Jump to content

Girl's Day


Recommended Posts

Новото попълнение на Dream Tea Entertainment - инди групата Party Street издават първият си албум в новата компания.


В главната им песен On Rainy Days се включва Sojin, а в клипа участва Yura.



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първото ни соло в групата, очаквано е Minah. Албума й I am a woman too излиза утре. Във видеото може да видите част от клипа й.


 



 


tumblr_nl66n40BrF1r3hs1eo4_r1_1280.jpg


 


tumblr_nl66n40BrF1r3hs1eo7_r1_1280.jpg


tumblr_nl66n40BrF1r3hs1eo8_r1_1280.jpg


tumblr_nl66n40BrF1r3hs1eo6_r1_1280.jpgtumblr_nl66n40BrF1r3hs1eo5_r1_1280.jpg


 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звучи все едно е песен на Аджоши JYP хахахаха На някои места така са я гримирали, че не може да я познаеш, но е сладурка.


Песента, обаче, не е нищо супер специално, поне от първо слушане....


 



 


Албума й - ТУК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Друго си е да направиш песен за продукти за коса хахаххаа И то песента е на DUBLE SIDEKICK. Пак е добре, едно сингълче да подгреят за лятното завръщане хахахха


 



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече усилено върви тийзър кампанията за новият им албум Love.


То не остана и време, на 7 юли излиза албума и клипа към главната им песен - Ring My Bell.


 


Тийзърите до сега са различни. Едните ги показват в ролите на различни героини от киното, видях и други с по-нормални рокли :D А на днешният са по нещо като бански, така че явно ще чакаме клипа за крайната идея и концепция с която ще са в предаванията..........


tumblr_nqum0uBpiE1r3hs1eo5_1280.jpg


 


tumblr_nqum0uBpiE1r3hs1eo1_540.jpgtumblr_nqum0uBpiE1r3hs1eo2_540.jpgtumblr_nqum0uBpiE1r3hs1eo4_540.jpgtumblr_nqum0uBpiE1r3hs1eo3_540.jpgtumblr_nqum0uBpiE1r3hs1eo6_540.jpgtumblr_nqum0uBpiE1r3hs1eo7_540.jpgtumblr_nqum0uBpiE1r3hs1eo8_540.jpgtumblr_nqum0uBpiE1r3hs1eo9_540.jpg


 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо тази песен.... пускам я вече трети път за да установя какво ми е мнението за да го напиша.....Не е да е ужасна, но не ми харесва, ако в това има смисъл.... :lol: :lol:


А за клипа и хореографията мнението ми е - :slap: :slap: .



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първоначално ме издразни, но на живо като я изпълняват, дава доста настроение и вече ми харесва.. линг, линг, линг :28558:

 

10/07 Music Bank

"Ring my Bell"

https://www.youtube.com/watch?v=pMwARoFXTYo

 

"Come Slowly"

https://www.youtube.com/watch?v=Tvwt46GJ9Oo

 

 

 

 

 

09/07 M! Countdown

 

07/07 THE SHOW

https://www.youtube.com/watch?v=PnasbCRQkk8

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска с теб сме явно доста на различно мнение. Аз я харесах веднага песента, но изпълненията са ми слаби (само Мина се чува), а танцът ми е много покъртителен. Явно ще си я слушам само на запис :). На Юра ме кефеше много рапът, че е някакъв нисък, ама явно е просто продуциран яко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази новата песен е много яка като за лято. Типична поп песен, напомня ми малко на нашите чалги, по-специално на онази песен за съседката или нещо такова. И стайлинга ми харесва, винаги повече са ми харесвали момичетата с дълги коси, не че на някои не им отива къса прическа, но при тези е другото. Много енергична песен, особено изпълнението на живо. Текста е малко опростен, но все пак е поп песен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда, че се готвят за завръщане. Хьери каза, че скоро ще ни зарадват с хубава музика, още малко ще почакаме :)  Каза, че по време на снимането на "Reply 1988" е слушала доста ретро песни. Ако се завърнат с ретро, ще е най-добрият подарък за сесията ми  :28558: На всичко ще съм доволен, само не сладко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимките нищо особено, видеото изглежда по-обещаващо.

Чудя се защо чакаха две години и то когато бяха набрали такава инерция и популярност!? Сега тенденцията в кпоп е различна от музиката им от преди и като цяло забелязвам много нисък интерес към завръщането им, но да видим..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се чудя за същото, помислих, че ще излязат с нещо напълно различно, като ще отлагат толкова, но ще чакаме 27 и ще видим.

 

Тийзъри на Yura и Hyeri.

 

 

Редактирано от theL0new0LLF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесва ми, надминава Ring My Bell, далеч е от класики, като Expect Me и Something, те ще ми останат, най-любимите техни, за доста дълго време. Сега за песента, припева е кечи, частите са добре разпределени. Yura има приемливо рап, Sojin и Hyeri, можаха да ни покажат вокалните си възможности, които, поправете ме, ако греша, май са се подобрили. А Minah, както винаги, зашеметява с вокалите си, нейните части тук, най-много ми хванаха ухото.

 

 

Прибавям и линк за сваляне на албумчето.

Редактирано от theL0new0LLF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох не знам.. На първо слушане, припева ме дразни, така като започнат да повтарят 2, 3 думи ме хваща нервата. Като изключим това, което не е малко, песента е приятна, клипа е готин, момичетата изглеждат прекрасно. Иначе Соджин винаги е била значително по-добра в пеенето от Хери, сигурно пада яко обработване на гласа при нея. Радвам се, че Соджин и Мина имат соло парчета.

Като цяло, солидно LP, или каквото там се води, но ако продажбите са слаби, може и да е за последно. Ама и аз съм една черна станция :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А после аз си мисля, че съм негативен, дано не, искам да ги погледам още няколко години заедно. Аз си се надявам, че този път ще можем да се борим за първите места, пък ще видим.



Шоукейс: тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...