Jump to content

Recommended Posts

Изгледах двете серии. Всъщност гледах внимателно до 30-40 мин. на първа серия, когато се появи този...как беше...Мин Хо. След това започнах да се смея от сърце! Ето този сериал е доказателство за израза "търсим работа на човека, а не човек за работата". Въобще как някой може сериозно да приеме този актьор в екшън-сериал? Някой може ли повярва, че човек, обучаван във военно дело от малък, ще има физиката на 15 годишен пубертет и ще стреля като баба ми? Единственото обяснение за присъствието на Мин Хо в сериала е, че неговите агенти имат някакъв страшен компромат за продуцентите и са ги изнудили да го включат. И поради тази причина сериал, който в първите си минути обещава да се развие като "Ирис", "Атена" или поне "Лош човек", след появата на гореспоменатата линост се превръща в блудкава захаросана мелодрама, натъпкана още от началото на втора серия с всички възможни клишета, характерни за този вид бози. Не предполагах, че ще видя сериал, чието развитие и край знам още в началото на втора серия!

РуМеНе, ти сериоазно ли искаш повече екшън? Ами аз точно на екшън сцените с Мин Хо се смях най-много! Само като му видя бебешката физиономия и екшънът изчезва! Съгласи се, че не може Мин Хо да е хем на високо ниво, хем да е някак си дървен (не е от височината)! И понеже в сериалите с негово участие, които съм гледал, той беше все такова дърво, не виждам тук място за надежда.

Просто това е пример как НЕ трябва да се прави сериал.

Гледайте, щом искате!

Оценка на сериала: 2/10

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз и без да гледам самия сериал ми показаха днес една снимка на наш'то момче на някво стрелбище. Ся, може от актьорска игра да не разбирам много, може и от стрелба да не вдявам, ама т'ва момче ако верно стреля с такава стойка, откатът ше му такова таковата, ако се сещате. Поне дотолкоз и аз чак се сетих. То бива да ми позират акто манекенки за всеки кадър, ма тва вече на нищо не прилича.

Колкото за сериала, аз мисля да го гледам като комедия. То и без това за екшън не знам колко ще става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах двете серии. Всъщност гледах внимателно до 30-40 мин. на първа серия, когато се появи този...как беше...Мин Хо. След това започнах да се смея от сърце! Ето този сериал е доказателство за израза "търсим работа на човека, а не човек за работата". Въобще как някой може сериозно да приеме този актьор в екшън-сериал? Някой може ли повярва, че човек, обучаван във военно дело от малък, ще има физиката на 15 годишен пубертет и ще стреля като баба ми? Единственото обяснение за присъствието на Мин Хо в сериала е, че неговите агенти имат някакъв страшен компромат за продуцентите и са ги изнудили да го включат. И поради тази причина сериал, който в първите си минути обещава да се развие като "Ирис", "Атена" или поне "Лош човек", след появата на гореспоменатата линост се превръща в блудкава захаросана мелодрама, натъпкана още от началото на втора серия с всички възможни клишета, характерни за този вид бози. Не предполагах, че ще видя сериал, чието развитие и край знам още в началото на втора серия!

РуМеНе, ти сериоазно ли искаш повече екшън? Ами аз точно на екшън сцените с Мин Хо се смях най-много! Само като му видя бебешката физиономия и екшънът изчезва! Съгласи се, че не може Мин Хо да е хем на високо ниво, хем да е някак си дървен (не е от височината)! И понеже в сериалите с негово участие, които съм гледал, той беше все такова дърво, не виждам тук място за надежда.

Просто това е пример как НЕ трябва да се прави сериал.

Гледайте, щом искате!

Оценка на сериала: 2/10

 

 

Намери ли най-накрая начин как да покажеш антипатията си към Мин Хо? Айде, да ти е честито ;) Можеш да спиш спокойно, вече си изказа "компетентното" мнение :)

 

Никой не те кара да го гледаш. Като не ти харесва - не гледай. Всъщност съм сигурен, че ти дори не си се опитал да гледаш сериала, а през цялото време си търсил кусури на Мин Хо. Все пак целта на живота ти е да оплюваш младежите от БОФ (не съм го гледал, прекалено лигав ми изглежда).

 

Сериалчето си е супер и ще се гледа задължително :)

 

Айде, със здраве :)

 

П.С. Всъщност с всеки нов сериал, Мин Хо става все по-добър актьор и това не може да му се отрече. Освен от такива разбирачи като dido100, разбира се :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остави стойките-просто по държанието му не личи да е израсъл във военен лагер и със строг баща! Повече прилича на богат лигав гимназист (това къде ли съм го гледал?!) от сеулско училище. А, абе на този човек няма ли най-после да му намерят шивачи и фризьори, които разбират от мода и имат вкус? Той от три сериала насам все е с една и съща прическа и едни и същи дрехи. Които също не връзват по никакъв начин с начина му на възпитание (в този сериал

 

Намери ли най-накрая начин как да покажеш антипатията си към Мин Хо? Айде, да ти е честито ;) Можеш да спиш спокойно, вече си изказа "компетентното" мнение :)

 

Никой не те кара да го гледаш. Като не ти харесва - не гледай. Всъщност съм сигурен, че ти дори не си се опитал да гледаш сериала, а през цялото време си търсил кусури на Мин Хо. Все пак целта на живота ти е да оплюваш младежите от БОФ (не съм го гледал, прекалено лигав ми изглежда).

 

Сериалчето си е супер и ще се гледа задължително :)

 

Айде, със здраве :)

 

П.С. Всъщност с всеки нов сериал, Мин Хо става все по-добър актьор и това не може да му се отрече. Освен от такива разбирачи като dido100, разбира се :)

 

Тук нещата май взеха да стават лични?!

Относно антипатията към Мин Хо-започнах да гледам сериала с надеждата да е станал по-добър актьор. Не видях такова нещо и не си кривя душата да кажа противното.

Относно гледането на сериала през пръсти и търсенето на кусури на главния актьор-кусурите си излязоха много бързо и по-нататъшното гледане беше подчинено на надеждата сценарият и останалите актьори да компенсират някои негови слабости. За съжаление сценаристът и агентите на Мин Хо пак са го вкарали в старият и вече досаден образ, познат от БОФ и Personal taste. След първите минути очаквах нещо много по-интресно като развитие на действието. Ако бяха направили чист екшън сериал, според мен щеше да бъде по-добре за Мин Хо-можеше наистина да покаже, че се развива като актьор и може да изглежда различно. Тук просто пак е в калъпа на идол за ученичките, а това веднага влиза в противоречие с екшън-образа, който той се опитва да прави. Затова във втора серия всякакъв екшън изчезва и започва клиширана до абсурдност "романтична мелодрама". За това всъщност вина носят сценаристът и режисьорът, Мин Хо играе в това което му предложат. Затова и оценката ми е за сериала като цяло, а не лично за актьора.

Приятно гледане на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Румене, да не пропуснеш да скочиш и срещу мен, че аз вчера си излях всичко, ама не бях чак толкова критична като Дидо. ;)

Имаше някои интересни операторски похвата, дървото Мин Хо е станало малко по-гъвкаво, все пак е минал някакви тренировки, но като актьор според мен също му липсва достатъчно опит. Като комедиен и романтичен персонаж си е много добре, но ми се струва, че трудно преминава към драматичния и сериозен характер на героя си. Старае се все пак и се надявам нататък да успее да навлезе в образа си.

Първият епизод зададе доста сериозна нотка, която разводниха с втория. Чакам следващите, за да усетя какъв ще е духът на дорамата.

Но романтичната ми душа е в умиление от химията между Мин Хо и Мин Йонг, та ще видим дали поне в това ще се справят добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остави стойките-просто по държанието му не личи да е израсъл във военен лагер и със строг баща! Повече прилича на богат лигав гимназист (това къде ли съм го гледал?!) от сеулско училище. А, абе на този човек няма ли най-после да му намерят шивачи и фризьори, които разбират от мода и имат вкус? Той от три сериала насам все е с една и съща прическа и едни и същи дрехи. Които също не връзват по никакъв начин с начина му на възпитание (в този сериал

 

 

 

Тук нещата май взеха да стават лични?!

Относно антипатията към Мин Хо-започнах да гледам сериала с надеждата да е станал по-добър актьор. Не видях такова нещо и не си кривя душата да кажа противното.

Относно гледането на сериала през пръсти и търсенето на кусури на главния актьор-кусурите си излязоха много бързо и по-нататъшното гледане беше подчинено на надеждата сценарият и останалите актьори да компенсират някои негови слабости. За съжаление сценаристът и агентите на Мин Хо пак са го вкарали в старият и вече досаден образ, познат от БОФ и Personal taste. След първите минути очаквах нещо много по-интресно като развитие на действието. Ако бяха направили чист екшън сериал, според мен щеше да бъде по-добре за Мин Хо-можеше наистина да покаже, че се развива като актьор и може да изглежда различно. Тук просто пак е в калъпа на идол за ученичките, а това веднага влиза в противоречие с екшън-образа, който той се опитва да прави. Затова във втора серия всякакъв екшън изчезва и започва клиширана до абсурдност "романтична мелодрама". За това всъщност вина носят сценаристът и режисьорът, Мин Хо играе в това което му предложат. Затова и оценката ми е за сериала като цяло, а не лично за актьора.

Приятно гледане на всички!

 

Еми те хората са си определили жанра- РОМАНТИЧНА КОМЕДИЯ; РОМАНС,ЕКШЪН. Никъде не го видях като драма, мелодрама, екшън-драма, трилър и прочие. Така че, смятам не можеш да очакваш нещо от типа на Атена, Ирис или Лош човек. А ако клишетата толкова те дразнят направо трябва да спреш да гледаш корейски сериали и особено романтични комедии. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Румене, да не пропуснеш да скочиш и срещу мен, че аз вчера си излях всичко, ама не бях чак толкова критична като Дидо. ;)

 

Споко, няма ;) Ти не си писала 21389128 излишни поста тук с обяснение колко невзрачен и абсурдно малоумен актьор е Мин Хо (не с точно тези думи, но нещо подобно) ;) И това още преди да започне да излиза сериалът. Та му се радвам на Дидо, че най-накрая получи поле за изява да нареди Мин Хо ;) Просто си го поздравих за създалата се възможност да си излее антипатията към Мин Хо ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам, има какво да учи още момчето.

Тази роля, на този етап от развитие на кариерата му на артист, не е подходяща за него.

Сценарият може да е добър, почна обещаващо, но някой друг би играл тази роля по-добре, да не споменавам кой или кои.

Лично мнение на човек, който го харесва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не искам да сравнявам с моя любим сериал "Кучето и вълка", все пак City Hunter започна доста обещаващо. Първа серия беше наистина емоционална.

Искам да похваля момченцето, също и актьора в ролята на "бащата". Що се отнася до Мин Хо..лично аз не съм му фенка, но не играе чак толкова зле.

Съгласявам се, че има химия между двойката.

С правата прическа си е ОК, само гримчето е в малко повече, а и червеното панталонче беше особено крещящо за самия персонаж.

Другият актьор И Джун Хьок си ми харесва по лични причини /макар че и него някой ще го изкара дървен/.

Ролята на прокурорче особено му подхожда, а и той също много сладко гледка мацето.

Така че поне в това отношение главните ми харесват.

Щерката на президента също ме спечели още от началото..

Изобщо.. лично на мен сериала много ми харесва и ще следя с интерес.. 20 серии са множко, но явно хората са решили вече по толкова все да ги правят.

Искрено се надявам да не го разводнят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно съм съгласна с LunaBrava.

 

След 2 изгледани епизода не може да се направи точна преценка, но тук И Мин Хо определено показва напредък. С всеки следващ проект става все по-добър и това се вижда. Мисля, че просто не успяват да му намерят подходящи роли. Изглежда като глътнал бастун (походката му е такава) и би трябвало ролите му да бъдат съобразени с това. И все пак, с времето се свиква. Усмивката му компенсира останалото :D

Ако всички тръгнем да плюем актьорите, които не харесваме, къде ще му излезе края? Щом не ти харесва, просто избягвай да гледаш филми с негово участие и проблемът е решен. Не е ли така? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласи се, че не може Мин Хо да е хем на високо ниво, хем да е някак си дървен (не е от височината)!

 

 

Не може всеки да има стойката и движенията на танцьор. В крайна сметка, И Мин Хо (да, така му бше името;) е само актьор, модел и рекламно лице, но не и певец, танцьор и хореограф, както други известни личности на корейския звезден небосклон. Но малко ли е за крехката му възраст?! Съгласна съм, че има много силна конкуренция и евала му правя на наш'то момче за това, че не се отказва при такава изискваща среда. В корейския шоубизнес оцеляват само най-силните, значи той е тях. Има си уникално място в корейската филмова индустрия, което никой друг не може да заеме, както и специално място в 'романтичните ни сърца' както се изрази параб.

 

 

А гледането е много приятно, благодаря за пожеланието!:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да коментирам актьорите. С началото на първа серия драмата даде заявка за сериозна и напрегната история. Лошото беше, че с втора серия ме загуби като зрител. Много нелогични и непоследователни моменти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът се очертава, неочаквано за мен, много интересен. Ето къде са били добрите сценаристи за сезона ;)

Забъркаха ни чудна каша, та дано да продължават в същия дух!

Бях си обещала, че няма да гледам скоро Пак Мин Йонг в нищо, защото след Скандала ми бе дошло до гуша от нея, но тук тя направо "избухна в роля." Браво на момичето! Много ме радва!

А И Мин Хо... честно казано заради него дрънах торнета, защото ми е приятно да го гледа на картинка, още повече на екран. Ако не бе той щях да подмина и този сериал. Съгласна съм, че не е сред най-добрите актьори, но тук играе доста добре - възрастта и опита си казват думата. Персонажът му е доста лъчезарна личност. Някой бе казъл, че не би се го представил в такава роля, заради физическите му данни - аз пък мисля, че това не е от особено значение - има толкова много спортисти, които на прима виста изобщо не изглеждат като такива. Това, че Мин Хо е слаб и хилав, не значи, че героят му не може да не е тренирал в плантацията на баща му някакви бойни изкуства. Представете си, че просто структурата му е такава. А това, че не можел да стреля, пак не е критерий за актьорските му данни - и на мен като малка като ми тикнаха мотика в ръката да не мислите, че ми се "отдаваше да копам" - хайде пак си пуснете фантазията в действие - може просто да са искали героят му да изглежда неопитен и незаинтересован от огнестрелни оръжия или нещо такова...

Не съм адвокат на Мин Хо обаче за мен първите два епизода бяха много добри, не само заради него, което е още по-добрата новина.

И ако не можете си представите Гу Джун Пьо в ролята на "Сити-Хънтъра" пробвайте с филмовата версията, в която същата роля се играе от Джеки Чан, тогава да видим какви кусури ще се намерят ;)

 

П. П. За мен куриоза бе, когато цъфна в края на 1 епизод с оня розов панталон - ето тогава и фантазията не помогна да си го предтавя в ролята на дете израснало сред наркотрафиканти. Много бързо свикнал с корейската мода, но какво да се прави - както се казваше в една песен "циганско е сърцето и т. н.", но в корейски вариант...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този, който трябва да държи спойката на целия сериал, съвсем го разваля. Не само че Мин Хо не може да се справи както трябва с образа си, но и самият му герой е толкова неоформен, че няма накъде повече. Твърде хаотично действа, когато трябва да е фокусиран, да не говорим, че го правят на супергерой, който граничи с абсурда. Четири епизода са ми повече от достатъчни да реша въобще да не го гледам повече.

Приятно забавление на всички, които им харесва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах 4-те серии накуп и съм много доволна. Може Мин Хо да не е най-добрият актьор, но определено е пораснал от предните си драми, пък и компания му правят доста известни и талантливи други актьори, по-специално по-възрастните политици. Сюжетът е итересен, хем екшън, хем политически интриги, хем отмъщение, хем и приятен романтичен елемент в лицето на двете красавици Парк Мин Йонг и Го Ха Ра ;) Прокурорът също се оказва голям симпатяга тук, доста по-нелицеприятни бяха героите му в Worlds Within и City Hall, където съм го гледала досега.

 

Най-много ми хареса, че станаха едва ли не врагове Мин Хо и вторият му баща с това съревнование. Малко само ми е странно как момче, което от най-ранна възраст е свикнало с постоянни тренировки, оръжия и мини и което всякак се стреми да подражава на баща си, сега ще реши да му противоречи и ще се прави на светец, понеже не искал да си цапа ръцете с кръв <_<

 

И как пък някаква по-гъзарска кола не му сложиха на този city hunter, малко по-така като на Батман трябваше да е, нали уж и двамата са герои от комикси :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми харесва сериалчето. Като направено по комикс, си е много хубаво даже!

Мин Хо не блести с актьорски качества, ама прическата му е идеална през цялото време. :lol:

Мацката също не е от най-добрите актриси, ама е сладурана...

Аз съм фенка на прокурора!

Два детайла много ме дразнят обаче!

Първо, дубльорът на Мин Хо. Сигурно е висок 160 и с тая черна коса...

фрапиращата разлика много дразни окото. (не че могат да намерят дубльор висок 185, ама все пак... <_< )

Второ, обувките на мацката. Като ходят по разходки, е с равни обувки,

а иначе хватките от джудото и търчането на работа - с 12-сантиметров ток...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много интересен спор се е завихрил тук :lol: Кой кадърен, кой не... На мен сериалът ми хареса, гледах го на порции по две серии. Харесвам всички актьори, бъкел си представя нямам от стрелба, така че как е застанал ми е все тая, а пък колкото за дрехите, може да ги носи за камуфлаж, де да знам. Освен това имам чувството, че всички корейци под 50 години са хилави ;) ,м така, че даже и физиката му не ми направи впечатление. С една дума - възнамерявам да продължавам да го гледам, живот и здраве, с едно наум - да не вземе да свърши като Ирис, щото гледам, че в екшън сериалите главният герой излиза или помъдрял и отказал се от съответния начин на живот или с краката напред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много интересен спор се е завихрил тук :lol: Кой кадърен, кой не... На мен сериалът ми хареса, гледах го на порции по две серии. Харесвам всички актьори, бъкел си представя нямам от стрелба, така че как е застанал ми е все тая, а пък колкото за дрехите, може да ги носи за камуфлаж, де да знам. Освен това имам чувството, че всички корейци под 50 години са хилави ;) ,м така, че даже и физиката му не ми направи впечатление. С една дума - възнамерявам да продължавам да го гледам, живот и здраве, с едно наум - да не вземе да свърши като Ирис, щото гледам, че в екшън сериалите главният герой излиза или помъдрял и отказал се от съответния начин на живот или с краката напред.

Споко! Това се води комедия, а не екшън, така че едва ли ще убият баш главния герой..;)

На мен също ми харесва като цяло сериала. Мин Хо се старае. Харесвам страшно и актрисата в ролята на майка му. Изобщо не виждам слаби актьори от по-възрастните. Прокурорчето ми допада страшно, най-вече стайлинга му и сериозния му вид.

Към двете сладурки в главните роли въобще нямам забележки, но ме дразни това как обличат И Мин Хо. Яд ме хваща на TRUGEN. Уж им е модел, а се излагат. В каталозите съм го виждала с толкова по-стилни и подбрани сетчета - и него и Чо Ин Сонг. Какви са тези неизменни шлифери в различни цветове и тесни панталони? Можеше да подберат нещо по-подходящо, дето повече да пасва на образа му. И този черен костюм с тънката вратовръзка, с които прилича на макарон?! Най-много ми хареса с черните дрешки, шапката, раничката и суперските очила. Поне стоеше по-естествен, а не като някой манекен.

Обаче жилището му наистина е прекрасно. А и "аджушито" е забавен актьор и също ме радва. "Двореца", дето живее в момента бащата вече сме го виждали в други сериал-

Swallow the sun..

Така или иначе сюжета е интересен и си чакам следващите серийки и развръзката с интерес..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няколко мои впечатления...

Първо засегнатият стайлинг...

Скини панталонът за мъжа в Корея е актуален градски стрийт тренд, как да ви го обясня…. :D

Нещо, което е популярно и на един индивид ходи, те, корейците, се прехласват и го котират на всеки. В случая на Мин Хо не му е зле, не знам защо не го харесвате със скини панталони или в костюм, макар и с грозни вратовръзки. Е, верно, не е с най-правите крака на света, но пък са дълги и може да си позволи и в по-къс вариант скини, и в по-цветен нюанс. Стилистите донякъде докарват и тренчовете (якета) за него, по-дълги и двуредни, леко стегнати с колан и малко орнаменти, капси и джиджавки, на него ходят. Градският вид на наш съвременен Робин Худ се допълва и от ризи, и наблюдавам, че стилистите спазват тъмната гама дрехи за по-опасните сцени (малко кожа също), което е правилно и си позволяват хавлийки, ризки, когато има фрии елементи и бозантика, простете романтика в действията на героя му..

В дози по-стилен ми е от жилетките и грозните съчетания дълго сако и 7/8 панталон в Personal Taste, да не споменават фитовете с убийствените фракове и финтифлюшки, с които съм виждала как го стакмисваха във BOF(нали знаете, че не съм го гледала още :lol: )..

Та за стайлинта си е още рано да говоря и хваля, но не ме дразни, никак даже – Trugen, за мен са леко боринг (акцент вратовръзки да не почвам...) и се надценяват малко повечко отколкото трябва. Факт, шийнали са мисля около 50 ансамбълчета за ролята на Мин Хо тук, но повече след края на сериала. Фила също помага за добрия му външен фит и спортна екипировка, разбира се и много други спонсори за дрехи, обувки и аксесоари, които често фокусират вниманието на зрителя..

 

Леле, забравих да кажа основното :lol: , за мен сериала за 4-те излъчени серии е 50 на 50, без компютъра да ми помага и изключва слабите и силните моменти, още.

Без да омаловажавам екшъна, дето ме кефи, отмъщението и моментите, когато главните герои се джафкат, има безумия в сценария...

Плюс е, че писачите се опитват да балансират от основните нишки на историята по равно и дори да засягат по-важни обществени въпроси, но пък губят логиката и разума на героите при някои сцени, и така ми стават напълно излишни.

Мин Йонг е по-слабото ми звено от Мин Хо, честно, като игра. Мацето ми се губи като този персонаж и ми преиграва на моменти - близостта й с главния, също и като бодигард. Мерси за такава слаба професионалистка да ме защитава... :lol2: . Все още много го играе на думи нейната Нана, а не на действия..но пък е сладур..

Мин Хо, не е баш дървото, дето поназнайвам от преди, има доста промяна.. във вида му, видима :yes: . Харесвам изражението, което докарва на Юн Сънг и смяната на настроенията на героя му, обаче не знам това до колко ще му помогне за развиване на образа.

Леко пуберката Гу Хара - дъщерята на президента, точейки лиги по нашият, много ми допада като досаден образ. Забелязвам, че досадните герои в корейските драми, напоследък доста ме радват, имат колорит и отличителност. Но дано сменят малко посоката на образа й, че ще ме докара до лудост...

Ким Мин Сук, майката, е прелест за окото ми като актриса, въобще силно присъствие и игра на второстепенните актьори. Таткото, президента и аджушито са точно на мястото си с игра. Забравих прокурора, но той е забавен, нищо, че гледа малко ощипано Нана... :28558:

 

Та, какво искам..правдоподобна и вълнуваща история и добре изиграна. А Мин Хо да не съсипе репутацията на Робин Худ, Батман, Хонг Гил Донг, Борн..а и магнетизма на Дон Жуан ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...