Jump to content

Boyfriend


Recommended Posts

Супер!! Нямам търпение!! :es: Толкова са готиниии!! :wub:

 

 

Между другото, случайно някой някога поръчвал ли си е нещо от kpoptown? В момента съм в процес на убеждаване на родителите :rolleyes: , та ще ми бъде полезна всякаква информация... Може и от друг сайт да сте поръчвали, стига ми нещото да е пристигнало невредимо... ЛС! :bow:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го и мини-албумът:

 

20120613_boyfriend_1.jpg

Boyfriend - Love Style

 

 

 

Oп Оп ето го и клипа:

 

 

Моля, Yena, но ни кажи какво мислиш и за песента и момчетата ;)

 

Злате, кажи сега тва цветна градинка ли е или цял парк :lol: От къде ги вадят тия костюми все се чудя.... :lol: Иначе песента е свежа и весела, а албумчето още не съм го преслушала.

Само на мен ли коментара на Starship в инфо бокса ми е супер забавен. Само малко примери:

 

BOYFREIND'S Sensational 'Love Way'!

 

From Downtown Hipster to Uptown Socialite! The Style showing the End of Trend!
WTF?? :huh::lol: :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то какво да казвам.. повече от ясно е, че са страхотни!!! :wub: :wub: :wub:

Супер много ми харесва новата визия - дрехи, прически, всичко!! Само не разбрах къде изчезна момиченцето от тийзъра.... :P

 

А споменах ли, че са любимата ми група? :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ангелче, нека да е парк, на тях им ходи :P Създават ми много лятно настроение. Явно са на принципа "аз обичам кича, затова се кича". :28558:

Но им отива този бонбонен имидж.

Песничката е приятна. Трябва да я чуя още няколко пъти, за да я запомня, но и това ще стане. Иска ми се да не наблягат толкова на хореографията, а да пеят малко повече (на живо), поне тези дето могат ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес излязоха няколко снимки за новата им фотосесия за CeCi...Много различни са но пък и много красиви <3
 

Момчетата са били дебютирали и в Япония с тази песен



Също са пуснали и албумче там с корейските им сингли ...Пусната е била японска версия на “We Are Boyfriend” и веднага застанала на първа позиция..Днес пускат тийзари на два нови сингъла: Dance Dance Dance & MY LADY ...



Също така днес allkpop ни съобщиха, че момчетата приготвят корейско завръщане с примеси на римски неща :д...Очакват се на 8 ноември

~~~~~~~~~~

Аз да се изкажа, че много ми харесва Love Style и си я пускам доста често.. Да видим каква песен са ни приготвили сега

~~~~~~~~~~~~~~~~

Почнаха да се пускат и тийзърните снимки...Заглавието на песента и на първия им цял албум носи името Janus (малко отклонение Янус е бог от римската митология, той е бил почитан като дух пазител на всяко ново начало ..Името има същия корен като лат. ianua (врата) и janus (отворен вход с арка) ...И често бил изобразяван с две лица..)...

Какво ни споделят Старшип за клипа..Като продуцент е Sweetune

“Boyfriend’s new song ‘Janus’ depicts the emotions of a man who puts a smile on in front of his lover to let her go, but feels tormented on the inside.


tumblr_md1sd5iA7i1qkzg83o1_500.jpg


Og67Qb84.jpg



И тийзъра




Също така момичето, което се вижда в клипа е трейни на Starship и много са се заблудили, че това е Moon Chae Won..и затова прякора и вече е ‘2 second Moon Chae Won.

boyfriends-teaser-for-janus-gains-intere

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес момчетата пуснаха клипа и албума си...Янус ми хареса много, добра песен...10 трака от пълния им албум можете да ги чуете от тук

:click:

 

Bora от Sistar беше туитнала преди :

"

You guys are men!!! My Boyfriend dongsaengs are coming back with “Janus“! Do~ well!! Aja >.< But… who’s… Youngmin, Kwangmin. Nuna can’t tell! ㅠ.ㅠ",

 

 

Starship Entertainment

 

수_보라-야누스-셀카-FULL-600x600.jpg

 

shared on their official Twitter on the 7th, “Two-faced Bora, ‘Janus’ selcas revealed!” The agency also shared, “With Boyfriend’s comeback a day away, Bora is actively promoting her dongsengs’ new song by attaching a ‘Janus’ logo sticker to her face ^^.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчетата ще бъдат бащите в 7 сезон на Hello Baby .Неговото излъчване ще започне на 4 януари...

 

tumblr_mfohf1duLL1r1xkxzo1_500.png

 

Промото

 

 

 

 

Също да очакваме завръщането им с repackaged албума на Янус на 10 януари...След края на промоциите те бяха съсредоточени в/у 5 си шоуто в Япония, които завършиха на 24 декември в Tokyo Dome City...Представител на Япония е похвалил момчетата, затова, че доста се открояват в Япония от другите K-pop звезди..

tumblr_mfjf1clMpF1qbgpp5o1_500.jpg

Какво е написал Minwoo под снимката

 

Bestfriends~ Today is christmas eve!!everyone also having a good time, right?? but I wish I could spend chirstmas togetherㅠㅠㅠㅠ But!!! everyone have a happy christmas! and also Merry Christmas everyone♥♡

tumblr_mfmhhcgwo81rkiewgo1_500.jpg

tumblr_mfm3soPtlA1rq33n1o1_500.jpg

 

 

 

Малко снимки май от снимането на един от японските клипове

 

 

tumblr_mejfoxB5iL1qbgpp5o1_1280.jpgtumblr_mejfoxB5iL1qbgpp5o2_1280.jpgtumblr_mejfoxB5iL1qbgpp5o4_1280.jpgtumblr_mejfoxB5iL1qbgpp5o5_1280.jpgtumblr_mejfoxB5iL1qbgpp5o6_1280.jpg

tumblr_mejfoxB5iL1qbgpp5o3_1280.jpg

 

 

 

Jeongmin участва в коледната песен заедно с K.will и SOyou (sistar)...Освен във видеоклипа той взима участие и в пеенето

 

http://www.vbox7.com/play:c0b97403ec

 

tumblr_mf7ze0CoZ91r8m5syo2_500.gif

 

И трол

 

 

tumblr_mfjweg78Bj1rniwc0o1_500.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

repackaged албума ще носи името “I Yah”. Главната песен и тя е така, като е продуцирана от Sweetune.Ето тийзър към новата им песен



Красивата Kim So Hyun също ще участва в клипа.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Албума на момчетата излезе..Можете от тук да си изтеглите новите две песни

:click: :click:..Освен I yah налице е и баладата Standing With U...И двете песни много ми харесаха..Пък танцът и клипа също са страхотни добра работа на момчетата

 

tumblr_inline_mge4nmJQ7T1rppmk7.jpg

 

От тук се насладете на клипа

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди никога не съм им била особено голяма фенка, но сега съм развила някаква странна мания по I Yah

:lol: :lol: Слушам я нонстоп от както излезе...

 

M!CD от вчера

 

 

 

Music Bank от днес

 

 

 

Ако някой види видео където я пеят в радио или нещо подобно (да не денсят :lol: ) , моля да го постне. Иска ми се да я чуя и в по-"спокойно" изпълнение.

 

А всъщност и баладата която е другата нова песен от рипакидж албума също много ми харесва. Браво на децата много съм доволна този път хаха.

 

 

tumblr_mgqd5eIh401rqd5g9o2_250.giftumblr_mgqd5eIh401rqd5g9o3_250.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eдна сесия на момчетата за CECI от миналата година ...Много са ми симпатични тук ..Пък и видях,че линковете ги няма и за изтрити..

tumblr_mifwr6Tbob1qbl0i4o1_500.jpg

 

 

boyfriend-ceci-5.jpg

boyfriend-ceci.jpgboyfriend-ceci-2.jpgboyfriend-ceci-3.jpgboyfriend-ceci-4.jpg

 

И снимки от тази сесия,които излязоха през януари..

 

default-2.jpgdefault-3.jpgdefault-4.jpgdefault-5.jpgdefault-6.jpgdefault-7.jpg

 

 

Момчетата ще изкарват 3 японски сингъл и малко снимки..

 

tumblr_mif1o29fIT1rw3i5co1_500.jpg

tumblr_mifgxfRnlG1s2dqmio1_1280.jpgtumblr_miepmfIhqe1r88yfbo3_1280.jpg

tumblr_mifh4jvn1K1s2dqmio1_1280.jpg

tumblr_migekk0L9n1ql479ro1_400.jpgtumblr_migekk0L9n1ql479ro2_400.jpgtumblr_migekk0L9n1ql479ro3_400.jpgtumblr_migekk0L9n1ql479ro4_400.jpgtumblr_migekk0L9n1ql479ro5_400.jpgtumblr_migekk0L9n1ql479ro6_400.jpg

 

 

Иначе още е в чартовете: Real Time Chart Update! ..Това е от днес/20.02.13

 

 

5895073J.jpg

 

 

 

Малко сега лоша новина,добре,че от Starship изясниха въпроса..Наскоро бяха Mnet ‘Beatles Code ...И са попитали момчетата:"How much is the most money you’ve ever had on hand?”" Но тук идва и объркавацията на DongHyun и той казва,че не са им плащали нищо..И старшип писаха и в fb,че са получавали пари но само,че по сметка им се превеждат парите..

 

tumblr_mihj82c37D1s5fxdjo1_500.png

 

И докато съм на вълна Beatles Code...Ето какво са изпълнили Hyunseong и Donghyun

 

 

Момчетата и децата им по пижами . Имаха 3-ти дечица.Но второто момиченце много ревяло и искало само при майка си и затова останаха с две.Епизодите са много хубави...

 

tumblr_miazh993Yl1r1xkxzo1_1280.jpgtumblr_inline_mib40ecv5S1qz4rgp.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този месец момчетата ще пуснат 3-си японски албум..Главната песен ще носи името Hitomi no Melody, като ще бъде част и от анимето Detective Conan..

 

Какво ще е съдържанието на песента

 

 

The song describes an innocent love for a precious person and should put a smile on your faces with its tune, even if you can’t understand the lyrics!

 

 

 

Пуснаха и кратко клипче от това каква ще е песента и клипа..Кратко кратко 2 минути и нещо :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Япония май ще пускат някакво свое реалити шоу


 


Момчетата празнуват 2 години от дебюта си днес на 26 май...Ето специалното им съобщение към феновете


 



 


На 28 май ще пускат нов дигитален сингъл.... А попринцип имат снимки от студиото и се подготвят за по - голямо завръщане....


Тийзър към дигиталния им сингъл


 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...