Jump to content

Recommended Posts

petty-romance.jpg

 

 

 

PettyRomance_poster.jpg
petty-romance-2010-red.jpg
petty-romance-2010-white.jpg


Petty Romance (2010)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Jjae Jjae Han Romaenseu
Премиера: 2 декември 2010
Времетраене: 118 мин.
Жанр: Романс, Комедия
Режисьор: Kim Jung Hoon
Субтитри: български английски, руски
IMDB

Участват:
Lee Sun Gyun - Jung Bae
Choi Kang Hee - Da Rim
Oh Jeong Se - Hae Ryong
Ryoo Hyeon Kyeong - Kyung Sun
Song Yoo Ha - Jong Soo
Baek Do Bin - Min Ho
Lee Won Jong - Lee Se Young
Park Sung Il - Byung Doo

Резюме: Да Рим (Choi Gang Hee) работи в списание, ориентирано главно към по-зрели хора, но единствената ѝ мечта е да стане писател. След като допуска голяма грешка в работата си, я уволняват. Талантливият художник Джонг Бе (Lee Sun Gyun) е постоянно отхвърлян от издателствата заради лоши истории, независимо от красивите си илюстрации. Двамата, които като че ли напълно си съвпадат, трябва да обединят усилията си за участие в конкурс за комикс с награден фонд от 130 милиона вона, но проблемът е дали могат да работят заедно...

Награди:

2011 (2nd) Terracotta Far East Film Festival

 

Трейлър:

Off Topic

 


С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ
С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

С РУСКИ СУБТИТРИ

Много забавно филмче... laugh.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не беше зле, да не забравя да си кажа, но не съм във възторг.
Прилична романтична комедия, но само сценките от комикса за възрастни останаха в главите на героите..или на листата от комикса... laugh.gif
Исках определено повече комични сцени, защото можеха да си го позволят и като сценарии и диалог, а станаха повечко неудобно - смешните на тема романтика -фантазия. Което пак не бе зле като изпълнение, но за уменията на самите актьори и набора от летата им, очаквах по- забавно изживяване..
Музиката ме изкефи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз днес само пригласям, ама като не обичам да правя теми cool.gif Добре, че има добри душици да го правят.
Хубав е, хубав е филмът, има големи изцепки. Малко на края го смармолечкаха, ама пък бяха такива образи, че им простих. Сцената в леглото е един път :282:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса филмчето. Супер забавно и романтично.... и разкрепостено( за корейските стандарти). Нищо, че беше само на анимация :lol: Lee Sun Gyun и Choi Kang Hee ама страшно много си подхождат като двойка! На мен по едно време ме хвана срам като ги гледах. Особено сцената в хотела. Изобщо, имаше много култови моменти. Да спомена и готиното братче на мацката, по което ми останаха очите. :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина много як филм, без почти никакви очаквания го загледах, защото главната доскоро ми беше адски антипатична, а прическата на Lee Sun Gyun беше потресаваща, но се забавлявах страхотно. Много добре си изиграха ролите, а и сюжетът даваше възможност за доста неудобни моменти между двамата, никога няма да го забравя тоя "baby elephant" :lol2:

Кате, и на мен ми останаха очите в братчето:

 

Song-Yoo-Ha.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От едно гифче във фейса, реших да го погледна. Стори ми се романтичен и не сгреших в преценката си. Страшно ми допадна и на моменти съм се смяла с глас (особено на сцената в тоалетната - ''Ама тя изака ли се?!'' или нещо от този род, хаха :rofl: ).

 

Манга-рисунките ми се сториха супер, много раздвижени и еротични. И в подкрепа на горните мнения ще кажа, че и на мен ми хареса братчето. :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се присъединявам към харесалите! :es: Супер филм!. :wub:

Явно според корейските представи художниците имат гнездо в косата, така бяха докарали Lee Sun-Gyun, че и той сигурно не можеше да се познае, но това не му попречи много /въпреки че изглеждаше страшно нелепо така /

Бяха добър тандем с мацката, успяха да ме спечелят.

Моят любим момент е, когато Da-Rim се държеше съвсем естествено, развихри се със сценария и си хапваше сладко спагети с изцапана муцка и  после ми стана много забавно като дойде секси мацката приятелка и отблъсна Jung-Bae за нула време със статегията си на изкусителка. :896767:

Много много забавни моменти има още.

Приятно гледане!!! :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този филм бе... голяма простотия!  :blink:

 

Противно на всичко коментари, за мен това беше, абсолютна глупост. Изгубих си времето, гледайки някакъв опит за комедийно, романтична, поза "малко слонче" --> боза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудя се защо не го бях гледала досега :slap: .Не съм се смяла на филм така от доста време :28558: .За корейски филм беше доста разкрепостен, което и ми хареса всъщност. Любим момент, разбира се финалната сцена.... :wub::yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Посмях се добре .. дано не съм събудила някой съсед  :rofl: 10 от 10 за този филм! Много рядко гледам филм втори път, но този определено ми направи впечатление и със сигурност ще си го пусна още веднъж  :up: 
Пожелавам ви приятно гледане! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много забвен! Смяла съм се по нощите с глас на тия двамата. И много сладки бяха, докато се разберат. Ама защо такава коса му бяха направили на Lee Sun-Gyun? А картинките на комикса бяха страхотни. Много благодаря за бгсубтитрите! Хубаво филмче!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен! Разчупен, весел, нестандартен! Хареса ми много. И как иначе, с тези двама актьори? :) Любими са ми и двамата. 

Заслужава си гледането и много освежава. И аз по нощите се хилих с глас на него. А Lee Sun-Gyun е много секси с тази прическа, хареса ми. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи пак си изгледах това сладко филмче. Бях позабравила леко сюжета и пак ми беше много интересно.

Много съм доволна, изключително свеж хумор. Страхотни главни герои, че и второстепенни т.е.  всички :D

Чудесна химия между главните герои, просто се носеха във вихъра на любовта. Чудесна двойка!

Заслужава си гледането, мисля че няма романтична душа, която да не одобри Petty Romance, влюбването ви е гарантирано.  ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...