Jump to content
Ragnos

Как разбрахте за Eastern Spirit?

314 members have voted

1. 1. Как разбрахте за Eastern Spirit?

• От приятел/ка
      48
    • От Гугъл или някоя друга търсачка
      102
    • От линковете в субтитрите ни
      107
    • От екстрасенс
      5
    • По друг начин
      52

Recommended Posts

Когато преди  7-8 години изгледах първия си сериал (Playful kiss) все още не се бях запознала с корейската култура и мислене, та ми дойде толкова различно, ново,интригуващо. Разликата м/у кдрамите и американските сериали сякаш ми беше нужна и когато се поинтересувах открих сайта,който и да днес използвам. Сега осъзнавам, че “съдбата” ме е отвела до моята мечта, да опозная страната и културата на тези хора.  :D

• Upvote 6

Аз съм от новите фенове, след като гледах Съкровище в двореца миналата година, вече съм изгледал над 20 корейски сериала, всяка вечер по 1-2 серии, затова съм изключително благодарен на преводачите от Easternspirit,

В момента правя опит да преведа сериал който не виждам да е превеждан, става дума за Yi San

Гласувам за 'от линковете', тъй като за форума разбрах от превода на Jumong и The Kingdom Of The Winds

• Like 4
  • Upvote 2

Преди 9 часа, fractal написа:

...В момента правя опит да преведа сериал който не виждам да е превеждан, става дума за Yi San...

Супер, давай го после да го гледаме :)
Има една-две много готини песни в тоя сериал

И добре ни дошъл :)

Здравейте здравейте! 

Научих за този форум от гугъл ако трябва да бъда честна. Майка ми е супер голям фен на сериалите и ги следи много. Постоянно ми препоръчва нещо за гледане. Аз самата гледам от време на време. 
 Имам много голямо желание да правя субтитри. Но все още разучавам програмите, надявам се скоро да се престраша и да кандидатствам. 

• Like 5

@CherryBlossom, щом имаш желание, нещата ще се случат. Тук има няколко човека, които могат да ти помогнат, да ти дават насоки, съвети и прочее. 

Един съвет от мен, забавлявай се :)

Преди 2 часа, CherryBlossom написа:

Здравейте здравейте! 

Научих за този форум от гугъл ако трябва да бъда честна. Майка ми е супер голям фен на сериалите и ги следи много. Постоянно ми препоръчва нещо за гледане. Аз самата гледам от време на време. 
 Имам много голямо желание да правя субтитри. Но все още разучавам програмите, надявам се скоро да се престраша и да кандидатствам. 

Ама какво кандидатстване, направо заплювай сериал и почвай да пишеш, те нещата се учат в движение :)

Радвам се да се запозная с всички вас. Покрай линковете за субтитрите попаднах тук. Гледала съм няколко японски сериала и повечко японски филма. Такива бяха предпочитанията на отскоро бившия ми съпруг. Сега имам много повече време и смятам да запълня част от него като се запозная и с останалата част на Източна Азия. Благодаря, че ме приехте във вашето общество. 

• Like 4
  • Upvote 2

Добре дошли, @CherryBlossom и @Rina!

Радваме се, когато нови хора се присъединят към феновете на азиатското, а най-сладко е, когато споделяме мнения и коментари по различни теми.

Пожелавам ви много приятни моменти сред нас! ;)

• Like 3
  • Thanks 1
  • Upvote 1