Jump to content

Recommended Posts

Боже, някой да й земе микрофона, бе..... :blink:

Къде я врат с това немощно гласче???

Обаче пича все повече ме кефи - свири си момчето, попейва доста добре, еле ако и солата той ги върти, ше зема да му стана фен някой ден. :inlove:

 

А другия младеж с паническите пристъпи определено много добре се справя. С пеенето, де. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми хареса драматизма в 6та сериая :lol: Пак си е типичната отпускаща романтична тийн историйка, но малко с привкус на истинска драма. Пък и, интересното е, че тук за пръв път сякаш развиват толкова и историите на страничните герои, а не се върти всичко около главните - може би именно защото този сценарий вече не е толкова интересен. Във всеки случай и на родителите, и на професорите са ми инт съдбите, а пък барабаниста кърти мивки просто - страшен е. В CN BLUE въобще не го забелязвах пък той бил голям сладур. Особено ме кефи другите като си говорят скришом, че е леко чалнат и да не му се обръща внимание XD

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен малко ме раздразни професорката

като се спря при наш'то момче. НО. Може ли пък да остане безразлична, какво като иска да го отблъсне от себе си, нали все пак е човек и вижда, че Шин страда. Вярно, намери се да е в най-неподходящия за главната героиня момент, но какво да се прави ;) . Няма как нашия човек да си прехвърли чувствата веднага от едната към другата, дори Гю Уон да му е интересна. А тя какво да направи, въпреки всичко го хареса, логично е да иска да е около него, да знае какво се случва, да му съчувства, кой ти мисли за гордост като се влюбва :D .

Действието се развива сравнително бавно, да, но за мен лично е по-добре така. Иначе ще се харесат сега и до края на сериала ще се чудят как да ги мъчат, че да не могат да си признаят, да ги разделят, да стават огромни драми и недоразумения, няма нужда, мерси :). Продължава да ми е симпатично сериалчето и да си чакам следващата серийка. А песничката на Jung Yong Hwa You've Fallen for Me от OST така ми се е набила в главата, че не спирам да я въртя цяла седмица. Дано не ме бие някой, вече започнаха да ми отмъщават със Селена Гомез :28558: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен малко ме раздразни професорката

като се спря при наш'то момче. НО. Може ли пък да остане безразлична, какво като иска да го отблъсне от себе си, нали все пак е човек и вижда, че Шин страда. Вярно, намери се да е в най-неподходящия за главната героиня момент, но какво да се прави ;) . Няма как нашия човек да си прехвърли чувствата веднага от едната към другата, дори Гю Уон да му е интересна. А тя какво да направи, въпреки всичко го хареса, логично е да иска да е около него, да знае какво се случва, да му съчувства, кой ти мисли за гордост като се влюбва :D .

Действието се развива сравнително бавно, да, но за мен лично е по-добре така. Иначе ще се харесат сега и до края на сериала ще се чудят как да ги мъчат, че да не могат да си признаят, да ги разделят, да стават огромни драми и недоразумения, няма нужда, мерси :). Продължава да ми е симпатично сериалчето и да си чакам следващата серийка. А песничката на Jung Yong Hwa You've Fallen for Me от OST така ми се е набила в главата, че не спирам да я въртя цяла седмица. Дано не ме бие някой, вече започнаха да ми отмъщават със Селена Гомез :28558: .

 

Радвам се, че не само аз мисля така. Споко и аз съм на този хал. И ти им отмъщавай. Виж още колко песни от ost-а има. :lol:

 

Евентуално някой заел ли се е с превода ? За да знам дали да започвам да го гледам или да изчакам докато го преведат!

 

Още на първата страница пише къде може да се следи за български субтитри. Доколкото знам няколко момичета са се заели с превода. ;)

 

Превюто към 7-ми епизод!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях, че на първа страница има оставена информация , но попитах пак ,защото са само до 2 еп,а това е доста голям период от време в който не е качвано . Но все пак благодаря за инфото :blush: А относно филмчето интересно, забавно и разтоварващо,а относно главните герои - в предишния филм в който участваха толкова много исках те да за заедно,че направо заплаках от яд че тя остана с другия. Но сега се очертава добър край за тях което ме радва :inlove: Извинявам се че пиша сега за това, но разстоянието ми пречи да се информирам по рано за някои неща. Дано не съм подразнила някой :thanks::28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, напълно съм съгласна. Много не разбрах без субтитри, но накрая

когато Кю Уон трябваше да се прибира и Шин препираше да я заведе до тях. Разбира се тя му отказа, но директорът се намеси и то нарочно. Дано така се усети Шин за чувствата си.. въпреки че започна да я харесва повече. :P Хаха.. директорът е велик. Направо му го върна тъпкано на Шин. Дано се осъзнае. Не се учудвам, че избраха онази вместо Кю Уон за главната роля в мюзикъла. Ама за сметка на това никой не й ръкопляскаше искрено. Приятелите на Кю Уон супер сладко я подкрепиха когато се натъжи, че не е избрана. Корупция отвсякъде.. <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още не съм гледала посл. излязал епизод (тоест 7-ми), но относно предишните и на мен не ми харесва, че тя вечно тича след него като кученце. И въпреки, че и аз съм забелязала, че корейските жени изглежда са мазохистки пак ми идва в повече. Ако ще корона да носи на главата си няма да тичам след него и точка. Наистина изглежда супер жалка като прави така. Нито и е дал някакви надежди, нито Боже Господи, но не... давай да тичаме след него...

Както и да е. Между другото някой знае ли нещо за катастрофата, в която е била Park Shin Hye? Казаха, че не била сериозно пострадала, но все пак е в болница и осми епизод нямало да се излъчва тая седмица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мениджърът и не видял някаква мантинела и се натресъл, колата е доста лошо смляна, но тя не е ранена и щяла да продължи да снима! С такова нетърпение чаках осми епизод.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и сега какво довечера няма да гледам 8 еп.,ако че си зяпам картинки само,но после след ден два го гледам вече излиза с руски суб. и си правя равносметката дали съм схванала правилно за какво става на въпрос :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Върнала се е в болницата, защото имала болки в мускулите. Както при повечето автомобилни катастрофи, последиците се усещали дни по-късно. Не знаят кога ще може да снима пак, сега си почивала в болница, наблюдават възстановяването и.Заради катастрофата не са завършили епизода. Тази вечер са излъчвали части от предишни епизоди. Това успях да си преведа с преводача.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сюжет на филма ми е много познат. В предния сериал (Красиви като ангели)

тя тичаше пак след главния, сега тича след този главен... Честно казано се издразних, когато избра учителя вместо Lee Shin..

Но като в корейска драма laugh.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала го чаках с голямо нетърпение, защото много исках да видя двамата главни като двойка. Знаех че в "Красиви като ангели" няма да се съберат и въпреки това тайно се надвах :) До момента много ми допада, малко ме дразни, че това е поредния сериал, в който главния герой е музикант, държащ се като пън през повечето време, но поне е забавен и разтоварващ. Jung Yong Hwa повече го харесвах в You're Beautiful , Lee Kyu Won ми харесва като характер, Min Hyuk е адски сладък и с манията си за храна ме радва страшно, историята на учителката и директорката ми е интересна и добре допълва целия сериал. ОСТ е страшен <3 :wub: Семейната драма нещо ме дразни... но пък за сметка на това героят на Lee Hyun Jin ми е страшно симпатичен, много се надявам да наблегнат повече на неговата история в следващите няколко епизода .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дразнят и бягат! :D седми епизод беше толкова хубав, като разбрах че няма да има 8ми... магията изчезна :lol: как тези катастрофи се случват все когато не трябва...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Превюто към 8-ми епизод!

 

 

Предчувствам, че ще е страхотна серия. Имаше няколко спойлера.. + превод на превюто! :lol:

 

Gyu Won: Wow, I felt so awkward.

Gyu Won: What?

Shin: Please sum it up. I read but I can’t understand at all.

Hee Joo: Why don’t you drop out of performance team? You failed to be the main role. You have no more reason to stay there.

Shin: Let’s say hi.

Shin: Don’t stop liking me.

:lol:

 

***

 

[Live news] from HS fliming at grocery store: The story is while shopping, Gyuwon is disappeared, so Shin looks for her. But while waiting, Yonghwa tried basketball shoot with big watermelon. But he dropped it and broke some watermelons. :D

 

***

 

“Shin, upon realizing that it isn’t him but rather Suk Hyun and Jun Hee who are able to bring that sunny smile once again to Kyu Won’s face, begins to feel a sense of emptiness and jealously within him”.

-------

source:baidu

info credit: peaches_2280@soompi

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Извинявам се ,но тъй като не съм в Бг и имам затруднения с интернета. Някой може ли да ми помогне да ми каже от каде да си намеря да сваля със руски субс филмчето или ако някой го има да ми го изпрати на майла . Благодаря предварително :bow:



Руските субтитри излизат обикновено до 3-4 дни след излъчването.
Аз имам друг въпрос... ще има ли изравняване на сериите, т.е. някоя от следващите седмици да излъчат 3 епизода? unsure.gif (както беше с Мерито) Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много интересно става ..

първо той не я харесваше и се дърпаше а сега той я захареса а тя не му обръща много внимание и се опитва да го забрави

.... много ще се радвам ако излязат серийте на български ... много чакам следващата серия :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...