Jump to content

Matsuda Ryuhei (Мацуда Рюхей)


ukio

Recommended Posts

Otanjoubi omedetou!

Преди няколко дни го гледах в уникален арт филм, режисиран от Миике. Невероятно представяне на Рюхей в комбинация с Андо Масанобу! Останах очарована за пореден път.

С големи усилия свалих Караоке терор и търся удобен момент да видя и тази негова провокация.
Докато чакаме Махорото, ето една нова реклама с участието на Рюхей - ZIMA ジーマ [Love Simple]:

http://www.youtube.com/watch?v=KwMix_b5PGA

926327b004c8e093.jpg

Хаха! И малко забавни снимки с Ейта:

Можеха да ги вземат за ролята на Кики

83ab726880f1adf3.jpg

ef95efa090ce6ad2.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Big Bang Love, Juvenile A. Знам, че си го гледал и дори коментарите ми помогнаха да разбера някои необясними неща, но изглежда ще го преповтарям. Прекалено много въпросителни ми остави в главата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, загрях аз по едно време, кой е филмът. Андо го помня там, но бях забравил за Матсуда. Въпреки хомосексуалните намеци и за мен е страхотен филм. Главоблъсканица е, такива харесвам. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aу, за малко да пропусна рожденния ден на най-големия ми любимец! :) Да е жив и здрав да снима, а ние да му се радваме! Това е трейлър за "Tentei wa bar ni itu 2" с него: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Екип "Форевър Рюхей" няма как да пропусне рождения му ден.

Нямам сериозни наблюдения върху Tentei wa bar ni itu 2, въпреки че гледах част от него в самолета преди време. Може би първо трябва да се види началния филм и след това продължението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Махоро-тачи Рюхей и Ейта със задружни усилия се добраха до осмото място в бокс-офиса! 

Кастът на филма е гостувал в шоуто VS Arashi. Можете да се посмеете с тях тук.

 

55200d3aec2e85c0.jpg

 

 

a0a1c65d49083127.jpg

974b029657b3b295.jpg

668f323c965d3b81.jpg

8d35fe72bf29edf7.jpg

6b586fb17c4adb85.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе постер на филма “Jinuyo Saraba ~Kamuroba mura e~” (Good bye Jinu ~to the Kamuroba villege~)”. Премиерата е на 4 април 2015г.

 

 

b1a25f2e60cdf41a.jpg

 

 

TV GUIDE PERSON Vol.26 

Credit: baidu

29e77851cdbe42ae.jpg

Mahoro cast: 

dbf47c77d6c877e3.jpg

Credit: Ryuhei Matsuda’s instagram - 10.18.2014

56cb3099df7cfafb.jpg

 

 

99a70502d90b86d7.jpg

ce4f9cc4425c9964.jpg

4fe2e2661b889e23.jpg

3009eae2a24435f5.png

 

7b8f7d87d14dd8fd.jpg

b0a8ee580713474b.gif

eff43da8be0b4b58.png

976938d639ac52ce.png

The raid 2

c38b7b6109856fe8.jpg

47364dc04a1054af.png

1ae1e47c65a44856.png

512d5cabe1427539.png

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Режисьорът на "Дърварят и дъждът" и "Историята на Йоноске" подготвя нов проект с Рюхей и Акира Емото! Рюхей е със супер модна прическа!

Снимките започват през април в Хирошима.

Първоначално много се зарадвах, като се сетя, колко обичам предходните 2 филма на режисьора. Обаче, докато четях резюмето, историята ми стана прекалено сложна. Да видим, как ще е самият филм и на кое точно ще обърнат внимание. Ако изхождам от двамата главни, които за момента са в състава, би трябвало да се фокусират върху отношенията баща-син.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Безсмислен коментар от моя страна : )

 

 Рюхей е със супер модна прическа!

 

Само така! За мен Мохоук прическите и различните им разновидности са едни от най-готините, измисляни изобщо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Истинският "Инстрагам" на Рюхей Мацуда го показва като съвсем нормален човек. Изглежда съм се заблуждавала за него, че е това, което е в ролите си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Удивителен актьор, който ми действа хипнотично. Изобщо не съм в състояние да го коментирам - той е извън понятията и въображението ми.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е, наистина. Ето и готината снимка с новата прическа:

db67a98776427374.JPG

Интересно е, че във филма Рюхей участва заедно с Ацуко Маеда, което за пореден път доказва, че това момиче си намира само роли в качествени филми. Партнира си с най-добрите актьори и режисьори, макар собствените й качества като актриса да не са толкова изявени. Останалият каст включва имената на Чиба Юдаи и Масако Мотай.

Заглавието ми наполня на едни друг много любим филм - The Clone Returns Home. Дано да е толкова добър като него!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mohican_Comes_Home-p1.jpg

Мохиканът е с пълен трейлър.

Междувременно, името на Рюхей се появи в още 2 предстоящи филма - Tono, Risoku de Gozaru! и Boku no Ojisan. Последният е нов проект на режисьора Нобухиро Ямашита, базиран на новелата на Морио Кита. Да видим, какви ще ги забърка този път чичо Рюхей. Хахах!

Охо! Философ ще го раздава!

Boku_no_Ojisan-01.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Мохиканът се завръща у дома" е спечелил награда на Amaji Fumiko Movie awards. Сетих се за този филм, понеже успях да го гледам преди 2-3 месеца и много ми допадна.

tumblr_ofdjrqX3kp1v97950o2_540.png

Новината около Рюхей е участието му в дорамата Quartet следващия сезон, заедно с Такако Мацу, Хикари Мицушима и Иссей Такахаши. Режисьор ще е Нобухиро Дой. Определено харесвам проектите му, следователно имам големи очаквания за предстоящото заглавие.

Тази рисунка и аз бих се пробвала да направя:

 

 

tumblr_oeo8oxkIlu1r6j8fvo1_540.png

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веднга излезе нов проект за Рюхей. Ще участва в предстоящия филм на Кийоши Куросава - Strolling Invader, заедно с Масами Нагасава и Хироки Хасегава. Даже има насрочена дата за премиера - 16 септември 2017г. Лентата е адаптация стейдж, написан и режисиран от Томохиро Маекава. Куросава отново ще изследва история за изчезнал съпруг, но този път се заформя сериозен криминален сюжет, успоредно с основната идея.

Sanpo_Suru_Shinryakusha-a00.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дарамата Квартет, в която Рюхей ще участва, има супер готин постер.

Сайт и трейлър

Много надежди залагам на това заглавие, понеже се надявам то да върне старите позабравени спомени от продукции като Нодаме кантабиле, които показаха на екрана очарованието на класическата музика. Режисьор е Нобухиро Дои - абсолютно способен човек.

Старт: 17 ануари

Quartet_(Japanese_Drama)-01.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...