Jump to content

Recommended Posts

леле до края на серията почти не мислех че ще се съберат ,

но края беше страхотен ! много хубаво сериалче не съжалявам че го гледах ! даже ми се иска да продължи но няма как :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :rolleyes: :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охо изгледах го,ами беше интересно,е имаше си и своите недостатъци,но като цяло беше хубаво сериалче! Краят ми хареса,така трябваше да стане,поне според мен ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сладка романтична комедия. Следва напълно каноните на музикалните тийн драми. Не мога да кажа, че с нещо прекомерно ме впечатли, но за щастие не ме и отблъсна с нищо. Единствено на моменти ми се струваше, че Пак Шин Хье преиграва, ама след това ми се стори по-стабилна в ролята си.

Разбира се, целувките бяха като за 5-годишна аудитория, ама какво да се прави, като си е създаден тоя сериал за напъпили тинейджърки (като мене :)).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го на един дъх! Такива сериали обичам. :wub:

 

Любов, приятелство, надежда, романтика, доверие - какво повече да искаш от едни взаимоотношения?

 

Очарована съм от играта на Jung Yong Hwa , това е новата ми корейска "изгора" хахаха :), въпреки, че и в Ангелите се представи добре.

 

За съжаление има превод по торентите до 10 епизод, след което само обещания. Последните 5 епизода се наложи да ги гледам във викито, но си заслужава.

 

Музика от сериала е невероятна, гласът му зашеметяващ!

 

П.С. Дали почнах да превъртам песните му в youtube :):kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът много ми харесва, макар че все още съм на 11 серия и имам още да гледма до финала. Не успях да намеря дали някъде в този форум пише за това, но искам да попитам дали някои знае как се казва песента, която пяха Heeju, Shin & Kyuwon в 5 епизод на репетицията за представлението? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала много ми харесва. Типично летен е, забавен, разтоварващ, позитивен. Към последните епизоди вкараха малко повече драматизъм, което не ми допадна особено. Според мен беше ненужно да преобръщат сюжета по този начин. Всичко щеше да завърши по-приятно и свежо, както и започна. Но нее!

Трябваше някой да е болен, да претърпи операция, която да промени живота му, да са налице раздели и разбира се култовото "След една година".
Вярно, че беше само за един епизод и нямаше много страдания и перипетии, но просто тези обрати не подхождаха на сериала. През това време можеше да се случи нещо друго в духа на лятото и музиката.



Йонг Хуа ми беше изключително дървен с малкото целувки, които имаше и със студените прегръдки, но поне игра много по-добре в сравнение с You're Beautiful. С Шин Хье имаха много чаровни моменти и впоследствие дори ми стана симпатичен.
И Шин беше интересен персонаж, но като цяло нищо особено. В началото ме дразнеше с поведението си, но после се отпусна и стана приятен.
Ги Вон беше забавна, интересна, прекалено наивна и добронамерена.

Исках да излезе на сцената в 14-ти епизод, да участва в мюзикъла, за който положи толкова усилия, да изпее песента, но естествено трябваше да направи отстъпки. Голям яд изпитах в този момент, а по-късно разбрах, че е било за добро, защото именно този компромис беше напредъка за нея.



Пак Шин Хье беше много чаровна в образа на Ги Вон. Забелязах напредък в играта и, някак по-отпусната и естествена е. Много добре се представи.

Режисьора Ким Сок Хьон ми беше един от любимите персонажи. Като човек ми допадаше много, като професионалист - също, макар че не показаха кой знае колко от това му качество, като професор ми харесваше отношението му към студентите. Винаги беше насреща, общителен, естествен, загрижен.
Юн Су в началото не ми допадна изобщо, но после ми стана симпатична.
Като двойка двамата със Сок Хьон ми бяха някак престорени. Разчупиха се към последните епизоди.

Персонажа на Хи Джу претърпя големи развития. Не мога да преценя дали ми беше неприятна или симпатична. Имаше моменти, в които ме дразнеше, но едновременно с това и съчувствах, заради проклетата и майка и завистливия декан, който не можех да понасям. Имаше нещо в актрисата, което хем ме отблъскваше, хем ме привличаше.

Най-неприятният ми персонаж беше Юн Хи - толкова отнесен, неадекватен, наивен, глупав, малоумен. Всички тези черти при него бяха по много и като го видех с нелепото му поведение, което не подхождаше на студент, свирещ в харесвана музикална група, полудявах. Момчето не беше лошо, но ме изкарваше извън равновесие с неориентираността си. Хаха, оприличавах го като мъжкия вариант на Пак Ге Ин от Personal Taste. laugh.gif

Ча Бо Вун беше нещо подобно. Дали наистина е държат по този начин.. Студенти ли са, в детска градина ли са, нормални ли са.. Много се смях с нея и Шин.. laugh.gif

Луди бяха и тройката на Са Ран.. Ей, пълни ненормалници бяха и трите.. А накрая много се зарадвах за това, че се събраха със Су Мьонг. laugh.gif

Дядото на Ги Вон също беше страшно откачен, но без него нямаше да е същото. Родителите на Ги Вон и И Шин също бяха приятни персонажи.

ОСТ-а беше хубав, по звучене ми напомняше на други, а и моменти от сериала също ми напомняха на други подобни. Интрументалите на каягъм и китара бяха страхотни.

Приятен, летен, лек, не трябва да се задълбава много в него, а и той няма за цел да поражда тежки замисли и дискусии по отношение на темата му.

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно преди малко изгледах и последния епизод :P беше страхотен ....просто един много приятен сериал ,който те зарежда с много позитвна енергия :bow: Още щом я видях в ангелите я харесах адски много и още щом разбрах че прави този сериал просто нямах търпение :D:lol: А песента- падаш си по ,мен падаш си по мен просто ми , :D се заби в главата :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 10ти епизод съм и за момента сериалчето си е много симпатично. Като история нищо особено, но музиката
(особено инструменталите) нямат равни. Долната песен не ми излиза от главата вече трети ден. Някой дали е
намирал изпълнения на живо на песни от OST-то ? Би било интересно smile.gif

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

yeahhhhh супер якото сериалче :P много ми беше гадно за главния във "You're beautiful" , но сега се успокоих :lol: двамата са мого сладки заедно жалко че не са заедно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в началото имах резерви за този сериал.. но, после не можах да се спра докато не го изгледах до края (последните 5 епизода ги гледах с английски субтитри, понеже не можах да дочакам да ги пуснат в замунда ;д)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми сюжета - върти се около подготовката на едно представление в училището (колежа, университета). На фона на тази обикновена история се проявяват характерите на героите - грешки, загуби, успехи и израстване. Хареса ми главния герой - имаше развитие на героя му и беше страшен сладур. Пак Шин Хье също много беше голяма сладурана. Общо взето повече ми харесаха героите им от Ангелите. Саундтрака е много добър.

С една дума - приятен филм.

 

Офф: Сори, но сега се сещам да питам - в края на една серия имаше мейкинг на филма. Даваха актьорите неформално и се забавляваха, смееха. Та когато се засмее Йонг Хуа слагаше ръка пред устата си, като прищипана мома :) И не само той - и в други филми също съм наблюдавала красиви, нагиздени, с идеални зъби актьори и певци си крият усмивката. Защо??? Нещо от народопсихологията на корейците ли е, културата ли, какво, знаете ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До 7 епизод ми беше пълна скука...след това ми стана леко интересно,но до там беше.... като цяло всичко се въртеше около това пусто представление,което толкова го хвалеха и прехвалваха ..а беше толкова отегчително <_<

Като цяло хич не ме хвана историята,но за почитателите на Красиви като ангели,който останаха разочаровани от края...препоръчвам да го гледат ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Типична училищна история, но не точно. Клонеше си към сериозните драми.

Нямаше излишни физиономии и лигни, което ме отблъсна сериозно от "Красиви като ангели".

Нямаше ги типичните любовни триъгълници... Нямаше глупави недоразумения, които да стават причина за караници и раздели.

Всичко се изясняваше на момента, героите постъпваха зряло и по човешки.

Интересна сюжетна линия (хареса ми съчетанието на модерна и традиционна музика), приятен саундтрак, задоволителна актьорска игра...

 

 

Типично по корейски имаше "Една година по-късно"... :mellow:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятно сериалче. Типично по корейски леко наивно и много романтично. Нищо, че имаше точно две умрели целувки и непрекъснато държане на ръчички. Ама иначе пък много смело, че и пред хората. :lol:

И всички бяха много сладки. Е, без някакви върхове в актьорската игра, но аз и не тръгнах с големи очаквания.

Йонг Хуа беше доста схванат отначало, но после се отпусна. Пък и му е простено на момчето, нека набляга на музиката. Онова малкото защо го бяха направили такова идиотче, още не ми е ясно. :huh:

Големият плюс на сериала е музиката. Прекрасна! А Хабанерата – ммммм... нямам думи, с тези китарки в средата. :wub:

И краят ми хареса. За такъв тип сериали точно този край е идеалният. Какво повече може да иска човек.

 

Целувка и „Обичам те!” Супер!

Събраха всички по двойчици. Само дето мамата и таткото не ожениха, но от мен да мине.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дълго време се чудех какво да напиша за този сериал. Първото, което ми идва в ума е, че той завинаги се намества в моят топ 5 сериали, които са ме впечатлили по ред причини, които ще спомена по-натам в поста. Второто, което ме впечеатли в течение на гледането на сериала, е играта на Йонг Хуа. Адмирации към момчето, героя беше сякаш създаден за него. Стоеше изключително естествено на екрана, успя да предаде емоции и мисли, чувства и състояния без да говори. Страхотен език на тялото. Не знам какво не му харесахте в играта, според мен си се справи отлично. Не ми се стори скован, отдавам това на образа му, на много сдържан младеж, който пестеше от думите и емоциите си. На Пак Ших Хе й се отдават образи на лигави девойки, за това и изборът й за главна роля не е случаен, сред многобройните в пъти по-привлекателни корейски актирси. Но на нея лигнята си й идва отвътре :D което явно е изиграло решаваща роля в избора. Както и да е, и тя се справи добре, да кажем. И все пак, нямаше я тази химия някак, Йонг Хуа беше толкова естествен и непринуден, но Шин Хе успяваше да развали магията.

Да си призная, започнах да го гледам с предубеждението, че ще видя нещо до болка познато - изтърканият сюжет за самовлюбения принц, който до последно не е на ясно какво изпитва и глуповатата мома, която е лапнала по него още с началните надписи на втори епизод. Е да, ама не! Изключително изненадана останах от това, как героите, макар и млади и влюбени за първи път, постъпваха и разсъждавха като възрастни. Просто прекрасно беше. Нямам думи да изразя колко ми хареса това бягство от клишето. Първо, много ме впечатли образа на Шин. Толкова уравновесен младеж, който е на ясно с талантът си, който знае какво иска. Изключително силен образ, тих, мълчалив, който респектира само с присъствието си. Да, до някъде самонадеян, но защото знае кой е и какво може. Прекрасен образ, зигран брилянтно.

Много ме впечатли, когато разбра, че има чувства към Кю Уон. Даде всичко от себе си, за да разбере тя, че той не е безразличен към нея, по един много деликатен и нежен начин.

 

Разбрал вече, че е влюбен, не се отказа да бъде до нея. Дори и в най-абсурдните моменти, като номера който им спретнаха с Режисьора, вместо да хукне и да й се прави на много обиден и с наранена гордост, той искаше да я защити, без да търси обяснения. Безрезервно я подкрепяше. Постъпваше много зряло и по мъжки. А постъпката му свързана с травмата на китката му, беше висша форма израз на любов.

 

Относно момата, няма да я коментирам особено, защото образът й си беше на типичната глуповата и наивна мома, с добър характер, коята успява да топи ледове в сърцата на хората. Не ми харесва само това, че бе като залепена за Шин, когато най-малко трябваше. Преследваше го безугледно, без капка достойнство, ама то като за без акъл, тaкова ще да е :D

Изобщо отношенията им бяха толкова зрели и сладки. Останалите също си бяха попадения, особено досадния дядо с неговата биография :D :D :D Но определено Бо Он ми обра точките с нейната "тактичност" :) На представлението, което бяха спретнали за МТ, направо ме срази с визия, страшна мадама се оказа, като я бяха понагласили. Толкова исках да се вземе с барабанистчето... лика-прилика си бяха :) Като споменах, та се сетих, Мин Хьок ме впечатли много. Много естествен, много сладък и харизматичен. А най-накрая на сериала, като ги видях как се държат за ръчичка с Йонг Хуа направо мед ми капна на сърцето :)

 

minhwa.gif

което всъщност ме кара малко се чудя на тези техни мъжки взаимоотношения, но да кажем просто, че не се притесняват да изразяват близостта си. Тук подобни действия автоматично стават "гей". Евала правя на корейчетата в това отношение.

 

Като цяло много ме зарадва целия сюжет, далеч не се оказа това, което очаквах. Нямаше ги тия излишни драматизирания, нямаше ги лошите бивши изгори, които се стремят да развалят любовната идилия. Нямаше ги няколкото глупаци влюбени до уши в главните герои...Изобщо, много добър сценарии, режисура също. А музиката, ааах, музиката. Тя беше прекрасна. Страхотно са се справили целия екип работили по сериала. успяха да предадат само приятни емоции.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го изгледах и това сериалче, и мога да кажа, че беше като захарен памук.

Беше сладко, захаросано като някое бонбонче, но ми хареса.

 

Радвам се на главните, че успяха да играят заедно и най- накрая да бъдат двойка, понеже в You're Beautiful виках за отбор Шин У (нали беше Шин У, дано не бъркам).

Интересното беше, че между тях нямаше пречки, щом се обичат да се вземат, липсваха бившите или ревниви гаджета и семейни трагедии, абе радост :)

 

Всички герой ми бяха интересни и забавни, имаше големи образи, като онези трите приятелки (не бяха сестри нали?) :D.

А барабанисчето, е няма друг като него, беше уникално сладък и така му се радвах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

You've fallen for me, Because I miss you,The day we fell in love, Star а др. са инструментал, може и да ми дадеш имената на др. песни, а аз ще си ги намеря. wink.gif



Аз лично много се зарадвах, като чух в сериала "Lucky" на Джейсън Мраз в изпълнение на Шин. Явно Йонг Хуа определено е ценител на Джейсън Мраз, което е допълнителен бонус за личността му в моито очи smile.gif Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това може би е един от най-бонбонестите (както пише по-горе Крискооо) сериали, които някога съм гледала, но в никакъв случай не бих казала че е прекалено сладникав! Аз си подам повече по драмички и за това този ми се стори по-лек.

Иначе по сюжет доста ми напомня на "Дрийм хай".. с цялата тази подготовка - караници, танци, песни ... и т.н.

Не очаквах, но последните 2 мин. от финалният епизод успяха да ме разчувстват. Страхотен финал! :)

 

П.С. Ако някой може да ми каже името на мелодията/песента, с която звънеше телефона на И Ги Вон, ще му бъда благодарна ако сподели с мен :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

П.С. Ако някой може да ми каже името на мелодията/песента, с която звънеше телефона на И Ги Вон, ще му бъда благодарна ако сподели с мен :rolleyes:



Песента се казва "Miryang Arirang". Има я в много варианти, тъй като е традиционна корейска песен. Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...