Jump to content

Recommended Posts

gerrganka, слагам ти няколко заглавия в спойлер, че не е по темата :).

 

Off Topic

Jumong, Iljimae, Hong Gil DongEmpress Ki , Gu Family BookQueen Seon-Deok, Six Flying Dragons, Emperor of the Sea, The Kingdom Of The Winds, The Moon Embracing the Sun, Demon, Jang Ok-jeong Lives in Love, My Sassy Girl, The Princess' Man

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах сериала и много ми хареса.

 

Spoiler

Краят беше съвсем логичен... и тъжен, защото Йон е от любимите герои :(.

Забележителна драма, в която по-голямата част от лошите герои ми бяха симпатични.

 

Още веднъж благодаря на martisun за субтитрите! И на Tara благодаря за списъчето по-горе :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! :bow:
И аз се интересувам от българските :subs: субтитри на сериал.
Ще бъда благодарна, ако някой ми ги изпрати. :thanks:
:896767:  mirahunt@abv.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@LazyKanagaroo, @SmartonoseN, ако не сте успели да намерите субтитрите, пуснали са нов торент за теглене, субтитрите са вътре в него – :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже повечето от линковете в началото на темата не работят (а във вибокса е с ниско качество и някои части липсват), ето плейтистата на всички епизоди онлайн с английски субтитри в Ютуб: 
 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, Ralie Blag написа:

Понеже повечето от линковете в началото на темата не работят (а във вибокса е с ниско качество и някои части липсват)

 

 

Благодаря, ще добавя този линк в първия пост. Но държа да отбележа, че от четири линка в първия пост, четири работят. Това, че примерно няма сийд или в опцията за онлайн липсват епизоди, не означава, че линковете не работят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...