Jump to content

Recommended Posts


Poster-lie-to-me-korean-drama-32118782-680-1000.jpg

 

Lie To Me 

Режисьор: Ким Су Рьонг, Куон Хьок Чан
Година: 2011
Телевизионен канал: SBS
Жанр: романтичен, комедия
Епизоди: 16

 

В ролите:
Юн Ън Хе
Канг Джи Хуан
Сонг Джун
Чо Юн Хи
Хонг Су Хьон

Рю Сънг Су

Сюжет:
Юн Ън Хе и Канг Джи Хуан са лицата на „Lie to Me“ – комедия за самотната Конг А Джунг, която заради лъжите си, че е омъжена, попада в голям скандал, а за неин съпруг погрешно бива взет Хьон Ги Джун – управител на луксозен хотел.
 

:essub:

 

С български субтитри: :click: :click:

Онлайн с български субтитри :click:

С английски субтитри: :click: 

С руски субтитри: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко прочетох в soompi за предстоящия общ проект на Ън Хье и Джи Хуан и вече нямам търпение. Предполагам, че лудницата ще е голяма :rolleyes:

Ето малко снимки:

 

3252871J.jpg

 

 

3252868b.jpg

 

3252872b.jpg

 

3252870B.jpg

 

3252869K.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно аз съм от малкото, които намират Ън Хе за най-лигавата корейска актриса, но пък Канг Джи - Хуан ми е любимец, така че ще пробвам първите епизоди.

Много повече ми допада другата актриса, позната ми от Rough Cut.

Да добавя още две снимки на любимеца в новото амплоа..

lietome1.jpg

lietome12.jpg

 

Още тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Официални постери! laugh.gif
20110503lietome1.jpg
20110503lietome2.jpg
И аз очаквам с нетърпение тази драма! Харесвам много и двамата главни актьори!

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това се чакаше!

Ън Хе си ми е слабост,няма друг такъв tomboy-barista-chic като нея.И като глезла дето бие камшика на иконома си,и като принц,и като принцеса е страшна-както се вика,няма празно.

Каквито и слухове да пускат за нея,като гледам ако продължи да е толкова готина и като визия,и като актьорски заложби,няма да залезе скоро :D

А Канг Джи Хуан....тук си запазвам правото на мълчание :wub:

Тъкмо се бяхме притеснили,че ще ни го скрият за година-две,хубаво е че имаме къде да му е порадваме.

Сега само сценаристите да не омажат нещо

 

За справка: Мери-то....Какво чакане беше,какъв добър каст,каква хубава идея-никаква реализация(За Дже Ук....и в реклама на маратонки му се радвам,беше невероятен и в този образ..ммм-офтопик мейби?Спирам.) :D

 

Ако не друго,поне за фенстване ще има поле за изява-не знам за другите,но аз на Гил Донг не отказвам

Kang+Ji-hwan+Korean4vn.jpgКойто може,нека устои. yooneunhye_091125_20_287_29.jpg?w=500

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Министърът на културата, спорта и туризма на Република Корея Чон Бьон Гук е посетил снимките на сериала в Националния център за традиционна корейска музика в Сеул. Героинята на Ън Хе, Гонг А Джонг, е служител в Министерството на културата, спорта и туризма.

 

tn130465002321276176810.jpg

 

Тук министърът се здрависва с Хан Ин Су (актьора, който играе неговата роля в сериала)

 

tn_1304651223_-927601156_2.jpg

 

Още снимки:

 

 

 

20110506124318087661.jpg

 

pyh2011050603030099000p.jpg

 

tn13046517024481952280.jpg

 

20110506121301186281.jpg

 

pyh2011050603010099000p.jpg

 

nisi201105060004489811w.jpg

 

2173l1304650930.jpg

 

24c7484cfb1e441021a4e94.jpg

 

 

 

Кредит: nate & сумпи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То си пише в първия пост, на 9 :)

Чакам и аз да видя как ще е, щото нещо от тийзърите не съм особено впечатлена, но пък си мисля, че няма да е зле :P

И освен това, обичам Ън Хе с дълга коса :D

 

Да, и мен тийзърите не ме преизпълниха с надежди. Дано е добро де, ще е грехота, ако не уползотворят като хората тоя актьорски потенциал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз исках поне веднъж да съм напълно непредубедена и затова нито съм гледала тийсъри, нито пък съм чела нещо за сериала :) Единствено видях преди време постера и това беше!

 

Преди малко изгледах първи епизод и беше горе - долу добре. Казвам горе - долу, тъй като, все още няма никакви субтитри и си правих съчинение по картинка :) Като го изгледам с букви, може и да ми хареса повече :)

 

Имаше доста забавни моменти, началото беше много стилна гледка, ако може така да се каже .... i%20love%20this.gif

 

Героят на Джи Хуан ми се струва малко педантичен, но може това да е много ключово за по - нататъшното развитие на сюжета :)

Ън Хе пък си е шматка и това си е :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите първи впечатления от сериала са страхотни. Много повече ми харесва Ън Хье с дълга коса - въпреки че си е същото хахо biggrin.gif Канг Джи Хуан - както е студен и сдържан, нямам търпение да видя какво го чака в компанията на неговата пълна противоположност :28558: За комедията - със сигурност ще преизпълнят очакванията ни, любопитно ми е с химията дали ще се получат нещата.

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първият половин час беше малко муден, последните 15 минути вече темпото се нормализира и стана интересно. Въпреки че имаше твърде големи очаквания, за да не останем разочаровани, да не бъдем твърде претенциозни и просто да се отпуснем и да се наслаждаваме.

 

Смърфовете са започнали да превеждат втора серия, но в myasiancinema тя ощене е излязла. Накой има ли информация дали я има по другите сайтове?

Редактирано от dido100
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен засега ми харесва. Честно казано, не съм очаквала, че ще е някакво просветление този сериал. Започна точно така, както исках - смешно и чаровно. Ън Хье пак си играе нейната роля (тя общо взето каквато и героиня да изиграе, резултатът е почти еднакъв, ама мога да си я гледам в такива роли до старост и пак ще ми е сладка), Канг Джи Хуан и той не ми страни много от образите, в които съм му свикнала, но смятам, че добре си пасват.
В добро настроение ли съм, знам ли, ама това, колко е типична тая драма, въобще не ми пречи да се забавлявам напълно smile.gif.

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано да се получи добър сериал. Но пък и да не покрие напълно изискванията ми, ще се кефя максимално на любимците ми. Ън Хе винаги ми е била много сладка. Не мога да не призная, че винаги влага много страст и чувства в играта. Толкова е жизнерадостна, че понякога прилича на поскачаща шарена топка :) Просто няма как да не ти пренесе от нейното настроение. Това забележително нещо се именува харизма. :rolleyes: Да ни е жива и здрава. А Канг Джи Хуан също ми е много мил на сърцето, но ми се струва някак последните му роли му създават погрешно амплоа. Той има силно вътрешно излъчване, което трябва да се провокира с подходящата по-сложна роля, а тъй не му се разкрива потенциала достатъчно. Туй е моето мнение. Но както казват руснаците - Ще поживеем, ще видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Туко що изгледах първи епизод и мога да кажа, че ми хареса :P Не ми доскуча изобще хД Може би, защото Ън Хе е една от любимките ми, впреки че противно на изказаните мнения досега, аз я харесвам повече със дълга коса, но Ън хе си е Ън Хе, както и да изглежда B) Само като се усмихне и на мен ми става приятно :lol: А и засега геройнята ми допада, не ми се струва от най-мрънкащите и е доста пряма, поне останах с такова впечатление, но има време да си променя мнението :lol:

Нямам търпение за следващия епизод ! :)

 

 

П.С. Ама отначало като звучеше в дискотеката Like a G6, страшно се изкефих

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах втори епизод и ... ехааа, усещам вече какво ще става!B)

 

Третият в двойката е голям чаровник, ще бъде интересно с него. Фенка съм му :) Ън Хе как само го разглеждаше, паднах си:D

Героят на Джи Хуан просто си е намерил майстора, но още не го знае. :lol:

 

Единственото нещо, което ми направи адски гадно впечатление е грима на Ън Хе - много и блести лицето <_< Гримьорите дано са се самосезирали в следващите епизоди, че иначе няма да е много приятно. Не че не мога да си я гледам и с блещукащо лице, ама все пак...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леко скучна първа серия и малко по-добра втора. Но не съм и очаквал друго, забавлението тепърва ще става все по-голямо :) Ън Хе е великолепна в ролята си (както винаги). Тя е родена за такива роли и не съм се съмнявал, че ще се справи чудесно :)

 

Радва ме това, че секретаря/асистена на Джи Хуан много тънко го трови :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...