Jump to content

Recommended Posts

Дойде краят и на този сериал!

На мен много ми хареса, разказът беше вълнуващ,държи те в напрежение през цялото

време, играта както на главните,така и на второстепенните герои си беше на ниво.

И аз исках да наблегнат малко повече на любовната развръзка между Мин Хо и На На,

но какво да се прави, така са решили сценаристите.

И какво толкова не му харесвате на момчето - има добра визия, добре играе, и в бойните

сцени си беше добър!

Много ми беше мъчно за прокурора,доста сълзи пролях по него.

Който не е гледал сериала,да го подхваща, няма да сажалява за отделеното време. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невероятен сериял.Като чета по горе виждам че почти всичко е казано,затова ще благодаря само на всички , които направиха възможно да му се насладим.Наистина благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях чел някъде по-нагоре, че последната серия била претупана и честно да си кажа очаквах наистина нещо посредствено, но уви явно вкусът ми е по-различен и очаквайки нещо недовършено в последната серия бях приятно изненадан. Особенно в най-драматичната сцена, то почти целия сюжет на филма беше събран в нея, там всеки направи нещо за човека или каузата на която държи

толкова много символика открих... това че единствения изход от ситуацията за Мин Хо беше да се самоубие.В тази сцена всеки направи нещо в опит да защити любим човек, мисля ,че сценаристите много добре разплетоха възела на сложните взаимоотношения на 4-мата в тази сцена. Също така На На дочака Мин Хо , който дойде при нея , е какво повече може да се иска, те всичко друго бяха си го казали в предишните серии

Хареса ми много сериала, да не говоря и за ОСТ-а уникален... въпреки че все още ги чакам да пуснат един от основните инструментали който никъде не мога да го намеря :).

А иначе явно аз съм от тези глуповатите зрители , на които в нито един момент не ми направи впечатление неизпипаните детайли. Причина за това в моя случай е сюжета може би, който следейки с такова внимание не ми оставяше време да се вторачвам в детайлите. Както по-горе се изписа , няма перфектен сериал. Но този определено си заслужава да се гледа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стигнах до 18 серия и се чудя дали да го догледам или не... просто леко останах разочарован очаквах повече от този сериал и от към екън и от към романтика. Явно са искали да направят нещо като корейският батман ама не им се получиха нещата. Екшъна много куцаше и поне аз останах с чувството че липсва фигурата на злодея - отрицателният герой, който кара зрителите да го мразят и да стискат палци на главният герой да му срита задника.

 

Всичко почна добре с тея петимцата корумпирани политици и имаше потенциал ама после най-главният от тях демек президентът взеха да го представят в добра светлина, а доведеният баща на Мин Хо така и не ми стана антипатичен каквото и да правеше.

 

Абе за убиване на време става ама ако очаквате нещо специално по-добре не го търсете точно в този сериал. А Мин Хо ако мисли да се снима и за напред в такива сериали да заляга здраво в фитнес залата и да си пие протеините редовно. =)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Всичко почна добре с тея петимцата корумпирани политици и имаше потенциал ама после най-главният от тях демек президентът взеха да го представят в добра светлина, а доведеният баща на Мин Хо така и не ми стана антипатичен каквото и да правеше.

 

 

Че те никога не са го представяли в лоша светлина. Не помниш ли, че още в началото

 

му беше все едно дали Джин Пьо ще го убие. Той беше готов да умре, без да се моли за живота си. Единствено той чувстваше истинска вина за случилото се.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

да бе аз го видях отначало, че съжалява само той ама все пак се надявах, че е някакъв проблясък само. Все пак от тези пет човека по-добре би било ако някой така да се каже изпъква и с власт и с негативизъм. Щеше да е по-добре ако правеше все мръсотии и накрая да се разкайва все пак възможностите на един президент за това са по-големи.

 

Но това си е мое виждане като гледам пак на доста хора им е харесало така както си е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм на база изгледаните една камара корейски сериали а и като има ен на брой епизода, рядко мога да посоча герой злодей дето да е оставен от сценаристите като такъв докрая, все накрая се оказва че и той е човек :D

Не съжалявам че изгледах City Huntur, напротив поставям го сред качествените за мен корейски сериали.

Относно актьорите аз нямам никакви забележки. Всички пресъздадоха убедително поставените образи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

parab, никой нищо не се опитва да ти отнеме. Идеята беше съвсем друга (дано сега ме разбереш)...

Тук не става дума за харесващи и нехаресващи драмата. Напротив, на всички им е ясно, че не всеки ще хареса всяка драма.

Никой не е отрекъл нелепостите в сериала. Колкото искаш, толкова са. Но следвайки тази логика, не трябва да се гледат/харесват 99% от корейските драми. Разбрахме, че ти не я харесваш и няма никакъв проблем за това. Но, доколкото схванахме, ти си гледала 4 епизода, а не спираш да обясняваш колко тъпа драма е. Разбирам да си я изгледала и да я плюеш, но ти си в началото, а не спираш. И единствените ти доводи са съшитите с бели конци места. Поне дай нов довод, а не се повтаряй с едно и също всеки пост.

 

Аз нямам проблем някой да не харесва нещо, аз също не харесвам много драми, които ти харесваш. Но нелепостите в драмите отдавна спряха да бъдат причина да не гледам/не харесвам нещо. Защото иначе трябва да спра да гледам корейско. Снощи си прегледах какво корейско съм изгледала и стигнах до извода, че има не повече от 2-3 драми, в които има повече реализъм. Всичко останало е измислици и научна фантастика.

Кидо, мислите ли взе да ми четеш?!

Дано така обяснено се разбере най-накрая. :)

Да спомена отново, че ОСТ-ът е много добър. Да ви поздравя с една песничка от него:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След всичките тези полемики, които изчетох за сериала, започнах да го гледам без кой знае какви очаквания. И не щеш ли взе, че ми хареса. Въпреки несъответствията, въпреки кусурите, които сте споменали, въпреки нелогичните и неадекватни понякога действия, истински се забавлявам. Противно на мненията на някои, Мин Хо изобщо не ми е дърво. Даже ми беше много чаровен с дяволитите пламъчета в очите, когато се "закачаше" в началото с Мин Йонг. Щерката на президента и тя голяма скица с опитите си да докопа Хънтъра. Прокурорчето и той сладур (като се замисля, май съм му изгледала всичките сериали), ама лекарката мноооооого хубава бе :tongue: и на всичкото отгоре умна, възпитана и се държи с достойнство. Аджушито и майката са допълнителният бонус за мен към каста, както и Президента, който много харесвам като актьор. Та............ като цяло сериалчето ми харесва........ леко, приятно, разтоварващо и го смятам за напълно подходящо за разпускане в тези летни отпускарски дни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Останах леко разочарована от края и въобще от последните епизоди като цяло. До 16-17 епизод поне на мен ми беше много по-интересно отколкото последните 3 еп. Въпреки това сериала много ми хареса, да съгласна съм има много "кусури" и абсурди, но пък те повечето корейски сериали ги имат. Като се абстрахираш обаче от всичките недомислици според мен сериала си е много добър и актьорската игра също. В момента съм започнала да гледам и БОФ (с доста голямо закъснение :D) и като сравнявам играта на И Мин Хо според мен в Сити Хънтър е много, много по-добър и като цяло сериала ми харесва повече от БОФ, но това е за друга тема ... :)

 

Та да се върна на това защо съм разочарована, първо много ме е яд, че точно прокурорът трябваше да умре, беше ми много любим и интересен персонаж, а и тъкмо се зарадвах, че ще се събере с жена си :( Освен това ми се стори малко претупано всичко, но това май често се случва в корейските сериали :lol: Да не говорим за ГОЛЯМАТА любов м/у Хънтара и Ким На На, която дори прегръдка не получи накрая :blink:

 

Та общо взето за мен нещата със сериала се равиха така: много силно начало, интересно развитие и убийствено прецакан завършек :(:unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз изгледах сериала. Хареса ми и то доста. :) Беше по-различен. А колкото до критиките - никой от нас не е идеален нали? Доколко артистите са били подходящи за ролите не зная, но важното за мен е, че положиха на 100% старание и усилия за да успеят и наистина се получи. Това е нещото, което уважавам винаги - да дадеш максимума от себе си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи изгледах го и аз. Много добре почна, целият екшън и така нататък, беше супер. И основната идея за предателството и за отмъщението беше много добра. Обаче на всичко това защо беше тая лигава любов, никаква химия между главните. И той защо толкова я обича и пази не разбрах, тя ми е ясна. Съжалявам, че ще го каза, но тази актриса да вземе да се занимава с нещо друго. А Мин Хо това не беше неговата роля, дайте му да играе надуто богаташче, това е нещо друго и тук малко така го раздаваше, но на това лице нищо, ама нищо, никаква емоция, не може да разбереш щастлив ли е или тъжен.

И тази защо я бяха кръстили с това идотско име На На?

Обаче много ми хареса прокурорчето, голям сладур, много ми стана кофти за него. Харесах и чичото, голям образ, шопинг маниак. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано не останах нито разочарован, нито очарован. Имах чувството, че гледам Човек Наричан Бог с нова екранизация. Гледах китайската версия на Сити хънтър с Джеки Чан и останах с впечатлението, че за тази роля определено са избрали грешният актьор. Не че Мин Хо не се справи, напротив. Дори ме изненада колко добре се вписа в образа си, личи си че е дал всичко от себе си. Обаче, винаги има едно "но". Ако цял живот си бил трениран за убиец, е няма да изглеждаш като Мин Хо.

Липсва му физика, от тук и движенията му са неубедителни, колкото и да се старае.

 

 

 

Прокурорчето идеално си пасваше за ролята ама и той излезе много хилав и накрая взе че умря.

 

 

Мацката беше на ниво, нямам критики към нея. Най-много ми хареса дъщерята на президента. Чудесен избор на актриса и още по-добро изпълнение от нейна страна. Общо взето повече минуси за сметка на плюсовете, но не е за изхвърляне.

Редактирано от asmodeus
А думичката спойлер говори ли ти нещо?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dreamer4o, не знам дали знаеш, но има бая инструментали от сериала, които още не са излезнали, или пък не ги дават, нещо такова. Аз лично разбрах от Вики-то, където го има напълно целия възможен за откриване ост, там видях накрая изрязани откъси от ония музики, които ги няма никъде. Реално ги няма още, тъй като и аз се опитвах да ги намеря..затова ще трябва да се задоволим само с откъсите.
Това е,което ти търсиш, нали?
Иначе ето другите мелодии, дето никъде ги няма още...



>>>




Даже май и още има... :rolleyes:

 

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е инструментала:



Както и тези песни:



Сериала имаше много добро и силно начало, но по средата усетих, че започна да ми се изгубва. Станах свидетел на големи безумия, някои от които са напълно немислими за такъв вид драма. Поведението на агентите ме изнендваше неприятно. Може би трябваше да им предадат повече такт и сериозно отношение. Някои от политиците също се държаха като полудели. Разбирам какво са имали предвид сценаристите с изграждането на тези персонажи, но нещо липсваше и сякаш не бе довършено.
Доволна съм от играта на Мин Хо. Участва в подобен сериал за пръв път, нормално е да се усещат колебания в представянето му, но на мен много ми хареса. Имаше силни моменти, съвместими с развитието на Йонг Сън.
За Пак Мин Йонг е излишно да пиша колко е жестока. Гледала съм повече от сериалите и - I'm Sam, Ja Myung Go, Sungkyunkwan Scandal, City Hunter, и тя няма лошо представяне. Дори напротив, от проект на проект става по-добра.
Йонг Сън и На На имаха прекрасни моменти заедно и не се свениха да покажат повече взаимност и чувства. Поне Мин Хо. laugh.gif
Участието на И Джун Хьок също мина на ниво. Понякога обаче, се държеше като откачил, наежен, изтръпнал.. Този му вид събуждаше много смях в мен. Но прокурора беше жесток. Сериала нямаше да е същия без него. Беше силен образ, със силен завършек, който от една страна му направи чест, а от друга породи меланхолични чувства.
Най-впечатлена останах от Ким Санг Джунг или Стиви Ли, човека, бленуващ отмъщение. Беше страхотен през цялото време. Нямаше нито един слаб момент или спад в пресъздаването на персонажа му.
Радвах се и на участието на Чон Хо Джин, който също много харесвам!
Така че, с изключение на непълнотите и не добре обмислените приумици на хората, стоящи зад организацията на City Hunter, сериала ми хареса. Идеята беше добра и интересно реализирана. Имаше какво още да се желае, но като цяло беше добър! smile.gif
Незнайно защо, понякога ми напомняше на Илджиме.

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

didi343 мерси, да точно това търсех. И аз си изтеглих целия ост и бях доста разочарован когато не открих това, но въпреки всичко това си остава един от най-добрите ост-ове които съм слушал. Почти няма лошо изпълнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях се приготвила доста да пиша, но се оказа, че с Koizora имаме еднакво мнение за сериала.

 

Но все пак ще напиша какво ми хареса: невероятният саундтрак ( слушам си го постоянно), играта на Мин Хо ме изненада приятно и красивата агентка Ким На На.

 

Не съжалявам, че изгледах сериала, но определено не бих го гледала повторно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено сериалът си има своя чар, не е страхотен, но е приятен и е лек за гледане. Актоьрите се справиха страхотно с ролите си, което е плюс за сериала. Има си своите недоизпипани места, но в кой корейски сериал ги няма.Това което най - много ми хареса и ми влезе под кожата е музиката - просто е трепач. :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Омо омо един сериал,който много ми хареса,след "Тайната градина",друг не беше ме завладявал толкова.Интересен сюжет,забавна любовна история и много хубав И Мин Хо.Добре се справи,в тази драма най-ми харесва неговата игра,когато се бие е страхотен.Много хубава двойка са с главната.Единственото,което не ми хареса,беше

 

смъртта на прокурора,та той беше доста запленителен персонаж,много готин.Умря и не мисля,че го замислиха добре,защото така изглежда,че когато се бориш за прaвдата винаги губиш,а нали трябва да изглежда,че доброто винаги печели.Но пък сигурно,ако не беше загинал той щеше да е някой от главните ;)

 

Другото,което свързвам със сериала е невероятният ОСТ.Много хубава музика,вече си имам и две любими песни:

http://www.youtube.com/watch?v=jSXpZ-xAvAk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...