Jump to content

Вечери на корейското кино в корейския интернет център


Recommended Posts

Правя малко напомняне - днес, от 18,30 ч, на обичайното място ще се състои срещата с представителя на БНТ. Ако искате сериали по националната телевизия, желателно е да присъствате. Файтинг! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление няма да можем да дойдем, но сме една групичка, която би желала да се присъедини към вас по-късно, къде ще сте след 20 часа?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях забравила как изглежда драмата с български превод, но днес отново се убедих, че той е направен изключително сполучливо. Много е приятно да проследя тази история за втори път.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво е, че още има хора, които мислят така, щото аз само кусури си намирам. Явно като минат няколко месеца и всичките ми преводи започват да ми се виждат ужасни.

 

Между другото, как мина вечерта? Заради изпита през уикенда не можах да присъствам. Имаше ли хора, как протече лекцията?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако стоиш отстрани и наблюдаваш реакцията на публиката, ще разбереш, колко се забавлява, докато гледа.

Надявам се, че лекцията е била интересна. Мисля, че се включихме във времевите рамки. Успях да си кажа всичко, което бях запланувала. Другите да споделят, как е изглеждало от разстояние.

 

2f2ad48e89609bc6.jpg

Публикувана е във фейсбук

 

От БНТ ни пуснаха малка анкета. Дано да им е от полза!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пратиха две жени, които ни дадоха анкетата. Нищо друго не сме говорили. Те искаха да разберат, какви жанрове предпочитаме, кога да бъде времето на излъчване. Написахме и примерни заглавия на филми и драми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес от 18:30 на познатото място ще се излъчи еп. 6 на Чуно. Това е една от най-завладяващите серии в драмата. Освен нея, ще имаме удоволствието да чуем кратка лекция за остров Чеджу.

8392c7cb63fdaef4.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Централна поща - като влезеш от централния вход най вдясно на залите, съвсем в кьошето.

 

Схванах къде е. Благодаря. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...