Jump to content

Boyfriend


Recommended Posts

Moмчетата на Dream Concert провел се на 11 май,излъчен на 31 май..Пеели са и IYAH, но не са я излъчвали..

 

http://vbox7.com/play:771de500a9

 

Oфициални снимки за Goods of Love Communication 2013

 

 

tumblr_mnpo3uaZpQ1rv4ca0o3_1280.pngtumblr_mnpo3uaZpQ1rv4ca0o2_1280.pngtumblr_mnpo3uaZpQ1rv4ca0o6_1280.pngtumblr_mnpo3uaZpQ1rv4ca0o1_1280.png

 

tumblr_mnpo3uaZpQ1rv4ca0o5_1280.pngtumblr_mnpo3uaZpQ1rv4ca0o4_1280.png

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До преди само два дни, нямаше да мога да разпозная нито един от шестимата. Абсолютно нищо не ми говореше дори името на групата, но сега с епизодите на Hello Baby, които гледам с момчетата, спокойно мога да посоча кой е кой и с трите му имена. Опознах, т.е опознавам ги, защото още не съм приключила с епизодите на предаването, но и не бързам, защото разбрах, че все още се очаква превод на английски на последния, 12-ти епизод, а финалът на тези предавания винаги е много емоционален (да се разбира като ревлив) - голям рев, но не от децата, а от екранните им "татковци".

Вчера за първи проявих интерес и към музикалното им творчество. Прегледах клиповете им в ютюб и категорично не ми харесаха първите им парчета, но пък оцених Janus, както и I Yah. Разбрах, че това са едни от новите им песни, така да се каже, които са излезли в края на миналата и началото на тази година. Може пък с времето да ми харесат и други техни неща. Искам да чуя и японския им албум, който е излязал на 29 май, но за съжаление не го откривам никъде, а търсих при японците. Ще трябва да почакам за него. Може би ще ги оценя повече. Изслушах на японски само сингъла HItomi no Melody. Приятна песен, но и аз обожавам корейци да ми пеят на японски. Приятна ли е мелодията, доволна съм, нямам претенции.

И шестимата са симпатяги. Забавни момчета, постоянно се шегуват. В кадрите с Донг Хьон и Мин У и сцената от Iris, която трябваше да разиграят много се забавлявах, както и с Йонг Мин, който "влезе" в ролята на Сузи (той стана по-хубав от нея, хаха, с тази перука, която му сложиха) в сцена от филма Architecture 101.

Грижовни татковци са и шестимата, привързаха се към децата, а и малките са големи сладури. Харесаха ми много и кадрите с шимпанзето Джени и папагалът Лала  в зоологическата градина. Забавни, наистина са много забавни епизодите им. Браво на момчетата. Със сигурност от тук нататък ще се интересувам от кариерата им и всичко, което правят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Завърших наскоро епизодите на Hello Baby (похвалих достатъчно момчетата в темата на предаването), изслушах и японският им албум, интересувам се вече от всичко, което правят. Албумът... не е моята музика, но все пак съм доволна.
Изгледах и японското им ДВД - Seventh Mission, което излезе заедно с албума, а днес свалих и двата излезли до тук епизода на още едно японско предаване с тяхно участие, което се казва Boyfriend - Mission. Изгледах само първи, добре говорят японски, стараят се, макар и да виждам, че се затрудняват и често подкарват на корейски, но Лидера се отличава, говори най-добре от това, което чух.
Отличните ми впечатления от момчетата се затвърждават. От музиката им не разбирам, но браво и на шестимата за всичко, което виждам от тях.
И една малко неприятна новина, но... Преди два дни Джонг Мин е бил приет по спешност в болница и опериран от апендицит. Почувствал е силни болки след участие. Предстои му почивка, ще пропусне и участия, но най-важно е да се възстанови.

Хвърлих едно око и на трейлъра на предстоящият японски филм с тяхно участие, който излиза на 6 юли, но подобни истории от японците са истинско мъчение за мен и винаги подминавам. Забелязах обаче, че във филма участва и Шинтаро Акуцу от D2 Boys, което беше изненада за мен. Нямах представа, че Акуцу-сан се е снимал в тази продукция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да споделя малко новини около момчетата, като верен (вече) Best Friend.

Джонг Мин се възстанови бързо след операцията и присъства в началото на юли заедно с останалите на премиерата на японският им филм, който върви вече по кината в Япония. Песента им към филма Magic of Love също се появи, макар и все още неофициално. Изслушах я и... ами как да кажа.. става. Типична песен за японски филм на тийнеджърска тематика.
На 14 юли

на сцената на специалното издание на Инкигайо, когато K.Will изпълни Bon Voyage и Love Blossom.
Потвърди се новината и за участието им на фестивала Lotte Family, който ще се проведе на 13 септември, и на който ще участват заедно с 2AM, Teen Top, VIXX, Sistar.
Преди три дни се завърнаха отново и от Япония, доста време прекарват на островите, нека, радвам се, бяха там отново за промоции. Вчера пък и петимата споделиха в японския си туитър пожелания към Донг Хьон за успешно представяне тази есен в мюзикъла The Thousandth Man, който е първи за него, и в който той ще участва заедно с патето (The Mighty Duck) oт В1А4. С прекрасните гласове и на двамата, мога само да съжалявам, че няма да мога да видя целия мюзикъл. Мин У има след два дни рожден ден, става на цели 19 години (18 наши).

Тези дни в официалното им фенкафе пуснаха и нови снимки от Hello Baby с тяхното участие в началото на тази година. Да споделя и аз малка част от тях, снимки на дечицата Илайда и Джонг Мин, заедно с "татковците" си, които се представиха отлично.

98012ee18d98cd93.jpg

На тази снимка си спомням ясно как разплакаха Илайда (естествено без да искат). Детето си искаше котенцето-играчка, която трябваше нейните "татковци" да спечелят от играта, а "родителското тяло" се втурна да печели един часовник. Като ревна малката, като тръгна да бяга, обидена, хаха, сладка душица, Хьон Сонг я настигна, върна се с нея и се усетиха, че все пак най-важно е детето, а техните прищявки и детинщини са на втори план. Взеха й котенцето и Илайда се успокои.

fb89276e87082b16.jpg


398d8aaf05b90475.jpg


69935dcb8eb88dcd.jpg


3e326044eb878af3.jpg


c3dff618a6bb44a2.jpg


02c12f9c02bbc213.jpg


3f27363c4d93e19a.jpg


904886c2175a49fe.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подготвят завръщане. Намекваше за това още миналият месец, когато бяха по промоции в Япония, а днес и с видеото, което пуснаха от Starship, това окончателно се потвърди. Работят в момента по албума и предполагам, че през септември ще се завърнат.
Днес в Япония се състоя и пресконференцията на мюзикъла The Thousandth Man/ Тhe 1000th Man с участието на Донг Хьон, в който той ще си партнира, както споделих с Сандъл от B1A4. Големи сладури и двамата, разгледах снимки преди малко от пресконференцията в Токио, Патока нахилен, прегръщаха се с Донг Хьон. Обновиха и сайта с повече информация и снимки.
Днес групата отново ще има в продължение на три дни промоции в Япония. Цяло лято се разхождаха редовно до островите.

The Thousandth Man Musical (2013) Official Site

15c4e4b0d8241a56.png

И видеото, което пуснаха днес от Starship с момчетата, с превод на английски. Ще има тези дни и още части, това е само първа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 1 септември са записвали за  @incheon Korean Music Wave 


Пяли са и 

(фен камера),но е излъчено само JANUS

20130901_1378023855_zps7f32d3e7.jpg


 


http://vbox7.com/play:f8bcdcd685


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези момчета направо смениха гражданството. Сигурно вече е повече от година от както не са се връщали в Корея, I Yah бяха последните им промоции нали?


Ето го и клипа на четвъртият им японски сингъл My Avatar. По-добре е от Pinky Santa :28558:


 



 


Иначе си заслужават поздравленията за турнето което направиха. Мисля че са първите с концерт в Puerto Rico, а също така минаха и през Chicago и Dallas.


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tumblr_n5xfm6EcmQ1r3hs1eo2_1280.png


 


Още едни запътили се към сцената и то след доста голям период прекаран в Япония и по концерти....


Няма точна дата, няма заглавна песен, не се знае и формата на албума, но вероятно скоро ще кажат.....


 



 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено съм съгласна с теб @little_angel. И аз очаквах малко повечко. Клипа обаче така и не го сванах. Радвам се,че Старшип им дава такива концепции.

Мини албумчето излиза на 9-ти май.

Tрак листа:

"Back it up"2. "너란 여자 (Obsession)"3. "ALARM"4. "DENY"5. "10분전"6. "여우야"

Днес ни пуснаха тийзър към още една песен, която ще има клип: Alarm

 

Сцената им от вчера на M countdown

 

За жалост не минава и без инциденти преди завръщане. Оказа се, че Jeongmin преди няколко дни си е наранил сухожилие на глезена. Решил е да участва във всички дейности на групата.

 

Снимка с Jung Gi Go

tumblr_n6p8abPvMx1srpclpo1_1280.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да кажа,че клипа към Alarm е излязъл. Aлбума им също е излязъл. Ето го за онлайн слушане .

Две репетиции в различни варианти. Едната е с интрото.

 

Завръщания по предавания:

Music Bank [13/07/14 ] - Тук пеят и Аларм.

Music Core [07/06/14]

//  

Inkigayo [08/06/14]

 //  

[11/06/14]

Arrirang [12/06/14]  Intro+Obsession

 

Шоукейса им са го качили в канала на 1theK

 

Arirang също са излъчели кадри от него с репортаж.

 

И накрая #hashtag епизода им.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчетата ще се завърнат с 3-тият си мини албум. За жалост все още не се знае датата.

Ето го трак листа от албумчето, като песен номер 5 се превежда At Least Be My Friend, а номер 7 е под името Doing Well I See

tumblr_nci7gdCQiS1txrs0oo1_500.jpg

Промо снимки на момчетата:

 

 

 

tumblr_ncnwufs7FD1rltobno1_1280.jpgtumblr_ncnwufs7FD1rltobno2_1280.jpgtumblr_ncnsasa0Jy1rz8v7lo2_1280.jpgtumblr_ncnsasa0Jy1rz8v7lo3_1280.jpgtumblr_ncnsasa0Jy1rz8v7lo4_1280.jpgtumblr_ncnsasa0Jy1rz8v7lo1_1280.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаме вече клипа към главната песен. Имаме и тийзър към White Out:

 

 

През тази седмица момчетата се представяха и по музикалните предавания. На 3 oт предаванията са пяли  White Out.

[09/10/14]

Music Bank [10/10/14]

[11/10/14] Eто и от друг акунт и другата песен, която са пяли White Out

Inkigayo [12/10/14] -  

 //

 

tumblr_nd9mxy3rrq1skwxhto1_1280.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...