Jump to content

Recommended Posts

Successful Story of a Bright Girl
13162_1.jpg

Жанр: романтична комедия
Епизоди: 16
Излъчва се по: SBS
Период на излъчване: 13 март 2002 - 2 май 2002
Държава: Южна Корея
Режисьор: Jang Ki Hong
Сценарист: Lee Hee Myung
Рейтинг: 42.6%
Руски субтитри

Участват:
Jang Na Ra - Cha Yang Soon
Jang Hyuk - Han Gi Tae
Han Eun Jung - Yoon Na Hee
Ryu Soo Young - Oh Joon Tae
Yoon Tae Young - Song Suk Koo
Chu Ja Hyun - Song Bo Bae
Jung Min - Young Chan
Oh Seung Eun - Jin Joo
Hong Yo Sup - директор O
Kim Young Ok - бабата на Yang Soon
Jo Hyung Ki - бащата на Yang Soon

 

Резюме: Ча Янг Сун е провинциално момиче, което често си мечтае как спасява принца на своите мечти. Хан Ги Те случайно попада във ваната ѝ, докато тя се къпе. Разбира се, запознанството им започва със сблъсък и спор. За да изплати дълговете на родителите си, Янг Сун е принудена да отиде в столицата, където започва работа като прислужница на Хан Ги Те. Но може ли селското момиче да изтърпи разглезено богаташче като Ги Те?


Лично мнение: Страшно забавен сериал! Двамата главни какви ги сътворяваха не е истина! Jang Hyuk вече заслужено ми се нареди при любимците.

:essub:

 

Свали с български субтитри :click: :click:

Свали с български и английски субтитри :click: Онлайн с български субтитри :click:

Свали с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ще е двойно удоволствие - преведена, хубава драма! Изчаквам да завърши превода и благодаря за БГ буквите! В последно време , без да се оплаквам, гледам предимно Jang Hyuk ! :P

Пък Jang Na-Ra  (вече 37 години ;) ) я знам от Училище 2013. Дано и останалите й проекти си заслужават.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забавлявах се с този сериал.  След като изгледах "Fated to Love You" и станах фен на На Ра, реших да погледна и другите ѝ филми. Този тук е забавен- твърде предсказуем

Off Topic

с изключение на това, че тя отиде в армията за три години, а накрая и тази мисия в Африка??

 

непретенциозен, лекичък. Двамата (същата двойка от Fated) са твърде млади, но пък играят добре. И ако при него не е кой знае каква разликата, тя е супер добра с рустик диалекта си. Разбрах, че печели Baeksang тази ѝ роля, по времето, когато Йе Джин печели същата, но в категория за филм, със "Classic". Въпреки видимо съшитите с твърде бели конци опити за прикриване на пропуските в плота (много са!), филмчето си заслужава- най-малкото заради годината си (преди фактическата Халю вълна да е заляла света).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто с тая армия и Африка, счупиха тъпомера. Абе кой отива по желание в армията?  Иначе главният герой напълно безполезен бих казал. А тя на 20 години и само му се караше, че и го удряше.  Сериала пълен с много глупави и нелогични моменти. Но имаше смешни моменти. Акцента и беше супер. И  тоя  цвят на косата изобщо не и вървеше. Не знам какво да си мисля за нейните чувства към него, щом избра армията пред него?  Родителите и просто бяха уникални, аз бих се отказал от тях.  На Ра на 30 години е по красива от тази на 20.  Явно на 20 години си е падала по кестенявият цвят. Изобщо не намирам смисъл в заглавието. Иначе става за гледане.  На Ра има доста интересни сериали. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...