Jump to content

Изложба "Цветовете на Корея"


Recommended Posts

Само да допълня за желаещите да я посетят, че въпросната изложба е на картини на съпругата на корейския посланик и откриването й е на 17 май от 19 часа в Изложбената зала. Ще продължи до 30-ти май.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да допълня за желаещите да я посетят, че въпросната изложба е на картини на съпругата на корейския посланик и откриването й е на 17 май от 19 часа в Изложбената зала. Ще продължи до 30-ти май.

 

 

Прекрасно, ще я посетя с удоволствие! Благодаря за инфото!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

snc00070hs.jpg

 

Утре е официалното откриване на изложбата "Цветовете на Корея" от 19 часа в арт-центъра на НДК.

До залата се стига, като се завие наляво от централния вход, върви се до дъното на коридора и се стига до стълби, които водят надолу. Тръгва се по тях, отново влявата страна и отново вляво е входът.

Платната са рисувани на корейската хартия ханджи в характерния стил за минхуа - "картини за народа".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който не е посетил изложбата може само да съжалява, на мен лично много ми хареса, страхотни катрини, пъстри цветове, много различни и оригинални!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има един параван в дъното на втората зала - унакален е. Може да си умрете едновременно от кеф, че сте видели тези красоти, и от яд, че не можете да си ги окичите в стаята, да речем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също смятам да отида, но да попитам до колко часа е отворен изложбеният център, защото преди 5 едва ли ще мога?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се знае. Днес ходих и беше затворено, щото по принцип в неделя не работели. Питахме в информационния център утре до кога е, но не можаха да кажат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам и аз силно да се възмутя, че днес не работеше. Демек видях нищо. А те кога работят в делничните дни, когато и ние сме на работа? Жалко, явно ще пропусна. Дето се вика "хубава работа, ама българска".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да не успееш. Бях там около обяд и казаха, че до 1-2 часа ще я развалят.

Вчера ходихме и се оказа, че в неделя изложбата не работи.

Много красиви творения. Радвам се, че имах възможност да ги видя.

 

На 7и юни (вторник) от 19 часа в зала 11 на НДК, ще има китайска опера. Билетите са от 6 лв за студенти и ученици и 8 лв. Пловината места вече са заети.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...