Jump to content

3 години Eastern Spirit



Recommended Posts

:)ХАЙДЕ НА КУПОН!!! :)

3years18.jpg

 

Навършват се 3 години от появата на "Източния дух"

из българското Интернет пространство.

Сложете тениската с любимата си азиатска звезда,

облечете шарените дрехи, типични за к-поп сцената,

и се присъединете към азиатското парти на Eastern Spirit.

Тук никой няма да ви изгледа странно при думите, че сте фенове на Super Junior, 2ne1 или KAT-TUN. :)

 

Елате да се забавлявате с много азиатска музика и

да отпразнуваме 3-я рожден ден на Eastern Spirit.

 

Уточнение: Входът е общо 10 лв, в които влизат 6 лв консумация (куверт).

 

FACEBOOK събитие

 

 

За всички малолетни и непълнолетни,

които искат да присъстват, важат следните условия:

1. На тях не се сервира алкохол.

2. Допускането в заведението за малолетни (до 14 години) става

или задължително с придружител,

или с разрешение от родител.

3. Всички, ненавършили 14 години, трябва да напуснат в 20 часа заведението.

4. Всички, ненавършили 18 години, трябва да напуснат заведението в 22 часа.

ДЕКЛАРАЦИЯ ЗА ПРИДРУЖИТЕЛ СВАЛИ ОТТУК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятели, знам че много от вас са си мечтали за азиатска дискотека, но на партито ще има още една изненада... караоке :)

Всички желаещи да пеят и танцуват ще имат тази възможност. Ако харесвате някое парче и имате желание да ни го изпеете моля пратете ми караеке вариант на песента, а във вечерта на събитието аз ще ви дам микрофон :)

Следете темата, за да научите още за програмата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да не стават недоразумения - кувертът и входът са задължителни, т.е. трябва да се платят общо 10 лв. Кувертът е задължителната сума, която ще изконсумирате.

 

Градът е София - за недоразбралите :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е честно Много искам да дойда, но съм на курсове и почнах работа вече :( .

Хора пийте и се веселете вместо мене :beer::es:;) .

И Огромни Благодарности на организаторите :thanks: , дано и догодина направите и да мога да дойда.

Страхотни сте :essubs:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мили и обичани от нас съфорумци,

 

по случай рождения ден на форума бихме желали да ни подготвите един хубав подарък за партито на 1 май - синхронен танц на Wonder Girls - Nobody.

 

Подготовката за флашмоба може да направите от клипове в ютуб. Достатъчно е да се справите като тези приятели:

 

Ако тази версия ви затруднява, ще бъде достатъчно да научите само танца от припева ;)

 

Още линкове с танца на песента:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е честно Много искам да дойда, но съм на курсове и почнах работа вече :( .

Хора пийте и се веселете вместо мене :beer::es:;) .

И Огромни Благодарности на организаторите :thanks: , дано и догодина направите и да мога да дойда.

Страхотни сте :essubs:

До година задължително ще има парти и то с още по- добра организация и изненади. Продължавайте все така с любовта си към Изтока.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мили и обичани от нас съфорумци,

 

по случай рождения ден на форума бихме желали да ни подготвите един хубав подарък за партито на 1 май - синхронен танц на Wonder Girls - Nobody.

 

Подготовката за флашмоба може да направите от клипове в ютуб. Достатъчно е да се справите като тези приятели:

 

Ако тази версия ви затруднява, ще бъде достатъчно да научите само танца от припева ;)

 

Още линкове с танца на песента:

 

 

Еха Супер сте :es::yes:

На мен ми харесаха вариант 1.3.5 :i love this: :282:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотни сте!Там съм!Ще намеря къде е този клуб,ще намеря и къде да остана в София за нощта,ще се опитам нещо да запомня от танца,но няма да пея(ако ме чуете,всички ще избягате :blink: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само едно нещо да спомена - учете танца от момичето с бялото, тъй като е огледален, т.е. като я гледате, ще го правите в правилната посока, а при другите момичета трябва да обръщате посоката, ръката и прочие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До година задължително ще има парти и то с още по- добра организация и изненади.

Адаш, то тазгодишното парти още не е минало, а ти вече мислиш за следващото. :282:

 

Освен за караокето, се гответе и за викторина с готини награди. Бъдете спокойни, Блеки няма да участва, защото знае всички отговори (без да сме й ги казвали) :28558: Сигурен съм, че знае и отговорите на въпросите, които няма да зададем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бъдете спокойни, Блеки няма да участва, защото знае всички отговори (без да сме й ги казвали) :28558: Сигурен съм, че знае и отговорите на въпросите, които няма да зададем.

 

Какъв добър шеп си имаме, дано думите са прозвучали успокояващо... :lol2: .

Блеки, ще се радва да види много готини хора - стари и нови лица, и всички заедно да се позабавляваме. "Учете си домашните", защото моя милост ще прави част от викторината... :28558: :28558: :28558:

 

П.С.Слушайте Рагнос, викторината ще е супер забавна и приятна... :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз смятам да уча танца на място, като гледам колко желаещи ще има, няма да остане празно място на денсинга :)

Нали ще е флашмоб - ВСИЧКИ трябва да го знаем и ВСИЧКИ ще го танцуваме... Е, поне припева :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз все още се колебая дали да дойда. Единственото, което ме спира е това, че не знам дали ще се организира Фен Фест. Защото ако има бих предпочела да отида на него. :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мили и обичани от нас съфорумци,

 

по случай рождения ден на форума бихме желали да ни подготвите един хубав подарък за партито на 1 май - синхронен танц на Wonder Girls - Nobody.

 

Подготовката за флашмоба може да направите от клипове в ютуб. Достатъчно е да се справите като тези приятели:

Ако тази версия ви затруднява, ще бъде достатъчно да научите само танца от припева ;)

 

На мен любимата ми версия е..

 

 

Така че мъжката част да репетира акробатичното изпълнение на 2РМ..;)

Мен хич ме няма в танците, но си имам отколешна мечта (по предложението на Ирето). Песента ми е много любима, само трябва да я науча.. Предполагам, че няма да пея по-зле от Чо Ин Сонг или Со Джи-Соп:)

Относно викторината.. Защо ли надушвам някои от въпросчетата на Блеки.. :wub:

:thanks::yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз все още се колебая дали да дойда. Единственото, което ме спира е това, че не знам дали ще се организира Фен Фест. Защото ако има бих предпочела да отида на него. :unsure:

А не може ли да отидеш и на двете? ;)

Ако питаш за фен феста в София - да, такъв е залегнал в дневния ред на Сдружение "Истърн Спирит", но за него ще говорим, когато наближи времето за провеждането му.

 

Аз само да отбележа, че ако някой очаква да ме види да се кълча на азиатска музика, може спокойно да си избие тази мисъл от главата, освен ако музиката не е такава:

 

http://www.youtube.com/watch?v=-Q8PUY5RfNQ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...