Jump to content

Petty Romance (2010)

lazeto
 Share

Recommended Posts

petty-romance.jpg

PettyRomance_poster.jpg
petty-romance-2010-red.jpg
petty-romance-2010-white.jpg

Petty Romance (2010)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Jjae Jjae Han Romaenseu
Премиера: 2 декември 2010
Времетраене: 118 мин.
Жанр: Романс, Комедия
Режисьор: Kim Jung Hoon
Субтитри: български английски, руски
IMDB

Участват:
Lee Sun Gyun - Jung Bae
Choi Kang Hee - Da Rim
Oh Jeong Se - Hae Ryong
Ryoo Hyeon Kyeong - Kyung Sun
Song Yoo Ha - Jong Soo
Baek Do Bin - Min Ho
Lee Won Jong - Lee Se Young
Park Sung Il - Byung Doo

Резюме: Да Рим (Choi Gang Hee) работи в списание, ориентирано главно към по-зрели хора, но единствената ѝ мечта е да стане писател. След като допуска голяма грешка в работата си, я уволняват. Талантливият художник Джонг Бе (Lee Sun Gyun) е постоянно отхвърлян от издателствата заради лоши истории, независимо от красивите си илюстрации. Двамата, които като че ли напълно си съвпадат, трябва да обединят усилията си за участие в конкурс за комикс с награден фонд от 130 милиона вона, но проблемът е дали могат да работят заедно...

Награди:

2011 (2nd) Terracotta Far East Film Festival

Трейлър:

Off Topic

С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ
С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

С РУСКИ СУБТИТРИ

Много забавно филмче... laugh.gif

Не беше зле, да не забравя да си кажа, но не съм във възторг.
Прилична романтична комедия, но само сценките от комикса за възрастни останаха в главите на героите..или на листата от комикса... laugh.gif
Исках определено повече комични сцени, защото можеха да си го позволят и като сценарии и диалог, а станаха повечко неудобно - смешните на тема романтика -фантазия. Което пак не бе зле като изпълнение, но за уменията на самите актьори и набора от летата им, очаквах по- забавно изживяване..
Музиката ме изкефи.

Аз днес само пригласям, ама като не обичам да правя теми cool.gif Добре, че има добри душици да го правят.
Хубав е, хубав е филмът, има големи изцепки. Малко на края го смармолечкаха, ама пък бяха такива образи, че им простих. Сцената в леглото е един път :282:

Много ми хареса филмчето. Супер забавно и романтично.... и разкрепостено( за корейските стандарти). Нищо, че беше само на анимация :lol: Lee Sun Gyun и Choi Kang Hee ама страшно много си подхождат като двойка! На мен по едно време ме хвана срам като ги гледах. Особено сцената в хотела. Изобщо, имаше много култови моменти. Да спомена и готиното братче на мацката, по което ми останаха очите. :wub:

Наистина много як филм, без почти никакви очаквания го загледах, защото главната доскоро ми беше адски антипатична, а прическата на Lee Sun Gyun беше потресаваща, но се забавлявах страхотно. Много добре си изиграха ролите, а и сюжетът даваше възможност за доста неудобни моменти между двамата, никога няма да го забравя тоя "baby elephant" :lol2:

Кате, и на мен ми останаха очите в братчето:

Song-Yoo-Ha.jpg

От едно гифче във фейса, реших да го погледна. Стори ми се романтичен и не сгреших в преценката си. Страшно ми допадна и на моменти съм се смяла с глас (особено на сцената в тоалетната - ''Ама тя изака ли се?!'' или нещо от този род, хаха :rofl: ).

Манга-рисунките ми се сториха супер, много раздвижени и еротични. И в подкрепа на горните мнения ще кажа, че и на мен ми хареса братчето. :icon_sunny:

И аз се присъединявам към харесалите! :es: Супер филм!. :wub:

Явно според корейските представи художниците имат гнездо в косата, така бяха докарали Lee Sun-Gyun, че и той сигурно не можеше да се познае, но това не му попречи много /въпреки че изглеждаше страшно нелепо така /

Бяха добър тандем с мацката, успяха да ме спечелят.

Моят любим момент е, когато Da-Rim се държеше съвсем естествено, развихри се със сценария и си хапваше сладко спагети с изцапана муцка и  после ми стана много забавно като дойде секси мацката приятелка и отблъсна Jung-Bae за нула време със статегията си на изкусителка. :896767:

Много много забавни моменти има още.

Приятно гледане!!! :lol2:

Този филм бе... голяма простотия!  :blink:

Противно на всичко коментари, за мен това беше, абсолютна глупост. Изгубих си времето, гледайки някакъв опит за комедийно, романтична, поза "малко слонче" --> боза.

Чудя се защо не го бях гледала досега :slap: .Не съм се смяла на филм така от доста време :28558: .За корейски филм беше доста разкрепостен, което и ми хареса всъщност. Любим момент, разбира се финалната сцена.... :wub::yes:

Посмях се добре .. дано не съм събудила някой съсед  :rofl: 10 от 10 за този филм! Много рядко гледам филм втори път, но този определено ми направи впечатление и със сигурност ще си го пусна още веднъж  :up: 
Пожелавам ви приятно гледане! 

Много забвен! Смяла съм се по нощите с глас на тия двамата. И много сладки бяха, докато се разберат. Ама защо такава коса му бяха направили на Lee Sun-Gyun? А картинките на комикса бяха страхотни. Много благодаря за бгсубтитрите! Хубаво филмче!

Страхотен! Разчупен, весел, нестандартен! Хареса ми много. И как иначе, с тези двама актьори? :) Любими са ми и двамата. 

Заслужава си гледането и много освежава. И аз по нощите се хилих с глас на него. А Lee Sun-Gyun е много секси с тази прическа, хареса ми. :) 

Снощи пак си изгледах това сладко филмче. Бях позабравила леко сюжета и пак ми беше много интересно.

Много съм доволна, изключително свеж хумор. Страхотни главни герои, че и второстепенни т.е.  всички :D

Чудесна химия между главните герои, просто се носеха във вихъра на любовта. Чудесна двойка!

Заслужава си гледането, мисля че няма романтична душа, която да не одобри Petty Romance, влюбването ви е гарантирано.  ;)