Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

Режисьор: Джин Хьок
Година: 2011
Телевизионен канал: SBS
Жанр: екшън, романтичен
Епизоди: 20

В главните роли:

Lee Min Ho като Lee Yoon Sung / John Lee / Poo Chai

Park Min Young като Kim Na Na

Lee Joon Hyuk като Kim Young Joo

Под ръководството на близък приятел на баща си младият И Йон Сънг (И Мин Хо) получава отлична подготовка по бойни изкуства, стрелба и умения, присъщи за най-добрите правителствени агенти. Постъпвайки на работа в Президенството, Йон Сънг тайно се надява да успее да открие хората, които са причинили смъртта на баща му. Криейки се зад мистериозния образ на човека с прозвището "Градски ловец", той търси следите на виновниците сред най-висшите кръгове на властта. Междувременно се оказва привлечен от младата Ким На На, негова колежка и бодигард на президента, която е обект на възхищение от страна на прокурор Ким Йонг Джо - човекът, отговорен за издирването на тайнствения Градски ловец.

Сериалът е екранизация на мангата "City Hunter" на Цукаса Ходжо за детектива Дон Жуан, който разрешава случаи, поверени му от жени.

С български субтитри: :click:  :click: 

Онлайн с български субтитри: :click:

С английски субтитри:  :click:

С руски субтитри: :click:

• Thanks 1

Определено привличат внимание двамата главни като двойка. С нетърпение чакам да започне. А ето и кадър с И Мин Хо по време на снимките на драмата :wub:

40073dd8ea44acd240b4600.jpg

Не можах да се въздържа и аз да попълня новата тема с малко снимков материал, който нагледно обяснява защо го чакаме с нетърпение това сериалче smile.gif Все пак, Ли Мин Хо си е Ли Мин Хо !

225312_211013642257342_113234875368553_729526_5018247_n.jpg218066_211012922257414_113234875368553_729520_1725336_n.jpg

227266_211012948924078_113234875368553_729521_3704261_n.jpg229367_211013605590679_113234875368553_729525_4687251_n.jpg

Ето ви още малко снимчици от Тайланд. :)

Нашето момче е качен на слон. :)

37.jpg

46.jpg

И нещо интернационал ще има.

124.jpg

И едно допълнение... вече има целувка... още в първите епизоди...

137.jpg

Edited by didkapan

И едно допълнение... вече има целувка... още в първите епизоди...

Час и половина усилия ето за тази целувка, предполагам. :D Повече инфо тук на английски.

Час и половина усилия ето за тази целувка, предполагам. Повече инфо тук на английски.

Всъщност го прочетох ТУК - сравнение на интимните сцени със сериала на Канг Джи Хуан. :)

Ще бъде доста забавно. Мин Хо и Мин Йонг много ми липсваха откакто за последно ги гледах и сега тръпна в очакване да видя какво ще направят заедно. :) Като гледах снимките и видеото, май доста добре са се сработили.

Мин Хо е порасъл, в сравнение с Personal Taste, ще видим как стои на екран сега :) Мин Йонг пък ми е едно от любимите лица, не е натрапчиво сладка, просто е красива , чаровна и много усмихната :)

Най - хубавото от цялата работа е, че 25 май, когато започва излъчването, е първият ми ден от отпуската .... :yes:Who's the boss now?!?! хахаха ....

Още една невероятна сесийка на двамата излезе. Хората, които стоят зад сериала, казват да очакваме романтична и вълнуваща връзка между главните герои, а новият им прякор е Fountain Couple :)

leeminhoparkminyoung201.jpg

Credit: Popseoul!

Хайде на топлия хляб!!! :D

Най-добре отложете работата си за след малко и се хармонизирайте с тези прекрасни сладури, на днешната пресконфенренция на дългоочакваната драма!

Очаквам много емоционални и заплетени моменти, а вида на двамата главни, вече пълни очи и душа, с трепет и вълнение. Така де, Мин Хо, отдавна, всъщност, май почти никога, толкова не съм му се кефила :lol: - как изглежда, как се държи и колко видим опит, понатрупа, за да бъде естествен пред камерата.

Много приятна среща с журналистите се получи. Успех на продукцията, която задължително ще гледаме!

pp11051700141.jpg

tn13056136236002280930.jpg

2011051715347784371.jpg

Още малко постерчета. Мин Хо с права коса много повече ми допада, макар пак не бих се вписала във фенската му група..

Хайде пък и другият мъж в сериала..

City-Hunter-8.jpg

City-Hunter-6.jpg

City-Hunter-4.jpg

City-Hunter-7.jpg

City-Hunter-11.jpg

City-Hunter-5.jpg

City-Hunter-2.jpg

City-Hunter-9.jpg

City-Hunter-1.jpg

http://www.koreandrama.org

Първият епизод все още не беше излъчен, но драмата вече е продадена в няколко страни. Според SBS "City Hunter" е продаден на редица страни, сред които САЩ, Хонконг, Тайланд и Виетнам.

"Още преди да е излъчен първият епизод много държави проявиха интерес да закупят права предварително" споделиха от SBS. "Освен горепосочените страни, сериозен интерес са проявили и Япония, Тайван, България, Филипините и Казакстан. В САЩ правата вече са продадени. Hulu (www.hulu.com) също ще предлагат video-on-demand услуга за сериала." добавиха от телевизията.

Източник: viki.com

Edited by k1227

Чудесна първа серия!!! Останах изключително доволен! В толкова сериозен епизод... на моменти се усмихвах като идиот.. :) Дано има повечко екшън и занапред, че не ми се гледа само сълзлива романтична драма ;) Първа серия вдигна доста летвата, дано не се изложат до края ;) Мин Хо за краткото екранно време, което имаше в този епизод, се справи на високо ниво. Все още ми стои някак дървен, но лично според мен това се дължи на съотношението височината/тегло при него. Та той си е цял гигант за корейските стандарти ;)

Гледайте, няма да съжалявате! ;)

Оценка на първи епизод: 10/10 ;)

Почва много добре и много обещаващо. Радвам се да видя Мин Хо в екшън роля, че ми омръзна да го гледам като мистър перфектен, но и тук малко на там клони. :P

Харесва ми екшъна и се надявам да не го развалят с много любовна драма.Още не съм схванала основната интрига, но и за това ще дойде време.

Останала съм с впечатление, че главната си пада малко лигла, но дано не се прояви като такава.

Току що изгледах двата епизода и от излезлите нови сериали Този Сериал Най ми Хареса :yes: . Дано и следващите епизоди са толкова хубави (дори много по-хубави) :i love this: .

Чесно бях се настройла много негативно към актьорите и не мислех че ще ми допадне играта им, но за моя изненада добре се справят :D

И аз изгледах 1 серия и много ми хареса ,надявам се да продължи все така .Все пак Мин Хо ми е любимец.