Jump to content
parab

3 години Eastern Spirit

Recommended Posts

За всички, които не са наясно с местоположението на клуба, слагам снимка.

Който ще идва от Централна гара, да хване трамваи 1,12,18,3,4,6,7 (внимавайте посоката - търсете ул. Пиротска сред следващите спирки) и да слезе след 4 спирки на 5-та (брои се от тази, на която се качваш). Спирката е ул. Пиротска. След което пресича от другата страна и продължава в посоката на трамвая, с който е дошъл до едно голямо кръстовище със светофари. Там завива наляво и заведението е на 20 метра от него, точно до един магазин за осветителни тела.

41ca17415612fc6b.jpg

Големи благодарности към всички, които дойдоха и се забавляваха. :)

Искрено се надявам, че на всички им е било приятно и много весело.

Следващият път може да го направим цял ден, вместо половин, защото май времето не стигна. ;)

Беше уникално! Дано сте се забавлявали колкото и ние. :)

Нека и аз :)

Искам да благодаря на всички за прекрасния ден и прекрасния празник.

Забавлявах се страшно много, надявам се всички да са доволни, колкото мен

:es:

ПС: Времето никога не достига :)

Поздравления за прекрасното събитие. Много ми хареса. Много се забавлявах. Всички бяха много приятелски настроени. Тортата беше много вкусна. И много благодаря за подаръка. За пръв път в живота си печеля от томбола. bow.gif

И аз си прекарах перфектно просто! Днеска, като станах и така ме боляха краката, тея танци-манци нямаха милост :).

Беше готино и най-важното забавлявахме се заедно. А заедно сме като приливна вълна.. :P

Запознах се и видях много усмихнати лица..и деца, т.е. предствете си какъв душевен кеф изпитах.

Голямо благодаря на всички!

Благодарности на организаторите!!! Перфектни сте просто..

Моите уши малко трудно понасят такава силна музика, а и не съм много по танците (че съм на възраст и срамежлива при това), но всичко беше супер и също ми е приятно, че имаше толкова нови и млади лица. Следващият път мисля да се престраша с караокето. С някоя нежна, мелодична и прочувствена песен..

Fighting!!! :inlove::asian:

Много готино парти стана. Благодаря на организаторите за положения труд. Изкарах си страхотно.

Похвал похвал имам си наградка от томболата пък :panda-145: :panda-145: :panda-145:

227393_1979196567497_1470635752_2264061_6795171_n.jpg

Аригатоо адски много за страхотната вечер, ще се помни дълго :es:

Само една препоръка, следващият път обърнете малко повече внимание на японската музика :P

Очакваме с нетърпение следващите ви прояви!

:thanks:

За всички без профил във Фейсбук - моля ви да попълните анкетата в началото на темата за мислите ви след партито вчера :).

За всички с профил - посетете анкетата тук.

Огромно благодаря на организаторите!!! Беше страхотно!!!

Запознах се с толкова народ, всички сте много готини!!! Забавлявах се истински и искам още и още, и още, и...

Не ми се тръгваше. И наградки си имам! :es:

:thanks:

Според мен трябва по-често да се правят Азиатски партита, макар че сигурно не е лесна организацията, явно има интерес и тепърва ще има още повече фенове! :)

Такаа, след като отново съм на габровска земя :lol: и аз бих искала да изкажа благодарностите си към целия екип на Eastern Spirit. Благодаря ВИ, за усилията, които вложихте за да се получи това наистина ФАНТАСТИЧНО парти :) И не на последно място благодаря на всички онези, които дойдоха да се забавляваме заедно :yes:

П.С. ... за следващият път обмислям и аз да се включа към пеещите на караокето. Обаче ви предупреждавам, носете си тапи :282:

Благодаря на всички за прекрасната вечер :kiss2:

Беше стархотно както винаги когато се събираме от Eastern Spirit, пълно с готини хора и невероятна атмосфера.. :lol:

m019.gifЕмоцията в действителност беше на макс&щастието да видиш събрани толкова много хора,споделящи страстта си към Източния дух във всичките му въплащения&измерения,на едно място,с повече от прекрасен повод като рождения ден на ES, бяха несравнима наслада&невероятно удоволствие,което искрено се радвам,че съпреживях&споделих с всички вас !!!

Искрено и от сърце ви благодаря за незабравимата вечер&страхотния купон,които си заформихме,за безбройните усмивки,прегръдки,добро настроение&топло приятелско отношение,които си разменихме & за изключителните спомени,които създадохме,заедно !!!rolleyes.gif

Благодаря на всички, които отделиха от времето си за организацията на това събитие.

Благодаря за това, че сте толкова неуморни и всеотдайни. Беше страхотно. :bow:

Благодарности за всички които присъстваха и се забавляваха, пяха и танцуваха. Много приятно останах изненадани от присъствието на азиатските ни гости. Изглежда и на тях им хареса нашето празненство и споделиха, че трябва по-често да правим такива събирания.

Аз искам да концентрирам вниманието си към нашите организатори и да им отдадем нужните благодарности и поздравления. Well done! Справихте се отлично. Специални благодарности за Ireto - тя уреди мястото за събитието, Катомова - за тортата, Zenith и Блеки - викторината и въпросите са от тях, отново Зен, Сонка и Сиера бяха нашите музикални редактори, Параб - помогна с караоке песните, подаръците и наградите. Благодарности и на всички които помогноха за украса и превоз. И да не забравим нашите домакини, а именно рок клуб Ейнджъл Хард.

Най-големите отзиви са за Емо ( gorchiza), който ни изпрати видеото и подаръците от Ю. Корея.

Да се надяваме, че следващото такова парти ще е много по-скоро от следващия РД.

И аз искам да благодаря за партито, благодаря на всички, които са участвали в организацията, беше жестоко, мястото беше супер, абе всичко беше супер, без забележка. За първи път в живота си печеля нещо от томбола и страшно много се изкефих, дано скоро да има пак.

Според мен няма нужда от забележки за музиката, аз не съм голям фен на к-попа, обаче важното е да искаш да се забавляваш и да си с подходящо настроение и ще се изкефиш на каквато и да е музика, така че пак казвам БЛАГОДАРЯ ЗА ПРИЯТНОТО ПРЕЖИВЯВАНЕ :es::thanks: