, срещу огледалото, много е як... 

С една дума..в клипа аз виждам индивидуалностите им и това ми харесва, но заедно и с тази музика, що не ми се връзват?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да видим как момчетата играят хазарт. Eдно специално клипче - интервю, което са ни качили от LOEN

 

 

Промо Снимки:

tumblr_inline_n43yj6FLpv1qecfwp.jpg

 

 

tumblr_n43xehLQk41shfci1o1_500.jpg

 

 

 

B-BomB

 

 

tumblr_n42zxzctkJ1shfci1o1_r1_500.jpgtumblr_n42zvhiBGY1shfci1o1_r1_500.jpg

 

 

U - KWON

 

 

 

tumblr_n42ztjjtUw1shfci1o1_r1_500.jpgtumblr_n42zsbA7W81shfci1o1_r1_500.jpg

 

 

 

P.O

 

 

tumblr_n42zjtlye91shfci1o1_r1_500.jpgtumblr_n42zhyOtZc1shfci1o1_r1_500.jpg

 

 

Taeil

 

 

tumblr_n42zmwjOAr1shfci1o1_r1_500.jpgtumblr_n42zliraU91shfci1o1_r1_500.jpg

 

 

 

Jaehyo

 

 

tumblr_n42zqbRzMw1shfci1o1_r1_500.jpgtumblr_n42zoltWJB1shfci1o1_r1_500.jpg

 

 

Кyung

 

tumblr_n42ze8i6go1shfci1o1_r1_500.jpgtumblr_n42zfpdh7S1shfci1o1_r1_500.jpg

 

 

 

ZicO

 

 

tumblr_n42zcmzH3d1shfci1o1_r1_500.jpgtumblr_n42zarcVvu1shfci1o1_r1_500.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първият им корейски концерт мина успешно! Браво на момчетата добре са се справили, четох похвали доста, много звездни посетители имаха на концертите, но аз слагам семейна снимка :D


tumblr_n5xfm6EcmQ1r3hs1eo1_1280.jpg


 


За моя огромна радост преводачките shia&reagy започнаха превод на предаването и вече не е нужно да чакам, фенгрупата на момчетата. Може да следите туитъра или тъмблара им, защото сега слагам 1 епизод, но другите едва ли ще ги сложа после....


 


[ENG] 5 Minutes Before Chaos ep 1


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес излезе парчето на

, в което участва и Кьонг. Главата ме заболя от това въртене и мислех, че Кьонг ще се появи, но е само глас зад кадър.

 

Приключиха BlockBuster-концертите в Сеул и Пусан, а през юни е и турнето в САЩ. От 7Seasons oбявиха, че ще пуснат албума, който бе отложен през април, но за втората половина на годината. Предполагам, че ще направят и още някое парче към него. Честно казано, мислех, че ще промотират точно в началото на юни, преди да заминат за Америка, но са взели друго решение.

Вчера Куони участва и на футболният айдъл-турнир. Възхищавам му се на ентусиазма и винаги го аплодирам, въпреки че не се справя добре, но е там и участва. Дали в епизодите на Let's Go Dream Team, когато гостуват айдъли, дали на тези шампионати, които организират от телевизия MBC, но той е там като представител на групата. Обича спорта, обожава и футбола. Много му се радвах вчера.

Следя всеки четвъртък и епизодите на предаването им. За номерата на Зико съм без коментар, но се радвам на Куони и Минхьог. Луди глави са, забавни, това не може да им се отрече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера Zico беше гост в радиото на Tablo, заедно с Crush. Ето го изпълнението му, а на второто видео, снимат отстрани и се вижда Tablo как се раздава хахахахха


 



 



 


 


Иначе в момента усилено записват албума и Кюнг каза да се подготвим за нещо страхотно. :) Дано да е така :)


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кьонг каза, че и Jackpot ще бъде невероятно парче, но чух преди три месеца резултата и не останах очарована. Дано го зарежат този електро-суинг. Не му вярвам този път, трябва да чуя, за да преценя. Минхьог не е казвал нищо по повод новото парче, ако го похвали на него сигурно ще му се вържа, поне докато не чуя парчето и не преценя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И докато вчера споменавахме завръщането, днес вече има тийзър снимка.


 


24 юли е потвърдената дата на четвъртият им мини-албум HER.


tumblr_n8iasf3Tb01r3hs1eo10_r1_500.jpg


 


Тъй като Jackpot не беше пусната в продажба заради трагедията с ферибота, песента ще бъде издадена преди албума на 18-ти.


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаше как да не споделя промо снимката, която пуснаха днес. 

tumblr_n8ohspyaz81tq58ruo1_500.jpg

 

Ето също и трак листа на албумчето.

 

tumblr_n8npw5gyY11qire4ko1_r1_500.png

 

 


Eдно интервю, което Soompi пуснаха наскоро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яхоооооооооооо! Нова версия на клипа, по случай излизането официално на песента на музикалният пазар. Чакаме и минито и заглавната песен скоро.


 



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...