Jump to content

Miyavi


Zenith

Recommended Posts

651083.jpg

 

линк за сваляне тук

 

TRACKLIST

1. DAY 1

2. FUTURISTIC LOVE 2012

3. DAY 1 (Instrumental)

4. WHAT'S MY NAME_ (Live At EMI Rocks 2012)

5. SURVIVE (Live At EMI Rocks 2012)

6. FUTURISTIC LOVE (Live At EMI Rocks 2012)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е! Из между всичките му песни не мога да си избера любима. Всички са много зарибяващи и готини. Стилът му кърти, обожавам го :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Целия мини албум от тук... :click: 

Много силен албумDay 1 e под номер 3. :)

 

От тук само парчето... :click: (натискаш free download в дясно и изчакваш 20 секунди) или  :click:

 

едит. Като търсиш някоя песен пробвай следното: Пишеш името и изпълнителя в google, и добавяш .mp3 или .rar за албум. При мен в 90% от случайте попадам на няколко линка за сваляне. На Day 1 бяха 4-5. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудих се, чудих се за това видео, но реших все пак да споделя. 
(Нямам идея как е изтекло, по мои сметки му е рано.)

Значи, правим следната уговорка: съдържанието не е много подходящо за много младата публика  :excl:
 Не очаквах подобна песен, нито пък видео, признавам си. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен, нищо му няма на клипа. Харесва ми, стилен и в контраст с мелодията . Не очаквах обаче клип точно на тази песен, след като има много по силни парчета в албума.  No One Knows My Name си я слушам всеки ден и ми е фаворит там. Прибавям и Ahead Of The Light и Horizon ...като цяло много приятен и успешен албум. Доволен съм от всяко парче. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той още едно видео ли е направил?! Ние Horizon сме пропуснали да обсъдим. Много динамичен клип излезе от тази песен. Напомня на последните неща на Нели Фуртадо.

 

 

За новото парче - не знам и аз какво да кажа. Има някои добре направени неща, като например цветът на клипа и фонът. Самият изпълнител също винаги е изглеждал чудесно на екрана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудих се, чудих се за това видео, но реших все пак да споделя. 

(Нямам идея как е изтекло, по мои сметки му е рано.)

 

Значи, правим следната уговорка: съдържанието не е много подходящо за много младата публика  :excl:

 Не очаквах подобна песен, нито пък видео, признавам си. 

 

Уоуу, много интересен клип :) Мияви както винаги е страхотен. Само едно не ми хареса - защо текста трябваше да е на английски? Макар че като се замисля може би на японски такъв текст нямаше да звучи толкова добре  :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клипът си е супер, одобрявам го с две ръце:) Секс-зарядът е предаден перфектно;) Крайно време беше да изтрещи с нещо малко по-скандално, никога не го е играл добро момче твърде усилено. Иначе самото парче звучи малко по-поп, отколкото би ми се искало, но... какво да се прави:)

 

Megan, той нали се е вкарал във филма със семейството на жена си и двуезичното говорене на децата си, та си е пооправил английския и се кефи да го ползва;) Имайки предвид, че си говори на щерките (нали и двете бяха женски или се лъжа??) на този език, не го виня, че пее на него. И със сигурност има напредък в произношението, ако сравняваме с "ал ю леди ту лок" :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ето и новото албумче от юни ;)

 

EDIT: Уффф, ужасно "дискотечно" ми идва.... Честно казано изпитвам разочарование след лайв-албума от концерта в Лондон. Вместо да се хване (както тогава) за китарено/вокалното си звучене с малко барабани, започна да си прави сам турбо-миксове на творчеството. Не го разбирам дали цели няква "клубна" популяризация с това, дали просто е деградирал в музикално отношение или страда от остър пристъп на безидейност... Както и да е - очаквам да пусне и нещо за "ценителите" - както навремето издаде MYV Pops и MYV Rocks за една година;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случайно попаднах на тази любопитна новина - Мияви бил избран да играе злодей във филм на Анджелина Джоли :D  Ще бъде интересно да видим какво ще се получи накрая...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, новината е интересна, още повече че таблоидите пуснаха слух, че Брад Пит ужасно ревнувал от него съпругата си, защото бил прилича на неин бивш любовник(ца). Не знаех, че дамата си пада по J--rock, но браво на нея.

Иначе друга новина покрай него е, че март месец ще има Европейско турне, като най-близкото до Б-я е конертът в Будапеща. Повече информация има на официалния му сайт

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От нет-таблоидите, за един от които работя, ми се утаи в тиквата, че японската изгора на Анджи е женска:) Порових още малко в гугъла и намерих и името - Джени Шимицу. Мисля, че всякаквите ревности от "би-сайд" са медиен прах в очите:)

 

Аз едва ли ще намеря някого да ми се навие за ходене в чужбина да слуша Мияви, така че ако съберете агитка - свиркайте без притеснения на лични;) Сама не ми се мърда да куфея, все пак концертът продължава само час-два, а трябва да се прави нещо и в останалото време;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

*примигва-примигва-превърта трейлъра назад да види пак Мияви*


Е, за първи път виждам толкова сериозен Мияви. Не знаех, че може да хвърля такива изпепеляващи погледи. От няколкото секунди, за които го виждаме сборно в трейлъра, някак останах с впечатлението, че ще се справи добре (: Дали ще ме убеди да гледам филма обаче, друг въпрос.
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...