Jump to content

Recommended Posts

много, много,много свежо сериалче... наистина се забавлявах с перипетиите на главните и като изключим няколко лигави физиономии и чупки на Док Го джин, всичко останало беше на ниво. Най ми хареса края, беше много сладък , особено метаморфозата

от суперзвезда в любящ баща и съпруг-беше много сладък като пазаруваше накрая в супермаркета памперси и детска козметика.

. И лафчето "Динг донг" ми хареса. Въобще :inlove: скоро няма да го забравя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога само да се съглася с предишните мнения, много забавно и сладко сериалче, без твърде много сълзливи драми :) Да на моменти главният актьор малко преиграваше, но то това си беше от самия образ на героя. Най-запомнящ се епизод за мен е 4ти, лелеле смяла съм се с глас и сълзи на него :D Гледайте, няма да съжалявате! :)

Благодарности на екипът работил по превода :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредният добър проект на сестрите Хонг!

Ако искате да гледате нещо леко, забавно, свежо и пристрастяващо - това е вашият сериал!

Няма как, разбира се, да не отдадем дължимото на перфектно изиграните образи на Док Го Джин и Ку Е Джонг в лицето на / с ръка на сърцето мога да кажа / - Големия Ча Сънг Уон и миловидната Конг Хьо Джин. Една такава глуповато - романтично - насмешлива усмивка витае на устните ми като се присетя и за Ангелите, и за Лисичката, а сега достойно до тях нареждам и тази двойка. В стила на Сестрите, разбира се.

Съжалявам единствено, че го изгледах едва сега - подведох се от собствените си разсъждения, че то... какво като са сестрите Хонг... няма какво толкова... такъв скалъпен сценарий...

Заблудена душа съм си аз и това е! От тук насетне съм верен фен на сестрите Хонг - обещавам!

А за този сериал - препоръчвам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен сериала не беше само лек и забавен и съвсем безобиден. Имам предвид тъй нареченото "презареждане".. Всъщност това е много сериозно, да не кажа най-важното - да имаш човека до себе си, способен да те "презареди" в най-трудните моменти, тогава когато имаш въйпиюща нужда от това, защото сме свикнали да приемаме всичко за даденост, дори и близките си хора, но е цяло щастие да имаш такъв до себе си и е нещото към което се стремим всички. Това е човека, който ни обича. Казано простичко, е смисъла на съществуването ни. Да, всичко беше казано с усмивка и топли чувства, но сериозността е голяма, просто бе поднесено по приятен начин, а не чрез изсилени драми... - затова и ми е още по-ценен филма. Много, много любим филм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми. Много забавни моменти, няколко ценни неща, които да си вземеш по пътя, много добра актьорска игра.

Имам две любими актриси и каката от Паста се затвърди като една от тях.

 

Малко ми поомръзна стереотипния хепи енд, но все пак ни държаха мъъничко в напрежение дали пича ще преживее операцията.

Почвам да се поизморявам малко от този стереотип: по-тегави и депресивни пълнометражни филми и подсладени сериали. Въпреки това, сериалчето е едно от най-харесалите ми по принцип.

"Презареждането" и на мен ми хареса много.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът е страхотен. Влиза в личния ми топ 3. :rolleyes:

Сценарият е великолепен. Толкова на съм се забавлявала никога. Не мога да повярвам,

че не оплескаха нещо. На няколко места се появяваше по някое клише, което изкусно се превръщаше в забавна сцена.

т

 

Кастът бе невероятен. Ча Сънг Уон се сдоби с още една фенка. :blush:

Някъде из темата срещнах, че преигравал, или там каквото беше, но за мен си игра чудесно! Образът му изискваше изкуственото държание.

 

Съгласна съм със спийди за "модата" в сериала. Но никоя женска дрешка не ме подразни толкова, колкото раираният костюм с не-знам-си-каква вратовръзка на Док Го - не ми хареса нито като комбинация на райе, нито като материя. Ама нали не разбирам от мода...

 

 

Мислех си, че повече няма да се смея с Док Го след завършека на сериала, но уви... сгрешила съм. Greatest Pasta и Greatest Secret ме докараха до истеричен смях.

Сега само липсва един хубав бой между Шеф и Kim Joo Won. :896767:

 

 

Непременно гледайте, но започнете в петък вечер, че ви очаква 16-часов видео маратон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за прекрасните субтитри! Свършили сте чудесна работа!

 

 

Не бях правила скоро маратон, в който да изгледам сериал от 16 епизода за по-малко от 48 часа.

 

За съжаление не ме бива в суперлативите и коментарите, за това и ще бъда кратка.

 

감사합니다 :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Съгласна съм със спийди за "модата" в сериала. Но никоя женска дрешка не ме подразни толкова, колкото раираният костюм с не-знам-си-каква вратовръзка на Док Го - не ми хареса нито като комбинация на райе, нито като материя. Ама нали не разбирам от мода...

 

 

 

Не знам дали говориш за костюма с който и обу маратонките пред журналистите, но ако е той трябва да кажа че това за мен беше една най-добрите му дрешки за сериала.

Всеки елемент на облеклото му - костюм, вратовръзка, кърпичка, всичко беше безупречно съчетано.

 

Аз по принцип не съм фен на леко гейската тенденция в мъжкото облекло на корейците но в този случай почти се изкуших да му направя един скрийншот с неясната идея някой ден в бъдеще да се докарам така ако ми попадне възможност :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И това сериалче мина в графа гледани.

Мерси на екипа за субовете, страхотни сте!

 

Относно сериалът - разтоварващ и свеж. Да, главната бе неадекватно облечена, на фона на "звездата" Док Го, и то толкова много, че бе повече от очевидно желанието на сценаристите да покажат разликата в статуса... Той прекалено изтупан и нагласотен (малко в повече от нужното), а тя...

Понякога подобни неща могат леко да развалят привкуса от иначе романтичната тема :)

 

Като цяло - сериалът си го бива. Любими персонажи много - хлапето, асистентчето на звездата, нахаканата майка на докторчето...

Разбира се, за Док Го няма какво да кажа...Перфектен!

 

Динг Донг. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много свеж и лъчезарен сериал с малка доза драма. Главният Док Го Джин беше съкровище. Хареса ми, че от началото си дъжеше на Ку Е Джонг и никой не успя да го разколебае дори за секунда. Сценарият беше много на място. Всички се справиха с ролите се прекрасно и като изключим облеклото на Ку Е Джонг , всичко беше перфектно. Идеята със зарядното и картофчето беше много оригинална. Един красив и нежен сериал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и от мен две думи. Забавен и приятен.

Но нищо изключително. Сестрите Хонг явно са заложили на вече изпитаното и сигурното и паралелите с Градината се наложиха някак от само себе си. За съжаление не в полза на Любовта.

Съжалявам, но не можах да спра да сравнявам героите на Хьон Бин и на Ча Сънг Уон.

Лично мое мнение е, че прекалиха с опитите да правят на идиот Сънг Уон /особено в началото/. Ами не му отива на този голям мъж и това си е. <_< Към края го върнаха в нормални граници.

Иначе сериалът си беше истинска гавра със звездите и цялата развлекателна индустрия, за което шапка им свалям. Много ми допадна моментът, когато се срещнаха с И Сънг Ги. :28558: Имаше доста свежи находки и ценни попадения.

Последният епизод беше малко излишен с това какво става след еди колко си време, но сестрите явно си падат и по това. ;) Не е болка за умиране.

Много благодаря за превода. :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубав сериал. То от любимите ми сценаристки не съм и очаквала друго. Няма да е един от фаворитите ми, но пък си го изгледах с кеф и то само за 2 дни, което си е показателно.

Препоръчвам го на всеки, който харесва романтичните комедии.

Преводът е великолепен, специални благодарности на преводачите :bow:

P.S. Е верно големи дразнители си бяха дрешките на главната, като се сетя за някои ансамбълчета и сега ме втриса. Но колата в средата на хола, в къщата на главния изби рибата. :rofl:

То ясно, че с това голямо его му трябваше и голяма играчка, но тоз интериор ми идваше в повечко :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.. Този сериал ее невероятенн, който не го е гледалл много е изпуснал, така че да наваксва ! :lol: :lol:

Няма нещо, което да не си беше на мястото. Музика, актьори всичко на шест! И мен отначало ме дразнеше превзетия смях на ДокГо, но след 2,3 серии вече бях фенкаа :D :D ~ ^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Четох коментари, четох и си казах, че не мога и аз да не го похваля този сериал! Наистина е страхотен, но за мен е уникален, защото противно на всичките лоши коментари от сестра ми за корейците и техните продукции (от сорта на "Ъъъ не стават, грозни са, хомота са" и т.н.), тя гледаше абсолютно всяка серия с мен даже и си ги искаше. Естествено, не си върна думите назад, но този сериал наистина я накара да се замисли. :lol: Липсваше ми само малко още малко драматични моменти. Уви, не ми бяха достатъчни. Може би има хора, на които точно липсата им е харесала, но при мен не е така. Можеше сценаристите да сложат още малко драма и сълзи типично по корейски :blush: да си поплача и да страдам с героите :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи изгледах филма.До сега съм изгледал 3 сериала,но този просто ми е фаворит.Отначало и мен ме дразнеше смеха на Док Го,но после взе ,че ми стана любим.

Купооооооо

За финала на филма просто нямам думи.Целия сериал беше 10/10

Но пак да кажа, че финала беше страшен просто :D

Моята оценка за филма е 50/10 :D

И както би казал Док Го

Ако видя коментари ма да се използва по места за които не съм уведомен-ЩЕ ВИ СЪДЯ :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново се убедих, че много често силно рекламираните филми ни разочароват, докато тези, които са останали на втори план се оказват в пъти по-добри. С The Greatest Love случая е същия - подминавах го само заради името. Казвах си, че е някаква трагедия, постера не ме грабна... Докато не попаднах онлайн на него и се загледах. Изгледах го на един дъх. Хареса ми ужасно много - героите бяха на място, имаше голяма доза комедия, малко драма и страхотна главна героиня, която много ми допадна. Ку Е Джонг бе толкова откровена, всеотдайна и мила, с много силно присъствие и чар. Док Го Джи... ами интересен образ. Актьора гледам за първи път, разбирам, че е голяма звезда, но на мен лично ми е мноого опънат,. Просто ми е изкуствен, съжалявам. Иначе стояха добре един до друг, допълваха се някак.

Та филма си заслужава определено. 8/10.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз леко го отбягвах ...най-вече заради главния,тъй като има доста страшен вид :lol: .../Атината най-вероятно заради него все още не съм се навила да я гледам/..,но след като изгледах драмичката,видях че човечеца не е добър само с пистолетите ами и с любовните персонажи... Главната си я биваше..не ми е една от любимите актриси,но си има талант.

Фаворит ми беше докторчето...не веднъж му казваха,че е перфектния мъж....но правилно си казваха хората! 10 от 10 му давам :lol: .Намери се и една роля на Ю Ин На,която наистина да мразя...нямаше епизод,в който г-ца Канг Се Ри да не ме дразни /е,добре де..към края вече характера като и се пооправи стана по-търпима :Д/

2-рия ми фаворит точно след доктора ми е "Динг Донг" -това детенце наистина ми повдигаше настроението..голям сладур е^^

Обобщение: Сестрите Хонг за пореден път ни представиха продукция от висока класа...,който не я е гледал да гледа! ..и да не се страхува от чичкото! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

The Greatest Love - един много интересен, лек и приятен сериал (100% повтарям, това което се е писало до сега, но няма начин). Интересно ми беше да видя такъв мъжкар като Ча Сън Уон в такава забавна роля - заслужаваше си. laugh.gif

Нещата, които ми се искаше да видя накрая:

 

Очаквах някаква развръзка в отношенията между майката на докторчето и бащата на Ку Е Джонг

също очаквах и "лошата жена" - Джени да избере между двамата си обожатели, но уви xD

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

The Greatest Love - един много интересен, лек и приятен сериал (100% повтарям, това което се е писало до сега, но няма начин). Интересно ми беше да видя такъв мъжкар като Ча Сън Уон в такава забавна роля - заслужаваше си. laugh.gif

Нещата, които ми се искаше да видя накрая:

 

Очаквах някаква развръзка в отношенията между майката на докторчето и бащата на Ку Е Джонг

също очаквах и "лошата жена" - Джени да избере между двамата си обожатели, но уви xD

 

Напълно съгласен ,но и Картофчо и Динг-Донг пак направиха големи образи :lol: :lol: :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...