Jump to content

Recommended Posts

Започнах го много отдавна и го спрях до към 7, 8 серия просто не го изтърпях. За мен нито сценария, нито актьорското изпълнения може, да се похвали с нещо изобщо. Безкрайно глуповат сериал.

Права си , и аз се подведох ... но го изтърпях до 10 и не  мога вече .... то по голяма скука от това няма "Панда и таралеж " поне към края си струваше , но така е ... ката гледаш два скучни сериала едновременно ... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Права си , и аз се подведох ... но го изтърпях до 10 и не  мога вече .... то по голяма скука от това няма "Панда и таралеж " поне към края си струваше , но така е ... ката гледаш два скучни сериала едновременно ... :)

 

Мале как си го изтърпяла до там. :28558: Аз го спрях още на 5 и според мен нищо не загубих ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами нямаше какво друго да гледам , още се теглиха другите сериали :) Не , не си загубила .. по скоро спечели свободно време за някой друг по - интересен сериал

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зарязах го на 12-ти епизод. Преводът е ужасен. Не знам, кой го е правил, но да се беше постарал малко - това женски род, мъжки род - никакво значение няма. Все едно е превеждан с Гугъл преводач. Голяма мъка! Не стига, че и сериалът е тъп, ами и това с превода! Не може да се отрече, обаче, че двамата мъжки образа си заслужаваха гледането до 12-ти епизод :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинете, но някой може ли да ми каже как да си намеря от 9ти до последния епизод, че никъде нищо не ми излиза, а заседнах на 8ия еп с целувката и ми се плаче :cry::cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...