Jump to content

The Greatest Love (2011)


Recommended Posts

Хахаха руският преводач е момиче.......но за наш лош късмет е в болница...

Очертава се превода е да е само от английски....та от тук нататък за недомислиците няма да ви е виновна вотката хахаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих искала да попитам защо субтитрите на 1-ви и 2-ри епизод не могат да се изтеглят. Изписва това: "Грешка при сваляне на файл Файлът не е намерен". Само при мен ли е проблемът и може ли да се оправи по някакъв начин?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих искала да попитам защо субтитрите на 1-ви и 2-ри епизод не могат да се изтеглят. Изписва това: "Грешка при сваляне на файл Файлът не е намерен". Само при мен ли е проблемът и може ли да се оправи по някакъв начин?

Проблемът сигурно е в теб. Аз си ги изтеглих без проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам, че 11 епизод не е разпределен. Ще взема да го преведа, ако нямате нищо против.

:) Ами той valbg каза, че ще го почва, ако искаш се разбери с него. :) А и след 13 не са разпределени още.

(Сега се връщам от кафе с него и други варненци, и гости от Ст. Загора :) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, браво. Ще знам кого да тормозя за постери вече. :P

Ами аз затова в темата "Предложение" бях предложила да се сформира такъв екип. Някак си цялата работа по даден проект изглежда завършена - преводачите ще си вършат тяхната работа, редакторите своята и екипа по "представянето" тяхната, все пак и опаковката има значение. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинете, кога ще бъдат качени субтитрите на 15 и 16 епизод?

Когато по тракерите бъдат качени 13-ти и 14-ти :) и малко след това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато по тракерите бъдат качени 13-ти и 14-ти :) и малко след това.

Много ви моля, щом са готови субтитрите за последните два епизода, пуснете ги днес. Нямам търпение да догледам това прекрасно сериалче, а утре ми предстои пътуване и ше бъда без нет за седмица :( .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...