Jump to content

Курсове в Стара Загора


Recommended Posts

Аннъонг,

амм имам въпрос...знаете ли къде има курсове по японски език тук в Стара Загора, и изобщо дали се изучава някъде? Не знам кой друг мога да питам... не стига че jpop и jrock музиката не е особено разпространена....страстта ми ще започне да охладнява постепенно, но няма да се откажа ^^ найстина имам много много нужда от това, но не ми се мести в София ахх. А корейския ми е доста по лесен, и засега се справям и сама. И да кажа,че случая найстина е спешен, но пък ако няма друг начин и в Сф ще се преместя.

Благодаря предварително и ще се радвам на всеки отговор~

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко стара информация...

В края на 2009 г. имаше курс по японски в езиков център около Чайка...

За съжаление само това си спомням. :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам добри новини ^^

 

обадиха ми се от Интер Алианс, че предлагат курс по японски но трябва да сме поне трима. А ако се съберем повече дори ще ни направят отстъпка ^^ Почти бях загубила надежда ахх. Та да питам има ли желаещи от тук? Плс ако някой иска да се запише нека да пише тук или на мен лично, набирам хора~

 

а за този езиков център около Чайка незнам нищо...

 

sabrina1 благодаря ти все пак~

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели, да знаете дали има курсове по корейски език в Стара Загора. Много искам да го науча този език .. а да пътувам до Пловдив няколко пъти седмично не е мн удачно. Благодаря ви предварително ..

Редактирано от acabaca
Пиши на кирилица!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Офисът на Интер Алианс в Стара Загора организира курс по корейски език  за начинаещи.

Очакван старт - тази есен. Живот и здраве, записах се ;)

 

Цитирам съобщението на страницата във Фейсбук , защото не успях да изчистя линка : 

 

" ИНТЕР Алианс СТАРА Загора, 8 June at 14:23 · 

Курс по Корейски език 1 ниво/съботно-неделна група/ -Предстоящ старт в Интер Алианс

ИНТЕР АЛИАНС Ви предлага обучение по Корейски език в 75 учебни часа за всяко ниво.... "  

 

ИНТЕР Алианс СТАРА Загора

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...