Jump to content

Jerry Yan (Джери Йен)


Recommended Posts

Днес започва излъчването на китайско-тайванския сериал Unfogettable love с участието на Джери в главната роля. Сериите са 30 по 45 мин, ще се излъчват всеки ден. Разказва се за двама млади, които прекарват една нощ заедно и след 7 год. главният герой разбира, че има син и като  човек, който е изпитал липсата на родителска любов предлага на главната героиня да стане негова законна съпруга.  Ето и нещо като трейлър.

Ще му партнира актрисата  Tong Li Ya.

Постер

 

lnud.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джерито ми е едни от любимите актъори. Все ми се струва , че в старият сайт имаше по-голяма темичка за него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почнал е днес сериал с негово участие Count Your Lucky Stars.

Eedpg3-TWs-AAHMCa.png Ee-Ff-ADUYAEl2-K3.jpg

 

English Sub最新预告】《我好喜欢你 | Count Your Lucky Stars》:高甜预定!言承旭&沈月 一吻❤定情

 

Обаче аз заради друго влизам. Днес видях в туитър нещо, което ми се стори забавно.

Barbie Hsu, която игра заедно с Джери в Meteor Garden, днес в Уейбо е ударила един коментар свързан с новия му сериал:

„Дао Минсъ! С кого се срещаш зад гърба ми! Дао: Това е Шанчай! “ 

/Нали Барби играе във версията на Meteor Garden от 2001, докато сегашната партньорка на Джери игра във версията на същия сериал от 2018/. :ilovethis:

Той пък й отговорил: Шанчай, не ми казвай, че ревнуваш!

А после е писал също: Дао Минсъ винаги ще бъде с Шанчай.

 

Eef-Ac04-VAAIk-ZRK.png

 

:click:    :click:

 

Общо взето е направила добра реклама на сериала.

Вижте какво е коментирал и друг актьор:

Off Topic

 

Eee-FCd-FUYAAp-MDG.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам до колко е вярно, че има класация с негово участие, тъй като не ровя, но...

 

Факт, вече е на годинки, но е прекрасен ♥

 

117819399_10220876973748343_135153288479

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, NyXe написа:

Не знам до колко е вярно, че има класация с негово участие, тъй като не ровя, но...

 

Факт, вече е на годинки, но е прекрасен ♥

 

117819399_10220876973748343_135153288479

Сигурно е един от малкото азиатци, които могат да се покажат така, без притеснения, че ще предизвикат освен фенска (и не само) любов, но и желание да го хранят, хранят, хранят...

Любимец, не само заради визията, харесвам много как играе.

За последния му сериал Count Your Lucky Stars се зачудих как ще се сработят на екрана двамата, като имат около 20 години разлика, макар това поне за мен никога да не е пречело да възприемам пълноценно която и да било история, но е вярно и това, че в изгледаните ми подобни до тук и разликата в годините не е била толкова голяма.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джери е участник в новото вариете Call Me By Fire по Mango TV, което започна на 12 август.

Тук може да видите по-подробно кои са участниците в него, тук по-специално за първи епизод.

E8le-QTHUYAAnd-XH.jpg

 

Jerry Yan, Vincent Zhao, Liu Duanduan, Zhang Yunlong и Li Yundi изпълняват Metoer Rain за груповата си фаза в Call Me By Fire.

 

Ясно е, че шоуто познава  въздействието, което ще има върху публиката, когато пуснат Джери Ян, пеейки емблематичната песен от времето, когато той стана огромна звезда преди почти две десетилетия - Meteor Rain.

Много хора познават Джери заради ролята му на Дао Минсъ и той призна, че когато е бил по-млад, винаги е искал да се откъсне от връзката си с този герой. Сега, когато е по-голям, Джери каза, че се е научил да прегръща личността и да е благодарен за възможностите, които му предостави тази роля. Ако искате да видите повече от него да пее самостоятелно и да бъдете транспортирани обратно във времето, ето го как пее сам песента.

 

Целият епизод..

Off Topic

 

 

 

Имало е гласово съобщение от Barbie Hsu, която изпраща своята подкрепа на Джери - „Daoming Si, аз съм твоят Shancai. (...) Ти беше първият мъж в живота ми, Daoming Si, Shancai винаги ще бъде тук ”. :click:

 

И още нещо, което бе споделяно доста покрай това му участие.

Актрисата Song Yanfei аплодира своя идол от детството Jerry Yan и след това е споделила доста развълнуван пост в Уейбо.

E8km2cc-UUAIfb-Tx.jpg

 

Off Topic

 

"A-si, charge aaah! Yan Chengxu charge aaaaaaaaaaaah! Invincibly gentle! (This side profile, I'm really...I'm dead...)"

E8km2cc-UUAEFSXn.jpg E8km2cd-VUAYyo-TI.jpg

 

П.П: Била е на 6г., когато е излязъл Meteor Garden и се е снимала пред плаката с автограф от F4.

Какво щастие да гледа сега своя идол. :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@skofiild последните седмици ме тресе нервата с това шоу :lol2: Във фен групите на   Леон Джан от кога са запускали снимки и си го чаках. А като видях и останалия каст- 33ма човека - невероятни са - Хонг Конг, Тайван, Корея. Фен съм на тайванските рапърите, които са една идея от  по - старото поколение такива изпълните там, а  хонконгските изпълнители са класика (мернах  и от любимите ми Beyond даже). И Джерито..... разтопи много сърца из публиката :)

 

ще пусна и две песни изпяти от целия състав .... много ми допаднаха и си превъртях ги вече няколко пъти :D

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пореден епизод на шоуто - освен тренировките има и организирани игри и състезания насам натам. Обаче професионалисти - толкова различни таланти да ги събереш на едно място и да се справят перфектно :) Ето я песента на отбора на Джери ;) А ето и плейлист с изпълненията на другите участници :)

 

 

189f28e4a8f6938dc0c267d26af95e44.jpg

Редактирано от vivivan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В очакване на последния епизод на шоуто Call me by fire - Джери ще бъде там, а представянето му до сега е невероятно :) Толкова естествен и усмихнат през цялото време. И постоянно нещо яде :D Да вметна, че когато Джери влезе в 1 еп, почти всички участници бяха "Уау. Dao Ming Si" :lol2: Даже и един от участниците извади снимка(видео) как на младини се е снимал пред плаката на F4. 

Още в първия епизод  Леон Жанг  каза, че е голям фен на Джери и буквално тръгна след него - двамата станаха много готин тандем :)

 

Off Topic

 

 

снимки

Off Topic

6288d5e775a84bcaa48ff87b0ee6076a.jpeg

6WkJ0_3m.jpg

b09b2f7252540218.jpeg

b06d5499cbb8b718.jpg

 

 

 

И няколко от изпълненията на отбора на Джери

Off Topic

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 29. 10 бе последният епизод на шоуто Call me by fire. Според регламента на шоуто на финала избраха 17те най - популярни участника, които ще сформират банда. Джери беше сред тези 17 :) Последният концерт беше много силен -с  гост  изпълнители, завърнаха се и напусналите досега участници.  Джери се влючи в изпълнението на класиката Boundless Oceans, Vast Skies на хонконгската рок група от миналото Beyond.

 

 

 

Също така с MC Jin и James Lee изпълниха песен с певицата Karen Mok

738968b7ce661cbd.jpeg

 

 

Off Topic

Финалното представяне на участниците

 

 

 

 

Снимки

Off Topic

29f7da8bab106293.jpg

ff1da4ea96d96789.png

 

И от залата за репетиции :)

e4945fac45d79e7f.jpg

b069451054c6498c.jpeg

8fad4b213558dce4.jpg

0338ad9a2e2dfbe8.jpg

 

 

 

Участието не Джери не мина и без критики - че нарочно парадирал с ролята си в Meteor Garden, че капризничи... Дори беше включен в класацията "Toп 5 не харесвани участници". Макар и да си бе малко особен , човека си се потруди доста - особено в повече му дойдоха изпълненията, в които трябваше да се наблегне и на танците :)

Редактирано от vivivan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...