Jump to content

Girl's Day


Recommended Posts

В събота 8 март -  Music Core правеше 400-тин броя от излъчването си.


Бяха подготвил много специални сцени. 


 


Момичетата първо направиха кавър на песен на S.E.S


А после започнаха изпълнението на Something, но момчетата от BTOB, A-JAX, VIXX Nu'est продължиха изпълнението



 


Това е кавъра - специалната сцена



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Девойките официално обявиха завръщането си за 14 юли!


Мини-албумът, ще е отново във вещите ръце на Duble Sidekick  и е специално на време за 4-тата им годишнина :)


 


А ето я песента на МинА за саундтрака на Doctor Stranger


 


https://www.youtube.com/watch?v=I0T8qq-IDEA


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мини албума ще носи името SUMMER PARTY. Излезе и трак листа:

1. Summer Party (Intro) [Feat. David Kim] 2. Darling 3. Look At Me 4. Timing 5. Darling (Inst.)

Песента Darling ще е главната. Днес се появи и тийзър:

 

Mного свежда песен ми изглежда с нетърпение я чакам цялата да излезе.

Има и промо снимки

 

 

tumblr_n8d9fpmPCu1sz98ero1_1280.jpgtumblr_n8bf0vaAJ61sz98ero1_1280.jpg

 

 

 

Бяха и на Dream Concert миналия месец. Пяли са и Еxpectation

http://vbox7.com/play:69024b8d15

 

Yura заедно с  Hong jong hyun  са новата двойка в WGM. Изгледах им сериите досега, които са излeзли и са големи сладури.

tumblr_n863zqvDwH1tffyufo1_1280.jpg

 

 

Снимката,която Hyeri постна за годишнината им със следния текст

"Our unnies, I love you today, tomorrow, and even the next day with no change. Just like we were together every day for four years, let's be together forever. I love you~~~"

tumblr_n8f6xyK9h21sz98ero1_1280.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

KBSW нещо ми се струва, че са прекалили с дължината на превюто, то това си е половин клип.... Ето я и песента, която очакваме


 



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето я цялата песен и нейния клип. Весела песен. Клипа и той е свеж.  Интересно ми е какви ще бъдат костюмчетата по промоциите, макар че виждаме някои тук.

 

 

Проведе се и днес концерта им. Също така се появи информация, че ще се излъчи на 22 юли по SBS. Ето какво е написала една фенка за концерта и какви песни са изпълнявали.

tumblr_n8nnmkNr8U1rekku1o1_500.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Загледах се и в този им клип, без да ги следя, но хвърлям очи и уши на труда им...

Сладурски и баш кей поп-ски клип, да радва повече окото от ухото. Стайлингът, колкото и да е кют, макар с гримасите на някои мацки(МинА чак е лигава, а доста по-зряло вече изглежда) е в повече,  но "игра" да има...Песента не е кой знае каква, но комплексно им отива, та и аз ще мерна на лайв-ове как се справят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да кажа, че одобрявам жонглирането на женските групи със секси и сладникави концепции, но на тях им се е получило добре, за разлика от Secret да речем. Песента е свежа и приятна за слушане, клипът също е много шарен и весел. Гледам, че са постигнали all-kill още първият ден, честито да им е :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е работата да намесваме Secret, тук, но като дебютираха G'sD ги мислех за новите Шикрет...и гледам не съм много сбъркала, с тази разлика, че Secret имаха няколко интересни и добри парчета (освен секси-фиърс и кют концепциите), няма да коментирам стайлинга и клипове им, а младите и по-вървежни сега, дори визуално, Girl's Day имат много да учат в тези води и ха, дано да нацелват правилният тайминг на завръщания, и концепция. Едно от най-важните неща в кей попа, след мениджмънта, таланта на изпълнителите и по-открояващата се индивидуалност, е точния момент за дадена песен с концепция за комбек.

Гледайки сега тийзъра на Sistar..всички рециклират лятната тематика, визиите са скучни и дори...еднакви, но да питам ли от сега коя песен ще се котира повече? :896767:

GsD-Darling-Member-Focus-A.gif

 

SISTAR-Touch-My-Body-Member-Focus-A.gif

 

П.с. Остава да си пусна Shy Boy, сега и кифлъка е пълен... :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Secret имам предвид конкретно 'Yoohoo', която пуснаха след 'Poison', според мен не им се получи, за разлика от 'Darling' след 'Something' на GsD. Въпрос на вкус, аз лично Secret така и не мога да ги харесам, а GsD са ми доста приятни за слушане от 'Expectation' насам, а и още преди тази са имали някои не лоши песни. Поразителната прилика със клипът на Sistar, откровенно ме развесели :D

 

140715 SBS The Show

'Look at me' & 'Darling'

 

https://www.youtube.com/watch?v=RhXZEAA3FYM

 

Въхт, точно тези ли тоалети намериха да облекът за първата сцена? Со Джин се надявам да не се престарава с този бретон, не и отива особенно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на момичетата за двете победи тази седмица на Music Core и Inkigayo.


 



 


Inkigayo Girl's Day - No.1


 


[2014.07.14] Every Day 4 "Summer Party"


tumblr_n9evh6Ezjp1r3hs1eo7_250.jpg


Свали


 


Фотосесия за CeCi


tumblr_n9evh6Ezjp1r3hs1eo8_1280.jpg


 


tumblr_n9evh6Ezjp1r3hs1eo3_1280.jpgtumblr_n9evkhSyay1r3hs1eo3_1280.jpgtumblr_n9evkhSyay1r3hs1eo2_1280.jpgtumblr_n9evkhSyay1r3hs1eo1_1280.jpg


 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песничката ми харесва, пожелавам много успехи на момичетата за в бъдеще , личи си ,че продължават напред , голяма разлика има от сегашните им клипове и първите :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видеоклипа за новата им песен I miss you, която е заглавната от предстоящият мини-албум. Дело разбира се на Duble Sidekick. Балада този път, малко да разнообразят, но за съжаление няма да има промоции по телевизията........


 




Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

So Jin вече я спрягат за нов сериал - Family Outing, който ще започне към края на годината по SBS. Който гледа Greatest Marriage, може да каже как се справя като актриса, че аз още не съм го започнала. Щом обаче веднага я кастнаха и за друг, явно не е зле... :)


 


Сингъла за сваляне


[2014.10.15] I Miss You


tumblr_ndn8un2a5l1r3hs1eo2_250.jpg


Свали


 


Снимките, които ми останаха след обновяването на 1стр.......


tumblr_ndn8un2a5l1r3hs1eo4_1280.jpg


 


tumblr_ndn8un2a5l1r3hs1eo5_500.jpgtumblr_ndn8un2a5l1r3hs1eo10_1280.jpgtumblr_ndn8un2a5l1r3hs1eo6_1280.jpgtumblr_ndn8un2a5l1r3hs1eo7_1280.jpg


 


 


И тези за K Wave......


tumblr_ndn8un2a5l1r3hs1eo9_1280.jpg


 


tumblr_ndn8un2a5l1r3hs1eo8_1280.jpg


tumblr_ndjjx88oVW1r3hs1eo7_r1_1280.jpgtumblr_ndjjx88oVW1r3hs1eo10_r1_1280.jpgtumblr_ndjjx88oVW1r3hs1eo9_r1_1280.jpgtumblr_ndjjx88oVW1r3hs1eo8_r1_1280.jpg


 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Min Ah помага на рапъра Damiano със завръщането му, дебютната му песен беше с G.O.....



 


А също така пусна и 2 саундтрак песни за филма й - Dad for Rent, който излиза скоро. Ето и ТРЕЙЛЪР на филма.


https://www.youtube.com/watch?v=PUkF8Uik_xw




 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На състоящите се днес МАМА 2014 награди девойките спечелиха Best Dance Performance (Female Group)

Имаха и сцена, която беше съчетана и с представянето на Аilee. Освен Something заедно с Аilee направиха кавър на Ariana Grande ft Iggy azalea Problem

https://www.youtube.com/watch?v=6FYjIXaJJZE

 

На 13 ноември са се състояли Melon Music Awards, където са получили една от статуетките за TOP 10. За жалост явно от LOEN ent са изтрили всички качени официални изпълнения, затова ние можем да се наслаждаваме само на фенските камери. Направили са tango версия на Something.

tumblr_nf6lo8AUmV1tzpoj4o8_r1_1280.jpg

 

tumblr_nf6lo8AUmV1tzpoj4o1_1280.jpgtumblr_nf6lo8AUmV1tzpoj4o2_1280.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Min Ah пусна песен за саундтрака на The King’s Face, но освен това днес и се случи инцидент. По време на снимките на предаването Eco Village е наранила крака и глезена си. Счупен е един от пръстите на крака й и е разтегнала сухожилие на глезена. В момента е в гипс и не се знае, какво ще стане с участието им на специалният годишен епизод на Music Bank, който е утре и Гайото на SBS, което е в неделя....... Може би ще ни се наложи да гледаме 3 членно Girl's day, но това ми се вижда невъзможно, защото няма кой да и покрие частите, по скоро ще я сложат на стол отстрани......


 



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както и предположих, сложиха МинА в един стол както си е с гипса хехехехехе


 


Така беше на KBS Gayo-то. (най-доброто засега)


https://www.youtube.com/watch?v=yrwjXzCnZ84


 


 


от вчера.

 


На това на SBS (голяма трагедия това гайо) бяха само 3.......



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...