Jump to content

Recommended Posts

Ако не се оплача тук, та къде другаде. :mad2:

Ще намразя всички корейски сценаристи и режисьори покрай тоз сериал. Няма такъв смях. :excl: А после актьорите им виновни! Не можели да играят! Аз съм само на 2ра серия, защото си чаках бг субс и и въобще се чудя дали ще има една нормална сцена до края на филма.

Мога и примери да ви изброя, но мисля, че всички сте наясно за какво говоря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимките за сериала са временно прекратени, защото И Мин Хо е претърпял катастрофа по време на заснемане на един от епизодите. Колата му е била смачкана в един камион, но той е излязъл видимо не много лошо наранен Сега е настанен в болница.

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма страшно снимките вече са възобновени, само след един ден.

Но това се дължи на това, че няма пострадали при катастрофата. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се радвам, че снимките са продължили, защото за мен щеше да е голяма загуба. С всяка серия все повече ми харесва. Мин Хо се справя чудесно, очаквах да е доста по дървен , но определено е възмъжал.Личи си и химията между главните актьори много са ми сладки, когато тя е без високи токчета и припка около него, а той вади една усмивка.... :) Майка ми му е голяма фенка и всеки ден ме пита дали има нови серии, макар че ги гледа без субтитри и нищо не разбира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте .

Сериалчето е излязло до 7 8 сериа вече, има субс само за 1 2 дали някой ще направи и за останалите серии :) Благодаря предварително :П

Ами тези дето са направили и първите 2 ;). Засега разбрах, че от тук няма да се превежда. :( . Ще трябва да се примирим и да си чакаме чинно, сигурно го работят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охооо, това вече ми е любимата драма от излъчващите се в момента, които следя :D Много симпатична двойка ми станаха МинМин и доста добра химия показват, страхотно ме радват. Малко бойните сцени ми идват леко измислени, но в края на 8-ми епизод

 

направо изтръпнах като видях как му текна кръвта от раната, докато се опитваше да спаси нашето момиче :o Ужас!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко изгледах и 8 епизод...незнам за вас, но на мен сериала започва все повече да ми харесва...става доста интересна развръзката между Ким НаНа и нашето момче не мислите ли...Бива си го този Мин Хо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм до 7-ми епизод включително /като си чакам субс на руски за 8-ми/ и също съм доволна от сериала. Оправдава си засега рейтинга, който върви добре.. И също съм доволна, че не е станал някакъв по-голям инцидент..
И Мин Хо можеше още малко да потренира преди да приеме такава роля, все пак се справя добре, доволна съм от старанието му. ТУК интервю и снимки..
Мин Йонг е много сладка и наистина ми харесват с Мин Хо като двойка.
Няма такъв екшън както в първата серия, но пък за сметка на това сценария ни представя добра развръзка с разните там политически интриги /засега с двамата главни замесени от лошите/ и затова вещае да става още по-интересен.

Президента ми харесва като персонаж и като човек /поне с отношението си към дъщеря си и към подчинените/, а и не знам защо започнах да си мисля, че единият от петимата е бащата на прокурора, ще видим по-нататък..
Адмирации за играта на И Джун Хьок!. Не съм чак добре с английския, но произношението ми прозвуча съвсем прилично. Интересно ще ми е и И Мин Хо да чуем, като бивш "възпитаник на университет в Щатите"wink.gif
Лошкото също добре го играе. Прилича по физиономия на Уон бин малко и по същата причина даже ми стана симпатичен.
Много бяха трогателни сцените с брата на колегата, после и когато Юн Сонг трябваше да носи на майка си до вкъщи. И изобщо това е причината да ми харесва сериала - няма изкуствена игра от страна на актьорите, просто се стараят.


Музиката също е много хубава. Клипчета с две от песните, които харесвам:


Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи до четвъртата серия на тази драма се питах защо изобщо я гледам. Един Мин Хо и това беше. Ама много тегаво да гледаш нещо само заради един актьор. Вече пети и шести епизод стравнително по-добри, въпреки че все още има неща, които не ми допадат. Последните две серии от тази седмица, сравнено с останалите, бяха най-добрите досега. Определно може да се изисква повече, но на този етап - толкова. Досега оценката ми е 4.2/6 (преди беше просто 4)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах 8-те епизода и съм много доволна. Мин Хо се справи много добре има голяма промяна в него. Много ми хареса в образа на "Тарзан" в първа серия ( с рошавата коса, голямата усмивка и лудориите които правеше) и как го преобразиха в плейбоя, който помня от Personal Taste. Преди малко попаднах на preview за 9 еп и нещата взеха да стават малко съмнителни

 

понеже в края на 30-те сек. Мин Хо каза- "Аз немога да обичам, такава е съдбата ми! "

 

само да не го обърнат на голяма драма.

Вече в главата ми се въртят мисли от сорта - той не трябва да обича Ким На На ...., нито пък тя него (но е очевидно обратното) и за това ще я накара тя да се откаже от него, а именно като и покаже нещо като изневяра с ветеринарката. Дано това не се случи....само ще развали сериала. Но досега се справят много добре. Едно стана ясно целувките ще са тип риби :P макар че Ким На На беше много сладка когато

 

присви очички и ръчички в очакване на целувка.

 

С нетърпение очаквам следващите епизоди, аз давам на драма оценка 9/10 :yes: , най-вече защото много наресвам И Мин Хо и Пак Мин Йонг. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първа серия изобщо не можах да я изгледам - може да не съм в настроение за такъв сериал. Дали да не го подхвана направо от 5-а серия, ако става интересно?

Явно сериали като BOF и Secret Garden ги правят веднъж на две години :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми хареса много сериала, поне излезлите досега 8 серии.

Съгласен съм за дубльора, можеше поне косата му да боядисат.

Въпреки това, City hunter ще е най-добрия корейски сериал за тази година, съмнение няма.

Предполагам снимките ще се позадържат заради тая глупава катастрофа.

sneige просто започни от епизод 2, не е нужно от 5ти, 1ви е нещо като история-въведение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки това, City hunter ще е най-добрия корейски сериал за тази година, съмнение няма.

Както се казва: "От твоите уста в божиите уши!" Всички стискаме палци да стане така! Този сериал ще става все по-добър!

Ако може само един въпрос. Очевидно ти си един(а) от хората, успели да изгледат ВСИЧКИ корейски сериали, излъчени от 1.1.2011 г. до сега-нещо за което благородно ти завиждам и те поздравявам! Но на каква база оценяваш още неизлъчените такива? Има ли някаква тайна-в смисъл достъп до информация, скрита от простосмъртните?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали ще е най-добрият или не, за мен лично няма значение, но мога да кажа че от всички корейски сериали, които съм изгледала, а те никак не са малко, то този е с най-добрият първи епизод. Направо ме закова на място.Страхотен просто.Друго засега нямам какво да кажа, че съм гледала само два епизода, освен, че засега ми харесва, после кой знаe.Главните ме кефят като двойка.Ама и президентската дъщеря не лъже,голяма палавница.

Резюме:

Криминална екранизация на мангата "City Hunter" на Цукаса Ходжо за детектива Дон Жуан, който разрешава случаи, поверени му от жени.Нали в резюмето пише това, та да попитам до серията, която са дали в Корея, има ли такова нещо или сюжета се върти само около отмъщението?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

не знам за мангата, но до 8-ма серия всичко си е около отмъщението

 

Айде компромисен вариант, да кажем че е най-добрата роля на И Мин Хо досега :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Първа серия изобщо не можах да я изгледам - може да не съм в настроение за такъв сериал. Дали да не го подхвана направо от 5-а серия, ако става интересно?
Явно сериали като BOF и Secret Garden ги правят веднъж на две години smile.gif


City Hunter e е доста по-интересен от BOF. Въпрос на вкус!wink.gif
Поне засега се развива добре, дано не го развалят по-нататък. Ким На На е много по-хубава и по-естествена от Джан Ди, а и Юн Сон е по-разчупен персонаж от Джун Пьо. И Мин Хо също ми харесва много повече с права коса. По-добре ще е да е го поразрошват от време на време, но само да не го накъдрят отново.. biggrin.gif
Относно Secret Garden няма какво да се сравнява. Sorry, но Мин Хо и Мин Йонг имат доста да поиграят и да се постараят, за да достигнат нивото на двойката Хьон Бин и Ха Джи Уон (колкото и да ги харесвам)..
Ех, чакаме превода на поредните два епизода. Симпатягата Лошко ми липсваше в осми епизод..wink.gif
Да не забравя да поздравя младежа за рождения ден..
Да е жив и здрав и да върви напред! Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът става все по-интересен, което е най-хубавото ;)

 

Мин Йонг е такова ангелче... голяма е сладурана :)

 

Много се кефя на аджошито! Тоя актьор винаги ми е бил много забавен! Голяма е терца! ;)

 

А тоя 9-ти епизод ще е... голямо мазало ;) Гледах едни снимки и... :wub:

 

Предупреждавам - спойлер ;)

 

 

1lyqx.jpg

xl3ven.jpg

 

 

 

Рейтингът се покачва с всеки епизод, което е напълно разбираемо ;) Дано не го "окъкат" накрая... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, Румене, с тези фотоси.....особено последния..... :inlove::inlove::inlove: как човек да седи и да чака субтитри, ей сега само да ми се дръпне серийката и го мятам.

А иначе на 99% съм съгласна с мнението на Farfallina за БОФ, Secret Garden и актьорите в тях, единствено ще добавя, че на мен ми бяха симпатични къдричките на Джун Пьо :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БОФ го цитирах като пример за голяма мания повсеместно, пък и беше първият К сериал който гледах, така че...е специален :D

Най-добрият който съм гледала до сега е Тайната Градина.

Иначе много се радвам да чуя, че Ловецът се развива добре, ще го пробвам пак. Мин Хо много ме разочарова в Лични предпочитания, та се надявам тука да е по- на ниво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам думи за драмата..просто страшно много ми харесва.С всеки епизод става все по-интересно и заинтригуващо.Макар и да съм само до 4 еп. (понеже искам да е с бг субс,но не знам дали скоро ще издържа :D ) ,просто разбирам,че драмата ще ми стане една от любимите -_- Вече много малко драми успяват да ми харесат до такава степен като тази..,сигурно защото постоянно си в напрежение какво ще стане в следващия еп. и с такъв кеф :lol: да я гледам...Радвам се , че има малко екшън,а не само сълзливи сцени.Сериала е смесица между ИРИС и БОФ.Актьорите са много добри..особено Мин Хо (не разбирам какво не му харесвате на човека :D ).

397764_large.jpg

 

Това наистина ще е един от силните му сериали.Малко по-различен и сериозен.А за Мин Йонг..,още в I am Sam я харесах.Наистина е много сладка и са страхотна двойка двамата :i love this:

Тотално съм обсебена от сериала.. да се надяваме и да го преведат по-бързо :896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...