Jump to content

Recommended Posts

Изгледах няколко епизода и мога да кажа, че съм очарована от играта на Йонг Хуа. В сравнение с YB, играе много добре. Шин Хье също е симпатична. Не съм се съмнявала в нея, но на моменти ми напомня на Го Ми Нам. Обичам и Сонг Чанг Ю. wub.gif

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невероятни са клипчетата, Koizora. :P Но имам лоша новина. Драмата ще завърши с 15 еп, а не с 16 както беше планирано. Повечето тук. Интересно ми е как ще само ще се оправят с чуждестранните телевизии, на които са проданени вече правата за 16 епизодна драма?! <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубаво сериалче, до 4 еп. съм, но имам проблеми с бг субтитрите до 6 еп., не ми се отварят, а вместо тях се отварят на по-стари епизоди, някоj имал ли е такъв проблем? Пробвам от няколко места и не става, ако може да ми кажете от къде мога да ги дръпна, освен замунда и subsunacs.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаше класация топ 20 на най-бозавите и скучни сериали това е моят номер 1. До 8 или 9 епизод го докарах и не издържах повече да чакам нещо интересно и вълнуващо да се случи. А тая корейска традиционна музика и комбинацията и с модерният рок взе да ми лази по нервите. По отделно да се слушат супер ама заедно си беше какафония, същото и с взаимоотношенията на героите - не усетих никаква химия между тея двамцата и в един момент ми стана безинтересно какво се случва с тях. Цялата тая "драма" с училищната пиеса, борбата с връзкарката, несподелената любов на Шин и дребните проблеми на второстепенните герои беше твърде скучновата. Абе детска история все едно гледах някои от тея мюзикъли на Дисни и очаквах всеки момент да се появи изневиделица Мики Маус зад някой ъгъл и да помаха, въпреки че ако това беше станало щеше да си е цял обрат в сюжета и можеше и да го догледам. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубаво сериалче, до 4 еп. съм, но имам проблеми с бг субтитрите до 6 еп., не ми се отварят, а вместо тях се отварят на по-стари епизоди, някоj имал ли е такъв проблем? Пробвам от няколко места и не става, ако може да ми кажете от къде мога да ги дръпна, освен замунда и subsunacs.

 

В мастърса го има качено сериалчето до 7 епизод и субтитрите вървят идеално. Пробвай да ги свалиш от там, няма да има проблем. Във Викито също може да го гледаш онлайн със бг субс до 6 серия някъде.

Сериалчето не е лошо, като цяло е доста клиширано откъм сюжет, но пък за сметка на това песничките и музиката са страхотни. Бих му дала оценка 6 от 10. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

13 епизод се очертава още по интересен,

нещата между родителите им най-накрая ще се разкрият, дано само това да не е причина да се разделят. И дано вече спрат с нападките към директора, че колко пъти вече ще се "проваля" (все изникват проблеми около) това представление, то е ясно, че ще го има, все пак целия сериал се върти около него.

Още по-добре, че епизодите ще са 15 поне ще свърши по скоро :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаше класация топ 20 на най-бозавите и скучни сериали това е моят номер 1. До 8 или 9 епизод го докарах и не издържах повече да чакам нещо интересно и вълнуващо да се случи. А тая корейска традиционна музика и комбинацията и с модерният рок взе да ми лази по нервите. По отделно да се слушат супер ама заедно си беше какафония, същото и с взаимоотношенията на героите - не усетих никаква химия между тея двамцата и в един момент ми стана безинтересно какво се случва с тях. Цялата тая "драма" с училищната пиеса, борбата с връзкарката, несподелената любов на Шин и дребните проблеми на второстепенните герои беше твърде скучновата. Абе детска история все едно гледах някои от тея мюзикъли на Дисни и очаквах всеки момент да се появи изневиделица Мики Маус зад някой ъгъл и да помаха, въпреки че ако това беше станало щеше да си е цял обрат в сюжета и можеше и да го догледам. :rolleyes:

 

 

Разбира, се че има хора, на които не им е харесала драмата, но на мен точно за това пък ми хареса все пак в истинския живот не всеки ден е "Великден" и нека да си кажем истината, че това е може би една от малкото драми, които не са с някакви заплетени и нереалистични сюжетни линии какво толкова пък "вълнуващо" чакате Razzormaw не мога да разбера, ако ми отговорите на този въпрос разбира, се ако искате бих могла да разбера какво толкова се кискате и казвате, че е толкова безинтересно? Какъв Мики Маус бълнувате хората в драмата просто се борят с ежедневните си проблеми както всеки от нас!

Разбира се извинявайте Razzormaw, ако съм била малко бурна в коментара си. :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблеми Cuppycake, всеки е свободен да си изкаже мнението все пак сме демократична държава това че ти не си съгласна с мен е напълно в реда на нещата хора и интереси всякакви. Аз казах това което мислех когато гледах този сериал, не ми се искаше да е така, почнах да го гледам с големи очаквания и загубих от времето си за да гледам тези епизоди, но накрая останах разочарован. Като гледам ти и доста други хора сте го харесали така че няма нужда чак толкова ревностно да го защитаваш. Дадох примера за продукциите на Дисни понеже много ми напомниха за този сериал - що годе хубава музика съчетана със сладникав и скучен сюжет въртящ се около "огромната драма" да направиш училищна пиеска, предназначен основно за малки деца и тийнейджъри. Изгледал съм доста романтични азиатски продукции и мога да кажа доста по-добри като емоционален заряд заглавия този просто не ме вълнуваше какво ще стане между главните герои за какво да си кривя душата и да го хваля? :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ох,много интересна серия - гледох само картинки,но си заслужаваше

 

все си мислех,че Хан И Джу(май така беше) ще започне, а нашето момиче ще довърши с пеенето,а то какво стана

и,моля ви се, не бях подготвена за сценката със събличането на ризата - голямо сърцетуп имаше,ама какво да се прави

:rolleyes: :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз прецъках серията във викито ( понеже английските суб. са до 8% засега), направо немога да повярвам как свършва 13-ти епизод.

 

И Кю Уон как може да позволи да я използват по този начин, хич ли няма акъл в главата.....Няма да пиша повече , че в момента не съм на себе си, може би утре като изгледам епизоса със суб ще намеря нещо, за което да се хвана за да доизгледам този сериал.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблеми Cuppycake, всеки е свободен да си изкаже мнението все пак сме демократична държава това че ти не си съгласна с мен е напълно в реда на нещата хора и интереси всякакви. Аз казах това което мислех когато гледах този сериал, не ми се искаше да е така, почнах да го гледам с големи очаквания и загубих от времето си за да гледам тези епизоди, но накрая останах разочарован. Като гледам ти и доста други хора сте го харесали така че няма нужда чак толкова ревностно да го защитаваш. Дадох примера за продукциите на Дисни понеже много ми напомниха за този сериал - що годе хубава музика съчетана със сладникав и скучен сюжет въртящ се около "огромната драма" да направиш училищна пиеска, предназначен основно за малки деца и тийнейджъри. Изгледал съм доста романтични азиатски продукции и мога да кажа доста по-добри като емоционален заряд заглавия този просто не ме вълнуваше какво ще стане между главните герои за какво да си кривя душата и да го хваля? :rolleyes:

 

 

Мерси за отговора не зная на колко сте години, но аз съм една тийнейджър и може би за това съм възприела по-иначе коментара и се Извинявам! :bow:

А наистина и на мен ми се е случвало да оставям някоя драма даже още на 1,2,3,4 епизод, но тази драма наистина много ми допадна от страна на актьорския състав може би за това пък толкова много си я харесвам! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен също много ми харесва сериалчето и тъй като нямам търпение да чакам бг субтитри, го гледам с руските. Като чета коментарите разбирам, че май от някъде могат да се намерят предварително и български. Някой би ли ми казал от къде? Дори и да не са много добри, пак става. Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно сериалче.... Двамата са много сладки.... Ли Шин се държи страхотно към половинката си ... ^_^ Уникални са... Първите епизоди са леко слаби..но нататък вече събитията докосват сърцето ти ^_^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужасно съм разочарована от 13-ти епизод, чакам да видя какво ще стане в последните две серии, но вече не с такъв огромен интерес.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следя сериала от доста време и чакам да го изгледам,за да си постна коментара и мнението,но то просто няма как да останеш настрани,

как на главната все и се случват такива неща,как тя все се предава ,в този сериал Кю Уон само я използват,ами ако не бяха директора и И Шин да са до нея и да и помагат,тогава какво,чакам с нетърпение да видя последните епизоди,да не би да решат да я покажат малко по-решителна и този път да се случи нещо,в което тя твърдо да не позволи да я използват......

Накрая на 13 епизод видяхме как тя пее и плаче,ами виновна за това си е само тя,а пък аз до последно очаквах,че ще се появи на сцената пеейки,докато Хан Джу танцува

 

Иначе в драмата ми харесва това,че не става въпрос само за любов,а за музика,мечти,приятелство.....А и Jung Yong Hwa и Kang Min Hyuk са невероятни ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звучи много обещаващо :P Вече нямам търпение да излязат повечко серийки, че да ги изгледам наведнъж ( не буквално, разбира се ) ;):D

speedy86

Публикувано: 01 май 2011 - 09:31

Бе не се ли изтърка тоя мотив със студения, самовлюбен музикант? Добре, че поне тоз път не е Гън Сок-а. :lol: :lol: Хахаха, е да, но не можем да отречем, че се справи доста добре с ролята си ( или поне аз не мога :D , много го харесвам този човек :wub: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

леле колко ми стана интересно .... дано не се разделят накрая ....

защото видях накрая че той и връща мечето :х ...

много чакам последната серия :wub::(:unsure:

 

а и някой знае ли как се казва песента с която свърши 13-ти епизод и започна 14 -ти .... мерси много предварително :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Мен повече ме притеснява, че той явно е болен от нещо. <_<

 

Не могат да пропуснат да направят опит да уморят някого...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така... к'вото гледох с картинки гледох,сега ще чакам субтитрите,за да е пълна идилията,

та за последната серия нямам много какво да кажа - от картинки много не разбирам...

 

спокойно,всички са живи и здрави,

честно казано не съм очаквала така да го направят,но става,

исках само да видя дали е хубав края и отивам най-накрая и какво да видя - главната с дълга коса(много в готина) - чудя се,чудя се и трябва да върна малко назад,иначе не може

после имаше там нещо Шин се дърпа,дърпа и накрая изневиделица всичко се оправя - разбира се може да са казали нещо важно, което не съм разбрала,така че не знам

 

 

нетърпението ми е възнаградено с края на сериала,така че вече ще се спи спокойно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...