Jump to content

Recommended Posts

Много хубав сериал, който наистина си заслужава да гледате. Нямаше ги онези глуповати работи, с които са пълни повечето сапунки. Дядото на Ги Вон цепи мрака с неговите истории беше ме супер жал за Бо Он, когато се наложи да го слуша цял ден ;д 

И Шин беше супер готиния в началото ми харесваше най много, когато се правеше на голямата работа и недостъпен. 

Ги Вон - какво да кажа за нея? - безхарактерна, постоянно тичаше след И Шин.

Последния епизод според мен нямаше смисъл да го направят, но ако бяха продължили сериала можеше да стане много по интересно тъкмо, когато Ги Вон стана по уверена в себе си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах сериала главно заради тази убийствена завладяваща песен.  :)


 

Като цяло сюжета не е блести с гениалност, но мен лично ме трогна темата за мюзикъл.Става за убиване на времето.

Песничките са много хубави и само заради тях си заслужава гледането. :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасен сериал :) въпреки че го гледах преди доста време все още събужда приятни спомени, много позитивизъм и великолепна музика :D който не го е гледал да не се колебае

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любимият ми сериал!Влюбих се в драмата ,в актьорите,в играта изобщо всичко!Единственото ,което не ми хареса е как се целува Шин Хье.Това момиче трябва малко да потренира ,та да не изглежда като статуя ,когато се целува с Йон Хуа и изобщо!

Иначе двамати ми са една от любимите двойки. :inlove:   :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен това е най-добрата роля на Пак Шин Хе (една от най-нелюбимите ми актриси), тук за първи път не е бедна, страдаща, онеправдана...

 

но пак си играе смотаната в която, да се чудиш защо главният се влюбва !

 

Интересни персонажи, ситуации с две думи направено е добре :)
Сериалчето е много забавно, искрено го препоръчвам !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло сюжета не е блести с гениалност, но мен лично ме трогна темата за мюзикъл.Става за убиване на времето.

Песничките са много хубави и само заради тях си заслужава гледането. :yes:

Тук съм съгласна , OST  си е яко, и сериала лекичко си вървеше .... но не е запомнящ се .... във  "Красиви като ангели " ми харесах повече ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами няма как Jang Geun Suk го няма, а ако беше :xaxa:  цена нямаше, да има сериалчето :) Но иначе OST- четата са много приятни и запомнящи се !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами няма как Jang Geun Suk го няма, а ако беше :xaxa:  цена нямаше, да има сериалчето :) Но иначе OST- четата са много приятни и запомнящи се !

:28558:  той ли е човека

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и той да липсва, но Шин Хъе разведрява атмосферата с нейната чаровност достатъчно :D Сериалчето може да си има много минуси и недомислици, както и дърва, но ще си остане сред фаворитите ми - той е един от първите, които гледах и ме грабна моментално... Отпускащо, свежарско, с готина музика, занимателен сюжет и любимото ми корейско настроение <3 Сядаш си с пакет раменче, хапваш си и се мъчиш с клечките и си гледаш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги съм се чудила как на всички се харесва тази Шин Хе :slap:  :dunno:

Не ми хареса сериала, не е заради самия сюжет, нито играта, просто главната видя ли я това означава скука :cry: Просто имам чувството, че всяка роля по един начин я играе, толкова е консервативна във всяко едно отношение, движения, мимики - абе какви ти мимики, тя седи и се зацикля в теб, много нереагираща игра прави винаги, скована до н-та степен. Направо проваля труда на останалите актьори :nunchako: Единствената роля, в която леко се разчупва с Tree of heaven, ама пък там се скъсва от ревене, не знам нещо му липсва на това момиче, да не кажа и че не е само едно. :up::modpower:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятна романтична комедия. Имаше от всичко по малко. Комедия, драма, романтика. :) Главните актьори са симпатяги от всякъде , а MinHyuk тук е едно мило сладурче :) :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново ще разделя коментара си на плюсове и минуси.

+Като цяло много лек за гледане сериал без много драми.

+Персонажите са приятни и не ви натоварват.

+Музиката е хубава и радва ухото.

-Сериалът е по-скоро за тинейджъри. И героите са деца, и емоциите им са детски...

-Сюжетът е ненатоварващ, но просто безличен. От първия епизод до 14-я вкл. не се случва почти нищо. За сметка на това 15-и последен епизод обърква всичко в такава каша, че накрая оставате с много смесени чувства. Не очаквайте нещо ново или запомнящо се.

-Облеклото на главната героиня едва ли ще ви допадне. Стои изключително странно на фона на всички останали в сериала.

 

Личен коментар:

В общи линии мисля, че по-горе съм изброил и силните, и слабите страни на сериала. За мен лино сериалът през цялото време стоеше някак твърде по детски и наивно. Главният герой отначало влюбен до уши в професорката за има няма 1-2 епизода се озова лудо влюбен в друга. Външният му вид не ми хареса и за мен нямаха много химия с героинята. За нея - цял сериал я обличаха в някакви получували, докато всички около нея бяха с нормално облекло. Това не знам с каква цел беше. Да се представи тя като някаква представителка на стария морал, връзка с дядото?! Не знам. Не ми допадна определено. Последният епизод беше абсолютен фарс. Като се почне от пресилването на действието. Чупи си китката, трябва му операция. Не й казва и уж се жертва та да може тя да преследва мечтата си, което е по-скоро много измислено при такава "голяма" любов като тяхната. Какъв беше проблема да я изпрати, да си направи операцията и всичко да си е наред? Просто много фалшиво стана. До самия край не разбрах кой на кой е обиден и защо. И за капак с цел хепи-енд набутали една сцена, където се срещат и нашия веднага й се хвърля в обятията. За мен лично 15-и епизод беше много разочароващ. П.С."Нормалните" шаблони са си налице също - напивания, смахнати дядки, "файтинг!" и прочие. Нищо запомнящо се за съжаление.

 

 

Крайна оценка от мен: 6/10 (основно заради приятната музика)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...