Jump to content

Как разбрахте за Eastern Spirit?


  

322 гласа

  1. 1. Как разбрахте за Eastern Spirit?

    • От приятел/ка
      48
    • От Гугъл или някоя друга търсачка
      106
    • От линковете в субтитрите ни
      108
    • От екстрасенс
      5
    • По друг начин
      55


Recommended Posts

От Замунда - нещо ми бяха доскучали американките сериали и търсих нещо различно.

Така попаднах в света на азиатското кино чрез "Snow queen", а от там и на този сайт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В замунда попаднах на сериала Chuno, който много ми хареса и започнах да търся субтитри, за другите серии. След известно време разгледах Eastern Spirit по обстойно. Установих, че ми допада и така попаднах тук. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все не можех да запомня имената на някои актьори от You're beautiful и като пълен идиот влизах през google в тяхната информационна страничка...На няколко пъти ми излезе линкът за форума, само че за стария. След един ден зяпане там и много мъка, че вече не е активен форумът, ми просветна най-отгоре, че е преместен, хах :) Мога да бъда пълен индианец просто :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Замунда. (Що не сложихте и такъв възможен отговор - сигурна съм, че над 70% ще го посочат?)

По това време имаше едно затишие на излизащите хамерикански сериали, нещо ми се върти за някаква стачка..., та търсех какво друго да зяпам и попаднах на излизащия в момента БОФ. След като ме изненада и очарова "нещото - съвсем различно", почнах да чакам нова серия и някъде в коментарите имаше линк към форума, който цъкнах от скука. Първото име, които срещнах и запомних беше parab (още си те обичкам :kiss2: )

 

При мен се получи почти същото, но с Ангелите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен се получи почти същото, но с Ангелите :)

 

При мен се получи нещо такова, но с историческите драми, взех да забелязвам, че на всичко, което гледам пише Eastern Spirit B) Така реших да видях кои са тези хора, заели се да превеждат азиатски продукции и се натъкнах на форума. После редовно си шпионирах и си търсех информация за филми :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз се чудех как да отговоря, тъй като постоянно виждах "Eastern Spirit" по субтитрите, но най-накрая се регистрирах след като една приятелка ми каза. Накрая все пак посочих "от приятелка". :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От гугъла, докъто търсих нещо за някой сериал ме доведе тук :) Много съм щастлива, че намерих този форум и по- скоро, че намерих още фенове с моите интереси :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като мнозинството съм тук от Замунда, но причината е Boys Over Flowers - преведен на български. Доста преди това бях свалила и Yukan Club, но още нямаше буквички. А БОФ го улучих на 2 или 3 серия и като се започна едно дълго и трепетно чакане. Беше върха - като първата любов когато: "постоянно ти трепне под лъжичката". От там бурни страсти и ровене за нови и нови заглавия, пък дали ще се преведени пък дали ще ги качват редовно. Огромно благодаря за не знам вече кой път на Eastern Spirit, че ви има. Благодарение на вас се промени и мирогледа и живота ми (СИЛНИ ДУМИ), но предполагам че за повечето е така. Тези сладки муцунки няма да ги забравя никога: Allkpop+BOF.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами .. xD

Гледах Boys Before flowers -.-

Реших да надникна в гугъл за един симпатяга от сериала и ми излезе този сайт ..:thanks:Суперско е сайтчето ви ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Често като гледам сериали и след това търся инфо за актьортие, които са ми харесали.

Толкота често и попадах на вашия сайт и реших най-после да се регистрирам, защого е актуален и има много информация пък и си спестявам от времето, докато търся от неизвестни търсачки или такива с малко инфо..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един ден докато си гледах един сериал, който теглих от Замунда видях накрая на епизода, че има някакъв сайт. Мислих си че е много скучен, но откакто видях колко мнооого теми, информация, сериали и преводите им простооо щях да се гръмна от щастие! Най-хубавото и приятно беше, че има толкова мили и уникални хора като мrnkaloto, razzormaw, funktastic17, anna_sima1, SHINeeGirl, taralej, abjc, те са просто чудесни!! :kiss2: :kiss2: :kiss2: :kiss2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз свалих от Замунда The rooftop prince, и понеже нямаше с кого да споделя впечатленията си (и до ден днешен ми се подиграват заради корейските сериали :( ), споделих във фейсбук, та там една моя стара познайница (Кат, ако се познаеш, драсни два реда!) ме насочи към този сайт. Първо влизах само за информация кой да е следващия филм, който да гледам, после не се сдържах вече, и започнах да си давам и мнението. Разкошни сте! Благодаря Ви, че Ви има! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами бях чувала много за сайта от сестра ми и от приятели! Сайта е много популярен през погледа на "младото поколение" ;) , на мен ми харесва най-много това, че тук всеки може да си изказва мнението, получавам актуална информация за идолите си, разбирам повече за културата на любимите си държави, тук има и много добри хора, мога да намеря хубави и стойностни субтитри...... :rolleyes: Много се радвам, че намерих този сайт и може да се каже, че останах много доволна и се надявам и за вбъдеще да съм :blush: !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търсих информация за сериала Паста и оттам единствената по-детайлна информация беше от вашия сайт и така почнах да гледам само сайта, а форума открих по-късно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както винаги намерени случайно в интернет, търсейки за руски субтитри към филма Pacemaker (2012) ... и намерених на български!)))

 

вашият сайт е много добр!)) :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слушах от роднина постоянно, но не проявих интерес дълго време. После ме "изнудиха" и изтеглих едно сериалче от замунда, хареса ми /най-вече, защото всичко беше ужасно непознато и ново за мен/ и се регистрирах. Сериалчето, разбира се, беше БОФ. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...