Jump to content

Recommended Posts

Преди една година тези невероятни момчетата шашнаха всички със стила си и с песните... Зико с растите си *липсват ми* ... Да им е честитата и щом през тази година минаха през толкова много препятствия нека годините занапред да са изпълени само с успехи !

 

Честита 1 година !

 

tumblr_m2gw04g36u1qc2ubjo1_500.jpg

 

tumblr_m2ftt4Dze41rr996io1_500.png

 

tumblr_m2har3ulY51qi4zmno1_500.gif

 

tumblr_m2fz0kpged1qbcg2do1_500.gif

 

 

tumblr_m2h3o2OoBB1qb6q8zo1_250.giftumblr_m2h3o2OoBB1qb6q8zo2_250.jpgtumblr_m2h3o2OoBB1qb6q8zo3_250.gif

tumblr_m2h3o2OoBB1qb6q8zo4_250.giftumblr_m2h3o2OoBB1qb6q8zo5_250.jpgtumblr_m2h3o2OoBB1qb6q8zo6_250.gif

tumblr_m2h3o2OoBB1qb6q8zo7_250.giftumblr_m2h3o2OoBB1qb6q8zo8_250.giftumblr_m2h3o2OoBB1qb6q8zo9_250.gif

 

tumblr_m2h0zfhjSF1r3tqjdo1_500.gif

 

tumblr_m2g6qaMIdZ1qmxs57o1_r1_500.gif

 

 

]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита 1 Годишнина на Block B!

 

Това е едва началото за тях . :D

 

Ето ги и честитките от момчетата и писмото на Kyung

 

U-KWON: BBC ♥ Thank you so much

ZICO: BBC! Your presence is too large to be defined as a mere 'fan'! I always feel sorry and grateful towards you! I love you!

TAEIL: It's already been a year. I don't even know how time passed... We'll be sure to give back to all the BBC by our side who have always reliably cheered us on.

KYUNG: BBCs! It's been a fun year! Let's be together for longer~ I love you ♥

B-BOMB: Thank you so much for being with us from the beginning up to this point. We'll give back by showing an even better side of us to match the love you always give. Love you BBC.

JAEHYO: We'll work hard and give it our all, so please love us for a long long time. To the fans I'm always thankful for, and who make me happy!

P.O: You've watched over me as I went from my 10's to my 20's, so I hope you can watch over me as well as I go from my 20's to my 30's! Please always be by our side and cheer us onㅋㅋ

 

 

Hi BBCs!!

To express myself better I'm going to write in banmal and I ask for your understanding..

 

 

Hi!!!!!!! Seems like it's been quite a while since I've been able to leave a message for the fans.

Even so, you shouldn't think that I don't visit here often! In fact this is the very first place I visit when I use the computer..ㅋㅋ!!

In just 2-3 hours it'll have been 1 year... 1 year after debut..... it's already been 1 year.... 1 year......

It feels like a dream, really. It was but a year ago that we were overwhelmed and made our first debut stage in a music program..

And now we have all these BBCs behind us cheering for us and loving us!!!!!!!!!!!!

We experienced lots of good things, and of course there were bad things as well but

I always pass my days with the feeling of gratitude in me. It's been like that up until this point, and will surely remain from now onward.

You were the ones who have made me feel this thankful.

Someone who likes me does give me strength, that's for sure,

But at least to Block B, at least to me, it's like BBC has been more than just that.. (uh... ugh...embarrassing...)

The past year has been so vivid in my mind..

And in those vivid memories we were always with you, and that makes me happier.

In my own way I tried to express myself to you guys but there were times when it wouldn't come out right..

But still our goddess BBCs will understand right?..ㅋ..ㅋㅋBBC goddesses..!!

You guys have become one of the few I consider dear to me...

I won't disappoint you. I won't go anywhere and will stay beside you so you guys promise me the same thing!!!

No matter what, always be with us. Support us.

Because you are my strength. With you here I can gain strength!!!!

Thank you so much for congratulating Block B as we celebrate our first year.

Even after 1, 2, 3 years, and even when we have our 2nd, 3rd year anniversary

I hope that I will be able to write here in this place, to you, the very same people, and that we can still be happy together.

 

I love you.BBC

 

Translated By: kroongho @ blockbintl.com

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май май маймунчетата се завръщат <333333333 :panda-145: :panda-145: :es: :es: :wub: :wub:

 

 

BLOCK B COMEBACK 2 MAY !!!!!!!!

 

23to17m.jpg

 

Hello^^

This is Brandnewstardom.

 

I am here to deliver some good news!!

 

Block B, whose activities have reached a lull after Nanrina promotions, are returning with the album Welcome to the Block Re:package.

Whether or not they will actively promote has yet to be decided as of now.

 

4.30 Music Release

5.02 Online Sale

5.03 Offline Sale

 

We hope fans give them tons of love and support.

 

Thank you.

 

Source: BB-CLUB

Translated By: kroongho @ blockbintl.com

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано този път успеят да промотират безпроблемно албума. Момчетата са наистина талантливи и заслужават да получат признание за работата си, а и като гледам имат голяма фен база. Надявам се и сега да ни изненадат с хубава музика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление аз имам съмнения дали ще се появят по националните телевизии... Надеждите са ми в кабелните, MNet и MTV.

:)

 

Но дори да не промотират се радвам, че има нови песни.

 

1. Close My Eyes (Lyrics by Park Kyung & Zico, Music by Park Kyung, Zico, & Rhythmking ) - тази ще е главната

 

2. Action (Remix) (Lyrics and Music by Zico & Kiggen)

 

А Кюнг днес уби всички BBC-та , като сам пусна свой гиф в туитър хахахахах

 

tumblr_m2zj51VsnY1rofce3o1_250.gif

 

Само при вероятността да ги видя пак на сцена и съм

tumblr_m29qceqCTx1r49srzo3_1280.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко е че момчетата няма да промотират песента, която е страхотна.

:( А още по-лошото е че Zico е болен, има vocal nodules (нямам представа как е на български...) и дори няма да участва на концертите, които ще имат сега в Япония.

 

Дано скоро се оправи, а ето ги и двете песни и малко готини снимки~~

 

250px-Welcome_to_the_Block_Repack.jpg

Block B - Close My Eyes

 

 

tumblr_m3e2ygMcwt1r1kpy3o1_1280.jpg

tumblr_m3e2xqa7KC1r1kpy3o1_1280.jpg

tumblr_m3b4rce8bl1r1kpy3o1_1280.jpg

tumblr_m3b4puSKOm1r1kpy3o1_1280.jpg

tumblr_m3b4qetj9n1r1kpy3o1_1280.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има клип и за Action (remix) \^O^/

 

 

Само че май е сниман докато Зико беше болен и за това го няма. Той още е де, но така като гледам по сайтовете вече се оправя...

 

А най-смешното е че Cho PD беше качил клипа в страницата си в тубата още вчера-оняден, но Loen бяха баннали аудиото. :lol: :lol: :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И една радостна новина за феновете на групата: момчетата ще участват в саундтрака на Phantom с песента Burn out. Тракът ще бъде публикуван на 5 юни, а ние, предполагам, че ще можем да му се насладим дори тази вечер. :panda-145: Лека по лека се завръщат :))).

Ето го и превюто: youtube

Песничката звучи обещаващо, особено с това burn,burn...

А ето тук е и статията My link

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стори ми се странно, че не чувам Zico в песента Burn Out, но като се разрових за новини около групата,

забелязах че напоследък изобщо не се появява заедно с останалите. Да не си е взел малко

почивка, след нещата около групата?

Попаднаха ми обаче, две нови песни, в които е взел участие.

 

JJK (제제케) - Give & Take feat. Zico

 

http://www.youtube.com/watch?v=YwbkmA2RotU

 

Giriboy - 계획적인 여자 feat. Zico and Gganmo

 

http://www.youtube.com/watch?v=ZSJe_9Ngly0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-нагоре бях писала, че беше болен от vocal nodules (май така се пишеше). И доста време се лекуваше. Сега най-накрая се оправи и записа двете парчета, които си постнала. Иначе вече е активен и по фен срещи и представления, които имат.

 

Даже може да видите, колко му порасна косата вече. :D

 

tumblr_m505pfqqJe1r1kpy3o1_500.jpg

 

tumblr_m5s4ixfJx51r1kpy3o5_1280.jpg

tumblr_m5s4k1YGSH1r1kpy3o6_1280.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Две преведени клипчета от японското им ДВД. Така ми се иска да се върнат. Дано работят по нов албум.

:unsure:

 

http://www.youtube.com/watch?v=D20cA_LFZFs

http://www.youtube.com/watch?v=QRI0spmb6Ps

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7ONTHEBLOCK явно знаят колко ми липсват децата и постоянно пускат клипчета за моя радост. :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=pqcvUmuWlCk

 

 

 

Момчетата ще правят някакво мероприятие наречено Play! BBC World Camp

 

http://www.youtube.com/watch?v=J4irWAywyH4

 

До колкото разбрах може и чуждестранни BBC-та да участват, но не знам как точно. Zico няма да присъства заради лошото си здраве все още. :(

 

В мен се прокрадва лошата мисъл, дали той не е решил да напусне групата заради това което стана....просто още да не го казват... Не, не вярвам че не би го направил , пък и Cho PD едва ли би го допуснал. Няма да развалят една от любимите ми групи нали?? :(<_<:huh:

 

 

Дано скоро оздравее напълно и да направят къмбак. Забравих да кажа , колко са смешни в клипа като четат нещата на японски от "пищови" :lol: :lol: Толкова е хубаво да чуеш гласа на бебето Teil <3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера едно малко човече порасна.. Да му е честит рождения ден .. И да ни зарадват с нови песни скоро..Да е получил много много ей такива целувки от останлите :дд

 

 

tumblr_m6pa7wUjSC1qi4zmno1_500.gif

 

 

tumblr_m6sq7bcVEj1qb21tfo2_250.jpgtumblr_m6sq7bcVEj1qb21tfo1_250.gif

tumblr_m6sq7bcVEj1qb21tfo3_250.jpgtumblr_m6sq7bcVEj1qb21tfo4_250.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ги сложим и тук....Момчетата са направили много забавни тийзъри към Play! BBC World Camp

 

 

Другите са просто още по аааа :дд

 

#2 SWEET DESSERT

#3 Play! BBC Audition

 

#4 BlockB's Morning Call

 

#5 Find My B

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почти стана време за късметлиите спечелили Play! BBC World Camp да се видят с момчетата и за тяхно щастие и Zico ще е там.

:)

 

А ето и нещо ново от 7ONTHEBLOCK. Шоуто им във Fukuoka (останалите части в инфобокса на клипа)

 

http://www.youtube.com/watch?v=oXgrwMuDBaM

 

Приготвяте ли се за завръщането октомври? Момчетата вече записват албума. :es::icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...