Jump to content

Miyavi


Zenith

Recommended Posts

Че хубава новина. Бебчето се е родило...

Сам го съобщава в Туитър.

Влизам сега там и първата новина, която ми излиза.

Welcome to the world, Skyler. 

Ev-Au-ODNVo-AAtv5x.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

MIYAVI ще започне турне в Северна Америка тази есен.

MIYAVI NORTH AMERICA TOUR 2021 ще започне в Калгари, Албcрта на 30 септември. Той ще включва общо 20 концерта в САЩ и Канада, завършвайки с концерт в Атланта, Джорджия на 31 октомври. Пълният списък с дати е достъпен по-надолу на страницата тук.

Билетите са в продажба, а връзките за закупуването им са достъпни чрез официалния уебсайт на MIYAVI.

Както вече беше съобщено, MIYAVI също има нов албум, озаглавен Imaginary, планиран за излизане на 15 септември, който ще бъде ден след 40-ия му рожден ден.

Беше разкрито, че 11-те песни на албума ще включват кавъри на Nirvana's Smells Like Teen Spirit и P.O.D.'s Youth Of the Nation. Той ще включва и някои сътрудничества: новозеландският певец и автор на песни Kimbra се появява в заглавната песен, докато Kang Daniel, бивш член на южнокорейската момчешка група Wanna One, участва в Hush Hush. Връзки за предварително добавяне и предварително запазване на албума са достъпни тук.

Песен от новия албум, озаглавена New Gravity, също беше издадена като предходен дигитален сингъл и вече е достъпна за изтегляне и стрийминг по целия свят.

В допълнение, MIYAVI играе роля във филма на Netflix „KATE“, с участието на Мери Елизабет Уинстед и Уди Харелсън. Твърди се, че филмът е екшън трилър, в който Уинстед играе убийца, която се надпреварва с времето, за да спаси живота си, след като е отровена. Премиерата на филма ще бъде на 10 септември.

 

Чуйте New Gravity:

 

Трейлър за "KATE" можете да видите по-долу:

KATE | Official Trailer | Netflix

 

Изт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 11.11.2022 г. at 13:34, ukio написа:

 

Вчера ги слушах. Подейства ми като малко скучно и предвидимо музикално колажче, особено много ме разсмя "Бигидан, бигидан, бан, бан, бан..." Може и затова да е направено, да разсмива слушателите... Иначе, си ги харесвам пак. :)

 

Много обаче, ме зарадва нещо друго
 

Off Topic

 няколко месеца по-рано - версията на вечната класика Serafine. Тук, в тази тема, може и да не е точното място да споделя, но не намерих тема за Morrie. Извинявам се, ако оплесквам темата на Miyavi.


 

Редактирано от cucyta
най-лесно е да го сложиш в спойлер
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем съм ги забравила напоследък. Ще се радвам да направят нещо ново и запомнящо се. Мияви последно си сътрудничи успешно с реж. Такаши Миике като направи песен за филма му Острието на безсмъртния.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...