Jump to content

Muscle Girl (2011)


Recommended Posts

spacer.png

 

Muscle Girl

マッスルガール!

 

Познат още като: Ikemen meets Joshi Pro-wres

Страна: Япония

Жанр: спорт, комедия, драма
Тв канал: MBS, TBS

Период на излъчване: 19 април 2011 г. - 21 юни 2011 г.
Епизоди: 10
Режисьор: Kai Naoki, Mega Yuto, Takahashi Fuminori, Sekikawa Yuri
Сценарист: Murakami Momoko

 

Субтитри: български, английски, руски

 

В главните роли:

Ichikawa Yui като Shiratori Azusa

Lee Hong Ki (F.T. Island) като Yoo Ji Ho

Mikami Kensei като Gohara Koji

Yamamoto Hikaru като Sudo Tsukasa

Akai Saki като Himawari

Aya Vanessa като Uonuma Mai

 

Сюжет: Ichikawa играе ролята на Azusa, единствено дете на собственик на малка женска организация по борба. След като баща ѝ умира, тя трябва да поеме бизнеса, който вече е на загуба и е на път да бъде закрит. За да станат нещата още по-зле, в деня на едно от представленията съдията изчезва, като оставя след себе си само писмо за напускане. Отчаяната Azusa се сблъсква с млад кореец. Тя успява да го убеди да бъде съдия само за ден, без да знае че той е популярна корейска звезда.

 

Свали с български субтитри - :click:

Свали с английски субтитри - :click:

Свали с руски субтитри - :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го очаквам с нетърпение! Хонг Ги беше толкова сладък като Джереми, дано и тук се справи толкова добре.

 

Ха... чак сега ми направи впечатление, че и в двете ролята му е на популярна звезда... Съвпадиение? For some reason, I don't think so :unsure::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такааа, изгледах първи епизод. Очаквах повече :(

 

Първо, нашите "боркини" изобщо не изглеждат като "боркини", а като започнат да тренират на ринга имам чувството, че просто се мятат без цел и посока. Героят на Хонг Ги ми е доста нереалистичен -

 

една вечер в доджото му беше достатъчна да ги почувства семейство, въпреки че през половината време го млатеха? Че му станаха и достатъчно близки, че да даде огърлицата на майка си? Защо ли не мога да се съглася... И горкото момче сериозно има някакъв mother complex...

 

 

Някак доста ми напомня на Beautiful Love с Мики Ю Чон -

 

богатият кореец, който се озовава в Япония, има си някакви сърцераздирателни истории, свързани с майката, избягва от хората, които уж трябва да се грижат за него, докато е в Япония, и на телефонния тормоз отговарят с "Няма да се върна!" Като ниво на актьорската игра от страна на главния мъжки персонаж мнението ми също е, че и от двамата очаквах повече...

 

 

И все пак, въпреки че така го оплюх, ще му дам шанс. Може пък да ме изненада приятно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво, че японците се сетиха за този талант - Lee Hong Ki! :yes:

 

Разочарована съм от корейците, че след You're Beautiful не му дадоха главна роля в някой романтичен сериал. Момчето толкова добре се справи в драмата, определено благодарение на неговите лаври и на групата му FTIsland се даде старт на сериала, а неговият образ беше максимално туширан за да изпъкнат някои други. ;)

 

С нетърпение очаквам да излязат повечко серийки от японската драма за да почна да гледам. B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да каже коя е песента от концерта в еп.1, докато тече боят в началото?......Открих я :slap:

Иначе доста се посмях на първия епизод. Малко  нереалистично изглеждат нещата, но в много японски сериали май е така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...