Jump to content

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Zico пусна саундтрак за сериала Mask заедно със Sojin от Girl's Day.



 


Да кажа, че той ще е един от съдиите в новият сезон на Show me the money... Мисля че е с Paloalto в отбор....


 


Taeil участва в един от епизодите на Masked king, като стигна и до втори кръг :) Все пак се намери и човек, който го позна.



 




 


 


И няколко снимки, които бяха останали на компютъра ми хахаха


tumblr_nppx00qnbr1r3hs1eo6_500.jpg


 


tumblr_nppx00qnbr1r3hs1eo8_1280.jpgtumblr_nppx00qnbr1r3hs1eo7_1280.jpgtumblr_nppx00qnbr1r3hs1eo3_1280.jpgtumblr_nppx00qnbr1r3hs1eo9_1280.jpgtumblr_nppx00qnbr1r3hs1eo2_1280.jpg


 


Редактирано от little_angel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента на Zico, Paloalto и Hyolyn. Както и предполагах е направена повече да подхожда на нея от колкото да е някое "силно Зико хип-хоп парче".


Мечето обира точките в клипа хахахха



812580.jpg


 


812578.jpg


 


 


Зико за The Celebrity


812579.jpg



812576.jpg812575.jpg812577.jpg



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трети сингъл на Зико след Tough Cookie и Well Done.

 

Yes or No със студийна версия (Feat. PENOMECO, The Quiett) , както и такава със видео, която е само с гласа на Зико - кратка за съжаление :

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=iAAvP-naJKA

 

Сингълът пред публика в “Show Me the Money 4″ - изпълнена с Paloalto:

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Улзангчето Jaehyo с горещи снимки за декемврийското издание на Men's Health. 

 

Вокалът е имал наскоро операция на коляното и все още не танцува. Май записва уеб драма в момента (What′s Going On).

 

CUuQldgU8AA_7yq.jpg  CUuQlWOUsAAcWBk.jpg  CUuQldmUYAAoIb8.jpg  

 

 

 

 

CUuQlfOUwAAplqg.jpg  tumblr_nyf9qzy43u1qjq5t4o1_1280.jpg

 

 

 

 

Видео ревю от турнето им:

 

 

tumblr_nyct3ilg1T1shfci1o1_1280.jpg

 

И изпълнения в Япония, безупречен звук, но не е ли малко рано за новогодишно шоу ...?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Zico с пресен миниалбум "Galery" . Първите три песни "Yes or No", "Day" и "Boys and Girls" вече излязоха. Boys and Girls още е в десетката на повечето музикални класации. 

Четвъртата песен "Eureka" е заедно със Zion T. a видеото е убиец. JYP и "Who's your mama" може само да завиди на щедрите форми в тоя клип, е т'ва е предимството да си по-пораснал айдъл.  

Двамата Z леят харизма, хумор,  звук и настроение, детективставнето май е ясно и без превод,. Много му се зарадвах.

Надявам се на видеота и за следващите две песни -  “Pride and Prejudice,” и“Veni Vidi Vici” .

 

 

 

 

Съдейки по тийзърите , може да се надяваме на видеота и за следващите две песни -  “Pride and Prejudice,” и“Veni Vidi Vici” .

 

 

Албумът

 

12310592_920019524713920_936618698570433

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Zico издаде нов миниалбум “Break Up 2 Make Up” коренно различен от предишния "Gallery" - две песни - R&B и баладично звучене:

 

"I Am You, You Are Me" е с хващащ окото видеоклип - той и продавачката от магазина се оказват все с еднакви дрехи, накрая и с еднаква рана. Не е промотирал по шоута, така или иначе песента веднага стана първа в големите класации.

 

zico-you-are-me-i-am-you-800x431.png

 

 

Превод:

 

 

 

 

 

“It Was Love” с Луна от f(x) , в клипа участва и японската певица Марико Шинода:

 

 

 

Мейкинг на I am You, You are Me

 

 

 

 

 

Zico-1.png  Zico-540x540.jpeg

 

Zico-2-540x416.png  Zico-31-540x360.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сняг, дъжд и пролетни листенца в тийзъра към водещата песен "A Few Years Later" ("Няколко години по-късно") от новия им миниалбум. Песента излизса на 28-ми. А на 2 и 3ти април момчетата ще направят концерти в Olympic Gymnastics Arena.

 

block-b-800x450.png  Zico.jpeg

 

Тийзър снимки:

 

 

CePcM7TVIAIfr2z.jpg-orig.jpg  CePcKmZUIAEML0C.jpg-orig.jpg

 

Block-B-Lead-Single-Official-Photo-bbomb

 

kyung.jpg?w=875&h=&crop=1  image93.jpeg?w=463&h=&crop=1

 

park-kyung_1458572534_ukwon.jpg

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зико потвърди, че заглавната песен за предстоящия им албум ще ни свари неподготвени!

http://www.soompi.com/2016/03/31/zico-says-block-bs-new-title-song-will-take-everyone-by-surprise/ title="Click Me" rel="nofollow external">click-me.gif

Редактирано от theL0new0LLF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BBC, добри новини! На концерта на Block B в Сеул, Зико е потвърдил, че можем да очакваме новия им миниалбум на 11.04. Главната песен от албума ще е "Toy".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...