Jump to content

Recommended Posts

Zico с награда 'Trend of the Year' на the 35th Golden Disc Awards днес.

За <Any Song>.

 

Er-Rlxkx-Vc-AAgqx-Q.jpg

 

Спечели също и Best Digital Song-Bonsang.

Off Topic

 

Er-SHHVZUUAItmu5.jpg

 

 

 

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ZICO и неговата #Anysong са спечелили в категорията  Artist of the Year Digital Music (януари) на 10th Gaon Chart Music Awards от вчерашните награди:panda-145:

Image

 

 

А с   #SummerHate е спечелил Artist of the Year Digital Music (Юли) on 10th Gaon Chart Music Awards:panda-145:

Image

 

 

Имаме тийзър към  колаборацията на Зико с Epik High:panda-145:

Epik High (에픽하이) - Rosario ft. CL, ZICO Official Teaser

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Премиерното излъчване на песента на Epik High, в която ще участва ZICO ще бъде утре в 11:05 ч.

Epik High (에픽하이) - Rosario ft. CL, ZICO Official MV

 

Добавям..

Какви снимки качи CL след излизането на песента.

Es-BSTKBUw-AA-1o-T.jpg

 

Off Topic

 

Es-BSTJr-XUAQ3-QC.jpg

 

Es-BSTJ-Uw-AATnk-Z.jpg

 

Редактирано от skofiild
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специално пуснаха плейлист от канала с колаборации от негова страна :D

:panda-145:

[Playlist] 내 속에는 소년이 있어 l 피오 솔로&킬링파트

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Участникът Penthouse в “The King Of Mask Singer” свали маската си и това се оказа Taeil.

Taeil, който беше освободен от задължителната си военна служба през януари, каза: „За първи път от две години стоя на сцената. Наистина бях изнервен, но взех сърце от всички мили думи, които участниците в дискусията споделиха. Това е първото ми представление на сцената след отбиване на военна служба, така че, моля, очаквайте моите бъдещи промоции. "

Taeil добави, че целта му е да постигне номер 1 в класацията за търсене в реално време и каза: „Искам да уведомя хората, че съм освободен. В днешно време няма много места за изява на сцената, така че мисля, че това дойде в подходящ момент за мен. Искам да продължа да популяризирам добре. "

 

 

Off Topic

 

 

 

 

Soompi

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди десет години на този ден дебютират тия луди, помпозни момчета, наречени BLOCK B..

Ey7-H7-Ny-Uc-AEHm-V.jpg

 

Плейлист от B-BOMB за 10-та годишнина..

 

Zico, който си има собствена компания, също отбеляза повода, но само за себе си..

Ey8-Uef-PVc-AIj-SMn.jpg

 

А на 9 април U-KWON беше рожденик...

Eyc-K-st-UYAEIfu-A.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 17 април B-Bomb се сбогува с колегите си, набрани в полицията, чрез Инстаграм.

Звездата написа, "Поради ситуацията с COVID19, бях освободен в последния си отпуск от моятаа служба. Благодарение на всички страхотни слънчеви хора, които работеха с мен, успях да се насладя на задължителната си служба и да се погрижа за здравето си. Ще направя всичко възможно да поздравя феновете, които са ме чакали толкова търпеливо, с добър имидж, възможно най-скоро! Благодаря. "

Той ще се върне официално към граждански статут на 27 април, когато изтича пълният му задължителен период на службата.

Постът му в инстаграм

 

И един почти часов клип с техни видеоклипове, създаден за годишнината на групата...

BLOCK B 10TH ANNIVERSARY | 블락비 MV 몰아보기

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, че е тая годишнина, та малко да живнат..

Block B, която дебютира на 15 април 2011 г., отбеляза своята 10-годишнина тази година, като за специалния ден, те подготвиха събитие, за да благодарят на своите фенове.

Block B сподели чрез изявление на KQ Entertainment: "Знаейки, че това е нашата 10-та годишнина, изпълва сърцата ни с радост. Благодарим ви, че винаги ни подкрепяте и обичате. Само фактът, че сте до нас, ни дава много комфорт и сила. Ние също искаме да бъдем изпълнители, които са като приятели за вас, винаги ви дават сила. Ще ви направим щастливи. "

Taeil, Jaehyo и P.O се появиха в поток на живо в YouTube, където реагираха на музикалните си видеоклипове през годините, говориха за членовете, спомени и др.

P.O сподели: "Ще се върнем, след като всички членове бъдат освободени от военната си служба. Ще се върнем, ще имаме риалити шоу и всичко ... просто изчакайте още малко."

Той също така добави: "Мислете за тази годишнина като за рожден ден, тъй като ще се виждаме много дълго." 
1618936872-blockb.jpg

 

Ez-Ac718-Uc-AAe9w1.jpg

 

Off Topic

 

Block B 10주년 기념 라이브

 

 

Феновете също подготвиха много празнични събития за юбилея на групата, повечето от които членът на Block B Taeil посети, за да сподели в профила на групата в Инстаграм. 

 :click:

 

KQ Entertainment отпразнува годишнината на групата, като подготви няколко събития за феновете, включително екранни реклами на входа на метростанцията на Hongdae, които могат да бъдат посетени за един месец.

 

Zico и Bbomb отпразнуваха със стори в Инстаграм, публикувайки групови снимки с надпис „10-та годишнина“.

1618935509-8c759eed-d900-4027-ba88-b9f41

 

Докато Ukwon публикува стари снимки на групата с надпис:

"Изминаха 10 години от дебюта ни! 10 години !! Когато завършим военната си служба, колко ще бъде ...?"

:click:

 

:excl:Заслужава да се спомене, че Ukwon, Park Kyung и Zico все още служат в армията. Bbomb ще се освободи официално на 27 април след първоначалното му освобождаване през последната ваканция на 17-и и ще поздрави феновете през потока Vlive на 28-ми.

 

Източник

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Bbomb проведе излъчване чрезlive на 28 април, отбелязвайки освобождаването си от военната служба, чрез което той сподели, че обича да прекарва голяма част от времето си у дома, и разкри подробностите зад историята на ученическите си дни, която един от съучениците му разкри за него.

той призна, че е изненадан от разкритието на съучениците си, докато все още е служил. Статията за откровението не беше нищо друго освен история за него, който танцуваше под химна през училищните си дни. Той каза: „Ръцете ми се трепереха, докато проверявах какво е публикувал моят съученик“, каза той. „Всички непрекъснато ми казваха, че някой е писал нещо за мен онлайн и това ме плашеше, какво направих? Не съм правил нищо като студент. "

След това той добави: „но не мога да си спомня защо танцувах„ hymn poppin “по това време, нямахме много начини да слушаме музика, така че може би си мислех, че танцуването на който и да е жанр ще ме направи добър танцьор. "

 

По време на Vlive някои от армейските юноши на BBomb оставяха коментари, което го накара да сподели като отговор на въпрос на фенове, че плюсовете да бъдеш член на Block B в армията са много, тъй като всички там са били големи фенове на групата, през цялото време му разказвали какви песни харесват и такива неща, което го е правело много горд.

Bbomb също сподели плановете си за откриване на канал в YouTube и бъдещите си планове за правене на музика, като подчерта, че ще се срещнем с Block B като пълна група, след като всички те приключат военната си служба. По някое време към Vlive се присъедини и Taeil.

1619634879-92a17fe0-b9f8-423b-a62a-62ed2

 

Източник + Bbomb V Live Trans

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

P.O в spin off-a на  “New Journey to the West”:panda-145:

СТАТИЯ: “New Journey To The West” Spin-Off “Spring Camp” Unveils New Poster Including Ahn Jae Hyun

 

“Spring Camp” ще започне излъчване от 7 май.

Ето го плаката .:yes:

e722030e3bf36098.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 3 август B-Bomb на Block B обяви стартиране на личен канал в YouTube, привличайки вниманието на феновете, които чакаха неговите дейности след излизането от казармата през април. 

1628681818-68ab1fdd-4ece-4cac-bdd8-8e9a5

 

Вчера , на 11 август, B-Bomb най-накрая пусна първия видеоклип в канала си под поредицата, наречена „Daily B-Bomb“, където беше видян с приятеля си да посещава собственото си екологично кафене Mujabee, което отвори през 2018 г.

[데일리 비범 VLOG] EP.1 | 블락비 비범 | 무자비(MUJABEE) | 선배 유튜버와의 만남 | 채널명 정하기

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

P.O ще напусне агенцията си Seven Seasons след изтичането на договора му.

На 11 септември Seven Seasons обяви новината чрез следното изявление:

Здравейте, това е Seven Seasons.

Първо, бихме искали да благодарим на всички фенове, които се грижат и подкрепят P.O.

След дълъг период на дискусии, Seven Seasons и P.O решиха да прекратят изключителния им договор след септември 2021 г.

Въпреки че съвместната ни работа приключи, времето ни заедно не беше кратко и бихме искали да благодарим на P.O, с когото сме направили много добри спомени.

Молим феновете да продължат да оказват голяма подкрепа на P.O, който работи усилено в различни области, и в бъдеще. Нашата агенция също ще подкрепя искрено P.O и ще пожелае той винаги да бъде благословен с късмет, когато прави ново начало.

Благодарим ви.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден и от мен.

Различен, неконвенционален, смел, не се страхуващ да експериментира.

Да е жив и здрав и да прави все с такава страст музика:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом го харесвате Зико, момичета, а и за всички негови почитатели, поздрав с тая луда песен.

За мен това е една от най-откачените корейски песни.

По принцип я пеят той и Мино от Winner, обаче пускам едно изпълнение на сцена само на Зико, но края е много як, защото Мино е в публиката и двамата се събират.

Много са готини. Да му сършва казармата на Зико, че залипсва.

 

Между другото, мен ми е интересно и дали Block B ще останат заедно в крайна сметка.

Те отдавна са нямали завръщане, все пак казарми, това онова. Пък смея да кажа, че и те са доста откачена група със свой собствен стил.

 

Но, хайде на песента..

 

Off Topic

 

Или пък и това..

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ново шоу, където популярни артисти и изключителни изпълнители ще представят специални сцени на сътрудничество, които никога не са били виждани досега в света.

Kakao Entertainment обяви ново оригинално шоу на Kakao TV, Hidden: The Performance, където популярни изпълнители, чиято музика е обичана от широката публика, и екзотични изпълнители от различни области ще изпълняват специални съвместни изпълнения извън жанровете. Артисти, които са създали свои собствени цветове в различни жанрове, ще изпълнят феноменални съвместни изпълнения с уникални изпълнители от различни области като танци, рап, пеене и свирене на музикални инструменти.

В шоуто участват осем артисти, събрани в четири екипа, които ще представляват екипите на Muse от шоуто.

Тези изпълнители са талантливия рапър Boi B с Hangzoo, естествено ритмичния рапър Hanhae с идола вокалист Block B's Taeil, автор на песни и продуцент Peackboy с главния танцьор на PENTAGON Kino, и китарист и автор на песни Zai.ro с нарастващия мулти талант Jeong Sewoon.

За да представят съвместно изпълнение, което никога не е било виждано досега в света, те планират да посетят лично, за да открият изпълнители от дигиталния свят и да създадат фантастично сътрудничество с тях.

Десетки изпълнители, включително световни шампиони по бийтбокс, звезди на SNS, танцьори, съответно екип за кросоувър на корейската традиционна музика и екип за изпълнение на таекуондо, участваха съответно, за да създадат сцена за сътрудничество с екипите на музите, повишавайки очакванията за изпълненията на шоуто.

 
В допълнение към основните епизоди, различни допълнителни видеоклипове, включително видеоклипове, представени от екипи на Muse и изпълнители, видеоклипове в пълна версия на съвместни изпълнения и видеоклипове зад кулисите, съдържащи скрити прелести на изпълнителите, също ще бъдат пуснати по телевизията Kakao, за да удвоят забавление на зрителите.

Докато изпълнители от различни жанрове участват, ще бъде също така интересно да гледате програмата, за да видите с кой жанр изпълнители ще се представи екипът на Muse. По-специално, екипите на Muse ще изпълнят нови и изключителни песни за Hidden: The Performance, привличайки повече внимание, тъй като зрителите ще могат да се насладят на уникални сцени на изпълнение, които не могат да бъдат изживени никъде другаде.

Окончателният победител в „Hidden: The Performance“ ще получи възможност да служи като посланик на добра воля за NEW ES, който ще бъде пуснат под маркетинговата тема Time in Design в Lexus.


Премиерата на шоуто ще бъде на 22 септември, сряда, от 12 часа. и ще пуска допълнителни видеоклипове на Kakao TV всяка сряда и петък по едно и също време.

Изт.

 

1631899934-c2d737ca-7698-41b9-a52e-1ba69

 

1631899960-68033675-3e0d-4b44-943f-3e59b

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...