Jump to content

ПЪРВА КОРЕЙСКА ХАЛЮ ВЪЛНА В БЪЛГАРИЯ


Recommended Posts

Съжалявам за липсата на жени, фенската база е по-малка :).

За Русе ще изчакам спийди, ако не успее, може да съдействаш, sophiqbush.

 

В момента уточняваме за Бургас, най-вероятно ще е на срещата на съфорумците в неделя.

 

НОВО!!! Благодарение на форумците ни от Бургас, добавям и дата за събиране на подписи в Бургас - на 8 май, от 17 до 19 часа, на часовника до хотел "България". Ако навън няма никой, срещата продължава в близкия китайски ресторант "Китайска луна" - на втория етаж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да уточня за Бургас, че при добро време, ще сме в градинката на часовника от 17,00 до 17,30 и после в китайския, при дъжд направо в китайския, някой ако има въпроси или нещо не е ясно може да ми пише.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подписи в Шумен ще се събират на 21.05, между 16.00 и 17.00 часа в клуб 'Estate".

 

За прогреса на инициативата може да следите и на БЛОГА, който направихме - http://1koreanwavebg.wordpress.com/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специално там има човек, с който евентуално може да се срещнеш директно. Изпрати ми един мейл, който да го изпратя на момичето и да се разберете къде може да се чакате.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като подписката в Габрово приключи, бих искала да благодаря на всички любезни, слънчеви и отзивчиви хора, които отделиха минута от свободното си време, за да се подпишат B)

И така резултатите: 205 подписа (за всеки един има по 2 пълни страници и малко отгоре..) може и да ви се сторят минимални, но за мен са задоволителни имайки предвид колко много хора ни отказаха съдействие.

 

П.С. Ако случайно Цецо "Елвиса" прочете този пост, нека знае че вече не съм му фенка :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само искам да попитам понеже чак сега разбирам за подписката, а крайния срок изтича утре, мога ли по някакъв начин и аз да се подпиша за звездите?

 

 

П.С. Аз съм от Габраво и знам, че има и други хора, изпуснали датата за подписката...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си имам и късмета, защо все попадам на тия теми след като всичко е приключило? :mad:

И какъв е крайния резултат от подписката?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако все пак има още хора от София, които не са се разписали, каня ги отново в сряда (8 юни) на предишното място - Централната поща, Корейския център, от 18.30 часа. Има да се запълнят седем празни реда в една от средните страници.

 

Иначе общите усилия на всички по градове доведе до близо 1000 събрани подписа. Като ги съберем на едно място, ще знаем точната бройка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези, които искат да се включат във втората част на проекта:

http://www.facebook.com/event.php?eid=127138210716927

http://1koreanwavebg.wordpress.com/

Ако имате някакви въпроси, винаги можете да ни пишете във фейсбук, блога или на e-maila.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последните новини относно инициативата, която обедини редица български форуми и блогове, посветени на корейската култура... На 30 октомври списъците с подписите са предадени на Посланика на Република Корея в България и с тяхна помощ се надяваме да се придвижат до крайната цел. Всеки от тримата - Чанг Гън Сок, И Джун Ги и Ким Хьон Джунг събра по 1056 подписа.

Искрено се надявам, че от общите усилия на всички ще има полза и ще успеем да видим корейска звезда в България!

Благодаря на всеки, който подкрепи инициативата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...