Jump to content

Recommended Posts

ха-ха, Емчо, помниш мои изказвания, които даже аз съм забравил. :P:lol:

Такааам нека и аз да се включа в тази изключително интересна за мен тема :)

Както знаете изключително малък процент от българските младежи обръщат внимание на спорта /и тук не става въпрос за професионално занимаване/, за това може би сме на едно от първите места в света по затлъстяване... Интересно ми е дали и корейците са на същото дередже? И какви са мосово практикуващите се спортове в Корея? Предполагам, че както повечето източноазиатци, така и корейците играят много тенис на маса...

Пожелавам ти успех! И дано продължаваш да ни радваш с още клипчета :rolleyes:

Аз съм по-заинтересован от таекуондото. Чух, че във всяко училище имат школа по таекуондо и над 1/3 от учениците я посещават. Вярно ли е?

Емчо, за да не ти забравим лицето, в следващото видео се самозаснеми поне за малко. :P И разкажи някой корейски виц. :D

Сори,че ще те питам неща,които не те засягат и най-вероятно няма да знаеш :д ..... та исках да те питам за живота на учениците ... вярно ли е че учат от зазоряване до мръкване ..демек до 6-7 ч. ~ че като закъснеят затварят главния вход ... че като си забравят вратовръзката чистят тоалетните или като си забравят някой учебник ги наказват целия час.... Колко време е лятната им ваканция и кога започва учебната година?

Аз пък днес се сетих, че ги виждаме постоянно да се тъпчат с ориз. А как стои въпроса с хляба? Ядат ли хляб или просто не го харесват.

Аз пък днес се сетих, че ги виждаме постоянно да се тъпчат с ориз. А как стои въпроса с хляба? Ядат ли хляб или просто не го харесват.

Като се отвори дума за храната - аз искам да видя кореец да яде таратор :D :D :D

Аз имам адски много въпроси, но ще ги задавам малко по малко. Понеже снощи (това е първия ми сън, че съм в Корея) сънувах, че живея и бачкам в Корея и беше доста яко (както в повечето сънища, ама не помня какво бачкане беше). Въпроса ми е - знаеш ли горе-долу от какъв род са заплатите, какви са професиите за чужденци, скъп ли е живота...; понеже ако наистина се блъска по 27 часа на ден, изглежда логично да се плаща, че да не се жули сух хляб, ми хляб с масълце :i love this:

Емо, докато гледах как се забавлявате на фестивала, ми хрумна един въпрос.

Студентите в Корея работят ли или само учат? Ако работят, как е регламентирано всичко, ако вече си запознат?

Ето и новите видео попълнения от Емо:

и
:) Целувки Емо за първото видео :kiss2:

Здравей Емо, забавлявам се много с клипчетата ти, супер е , значи тая романтика с "хванатите ръчички" не е само по филмите, а? Това си е наистина друг свят . Интересно ми е когато снимаш с камерата и около теб има различни хора - познати , непознати, как реагират на теб и видеата ти? А за какво мечтаят корейците? Виждам, че вече имаш приятели там сред тях, може би си ги питал...

Този въпрос може и да ти се стори малко странен, но на мен ми е любопитно - обичайна гледка ли са майки с малки деца в колички например, не само в парковете, но и на други обществени места? Интересно ми е, като е толкова зает живота там, кога имат време за децата си?

Привет, днес из нета попаднах и на това - "Си Ен Ен посвети обширен материал на българските братя Михаил и Филип Ашминов, едни от най-успешните ресторантьори в Сеул. Тяхното заведение "Зелен" е една от хитовите кулинарни дестинации." Реших да го споделя, защото няма начин да не ти се дояде нещо българско.

Еми , познавам ги братята (: спокойно знам за ресторанта пре отдавна , че даже ядох там.

Скоро ще отговора на всички въпроси с видео , тези дни , не се чувствам психически добре напоследък и много учене се насъбира. Пък и пътуването до Кьонджу. Скоро чада , скоро ще отговора

Емо имам няколко въпроса към тебе :) ... искам да те попитам за кореиските взаимоотношения междо мажа и жената ... защото подучух че за да предложи един мъж на една жена в Корея за сериозна връзка трябва да се познават повече от 9 месеца ... знаеш ли дали това е истина или са просто слухове ... и да те попитам дали знаеш държат ли корейците за девственоста преди браг и изобщо като цяло :) .......

Edited by Neizwesten
Призовавам за по-грамотен пост!

Искам да се извиня накрая отговарям за училището и не се оказвам прав , разпитах малко повече хора и на седят до късно вечер в даскало, както се оказа. Но както и седят , толквоа и нищо не правят , така ми казаха , редовно спят в час и не слушат, вечерят там даже , спортуват и тн.

И извинете днес няма много хумор.
Мерси за въпросите и сори , че не успях на всички да отговора , заради кофти движенията ми на ръката :)

Браво,Емо ! друго си е информация от 1ва ръка.. :)

Понеже на клипчето видях,човек да пуши - как стои там въпроса с пушенето?

Имах на кости един китаец и ми беше много интересно - нямаше я тази любов и пристрастеност към кафето,както у повечето българи!При корейците как е,любители ли са на кафето?как са условията в общежитието,какви преференции ползваш като студент?

Благодаря и успех на изпитите

Емо, супер си! Много ме зарадва с тези прохладни гледки от университета ти и със други студенти, които се мотаят пред камератаsmile.gif Явно корейците, които знаят английски са в Австралия и Нова Зеландия и Канада, за където им дават виза за 'workig holliday' ако си под 30 години. Тук са много такива, но не липсват и други. Наистина се виждат корейци които пушат на преден план, значи не само моите приятели пушат, сега вече им вярвамsmile.gif Аз въпроси нямам, но се чудя дали наистина е много топло сега в Корея, сега като е лято, защото видях само студенти с дълги ръкави и с дълги панталони, та не ми се вярва много. Успех във изпитите, и смело напред, ти си нашето момче, можеш да се справиш!!!!

Емо,благодаря за отговора.Значи ако евентуално отида до Корея,да не разчитам на английски език.Значи трябва да наблегна на изучаване на корейски език :) .Лошото е че няма учебници и помагала или поне разговорник да имаше.Продължавай все така,следя с интерес всичко което качваш.

Поздрави от Пловдив :D