Jump to content

Recommended Posts

Доста добре започна сериалчето, въпреки изтърканата на пръв поглед тема. Не е скучно, актьорите в главните роли са симпатични, музиката е хубава. За момента това ми е съвсем достатъчно. Дано да продължи в същия дух. Оня младеж, дето все яде, не знам какъв е тоя неговия глад ненаситен, но е много забавен :) . А защо не могат да го разпознаят, не съм много сигурна, явно се предполага прическата и известно количество грим да те направя съвсем неузнаваем.

И в друг един сериал, който върви в момента, пак го има този номер. Един от героите дълбокомислено заяви по повода, че в днешното (корейско) общество единствено външният вид е важен, независимо че вътрешно ти пак си си същия (щом даже най-добрите ти приятели не могат да те познаят, явно силата на опаковката е безмерна).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що изгледах първия епизод и... леле th_087_.gif

 

мисля, че ще вманиачаващ като You're Beautiful :)

 

п.с.: А Yeo Joon Hee (Kang Min Hyuk) е толкова ... уникален ... 0fbbf481.gif

п.с.с: Не е за преди сън, че след този сериал сън не ме хваща th_118_.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що изгледах първия епизод и... леле th_087_.gif

 

мисля, че ще вманиачаващ като You're Beautiful :)

И аз съм само на първи епизод и вече станах вманиачен фен. Ще е даже по яко от Ангелите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За това с очилата, предполагам, че идеята е да не се отразява светлина от стъклата, докато снимат, защото той във един от двата епизода "не виждаше" без очилата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за Пак Шин Хье, ама аз бая си паднах по Йонг Хуа тоя път, макар и да не може да играе ич...Това не ме прави лошо човек, нали?

 

Сериала е сладък, ама толкова мяза на красавците и всичко в тоя жанр...И пак, сладурски до мозъка на костите ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, хора! Във Viki-то са преведени и двата епизода на английски.

Лол, chocolate.viking, златна си! Те във същия сайт видях, че е започнат превода на 1-ви епизод на български.

Ти в екипа ли си .. или?

 

Не сме от ничии екип, все още. За нашия превод може да следите в subsunacs.net - 2-ри еп е почти преведен :asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не сме от ничии екип, все още. За нашия превод може да следите в subsunacs.net - 2-ри еп е почти преведен :asian:

 

Добре, радвам се, че някой се е захванал с превода. Благодаря Ви!! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах първият епизод и съм очарована. Park Shin Hye ми харесва тук повече отколкото в "Красиви като ангели"... много се радвам, че не я виждам пак в ролята на глуповато и неориентирано момиче... Jung Yong Hwa ми харесва в ролята на студеният музикант и де радвам, че няма да бъде отрязан както в "Красиви като ангели" XD Не мога да не отбележа и уникално сладурското същество Kang Min Hyuk, което ме кара да се усмихвам широко всеки път като се появи в някой кадър

Интересно ми е как ще вървят нещата е неговата Наташа XDXDXD

 

Това се очертава да е един изключително сладурски сериал за лятото, надявам се да ми харесва така до самият край, а да не си изгубя интереса към него някъде по пътя XD

Краят на епизод 1 ме остави с отворена уста

умирам от любопитство да видя как ще й покаже защо момичетата си падат по него

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Мхмм.. Min Hyuk е сладурът, за който не подозирах! laugh.gif Много ме кефи, даже много ми напомня на един мой приятел, за който храната е над всичко!
 

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много искам да разбера какво е пушила преводачката от viki, докато е субвала сериала. :dunno: Няма такива субтитри, няма такова чудо... :slap: Българският псевдо-превод пък окончателно ме отказа да гледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зле ли са субтитрите на вики?

Не успях да изгледам цялата първа серия честно казано, за втора да не говорим.

Виждала съм ПШХ да играе добре, без да преиграва. Очевидно не и в този сериал. Изглежда все едно са и казали да играе пак Ми Нам, ама в по-раличен сет и бекграунд.

Слабо начало за мен.

Ще изчакам все пак още известно време, повечето сериали стават за гледане след 3та серия. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай, ти от корейски ли сравняваш? :)

Логчно е субовете на вики да не са най-прекрасните на света, защото се правят много бързо, но поне се правят от истински хора, а не с онлайн преводачка, както съм виждала някои други да правят (ДаркСмърф например)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, смърфовете май промениха стратегията.

Вече и те наблягат на "истински хора" за преводите си. ;)

Иначе за сериала...

Симпатичен, детски.

Главните герои...

Според мен и двамата си играят по същия начин, както в Ангелите. И тематиката е подобна. <_<

Приемам го като... "Какво щеше да се случи, ако Гън Сок го нямаше!"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно съм съгласна със Сабрина, даже мислех да си го спестя, именно поради липсата на каквато и да било разлика с Ангелите, но "Кармен" на каягъм+солокитара нямаше как да не ме убеди ако не да гледам, поне да пускам по едно ухо. Дотук давам голям плюс за ОСТ-а.

Ся за сериала няма какво да се каже още, ама имам един риторичен въпрос - абе какъв е тоя оператор, от Паркинсон ли страда, що ли, ама за 2 епизода веднъж не успя да си нацели фокуса.... Не че нещо, ама човек го заболяват очите в един момент.

 

Edit: Божеее, дуото баща и син на кухарките направо ми напълниха душата!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...