Jump to content

Recommended Posts

Kp7R4f.jpg

 

Sad Love Song

슬픈연가

 

Познат още като: Sad Love Story, Sad Sonata

Страна: Южна Корея
Период на излъчване: 5 януари - 17 май 2005 г.

Епизоди: 20

Телевизионен канал: MBC
Жанр: романтика, драма
Режисьор: Ю Чол Йонг

Участват:

Kwon Sang Woo като Suh Joon Young/ Choi Joon Kyu

Yoo Seung Ho като малкия Suh Joon Young и по-късно като неговия син

Kim Hee Sun като Park Hae In

Yun Jung Hoon като Lee Gun Woo

Kim Yeon Joo като Cha Hwa Jung

Ha Seok Jin

Jung Woo

Ko Ah Sung

 

Сюжет:
Джун Йонг (Куон Санг У) и сляпата Хе Ин (Ким Хе Сон) са всичко един за друг още от деца. Но щастието им е разбито, след като Хе Ин заминава за Америка. Там тя е подведена да вярва, че Джун Йонг е умрял, затова постепенно започва да приема любовта на богатия и красив Гън У (Юн Джонг Хун). Възвърнала зрението си, тя се завръща в Корея заедно с годеника си Гън У с амбицията да се превърне в известна певица. И там съдбата ѝ отново се преплита с първата ѝ любов...

 

 

Сваляне с български субтитри: :click: :click:

Онлайн с български субтитри: :click:

С руски субтитри + OST :click:
С английски субтитри: :click:

 

Лично мнение:
Сериалът разказва една много красива любовна история и както си казва самото заглавие, сълзите, пролети и от двете страни на екрана, не са малко... Перфектна игра на тримата главни актьори, много добри поддържащи, невероятна музика! И макар да не ме бива да пиша резюмета, заслужава си гледането! smile.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много силен и хубав сериал. Страхотна актьорска игра и музика. Много любов, сълзи, обрати...

Първите 3-4 серии ми се сториха малко мудни, но след това те залепя за екрана.

Току-що го догледах и

и още ми е :(

 

Marchooo, струваше си търпението докато се сдобием със сериала :kiss2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взе да ми писва леко от тези корейски драми, може би трябва да разнообразя с някоя комедия, ама в последните месеци гледах 2-3 сериала и всички в този жанр ... и какво да кажа, взеха вече да ме поизнервят с еднотипните финали. Специално за този сериал

бих препоръчал да гледате последната серия до към средата, около 30-та минута. То беше ясно, че накрая ще убият някой от главните герой, но просто в последните епизоди действието се развиваше еднопосочно към добър край и накрая претупаха за 30 минути всичко. Поне да го бяха направили както трябва, да вкарат повече драма в последните епизоди, а не само за 30 минути накрая ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво да кажа и аз самата не знам.Като ти застане топката в гърлото от първата серия,не те пуска до край. :(

Ако си емоционално не стабилен в момента който гледаш,след толкова мъка е рев може да рухнеш.

Прекрасна актьорска игра и съответно много добър сериал.

 

Само на моменти се чудех кой е повече сляп Джун Йонг или Хе Ин .Голямо разминаване и недовиждане падна.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е един от най-тъжните сериали и едновременно най-невероятния и красив с историята и музиката си ... Толкова силна любов

 

а накрая главния герой умира, много sad беше наистина :(

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубав сериал, превърна се в една от любимите ми драми. Красива и тъжна любовна история, прекрасна музика. Изключително симпатична тройка главни актьори- красиви, чаровни, прекрасна актьорска игра. В повечко ми дойдоха толкова сълзи, Санг У милия нямаше серия, в която да не плаче (не че не му отиваше), но доста ги понахраних тези садисти сценаристите :mad:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е един от предпочитаните за мен жанр драми, така че го гледах с удоволствие! Този сериал направо ме зомбира :lol: докато не го изгледах докрай не излязох от вкъщи. Наистина беше доста сълзлив, но на мен ми хареса!

В първите епизоди съвкупността от случайни разминавания адски много ме дразнеше, но пък без тях епизодите сигурно нямаше да са 20. Също така бойните сцени бяха добре направени и вкарваха разнообразие в сюжета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случайно попаднах на песен от саундтрака на този филм, и изведнъж се сетих, че някога в миналото, съм го гледала. Това беше първият ми азиатски сериал, на който дори не помнех името :unsure: . Единственото, което помнех от него, е къщата до езерото. Харесах го, но и много плаках. По тази причина навремето се отказах от тези сериали, за да се завърна след години :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...