Jump to content

Miyavi


Zenith

Recommended Posts

Забравила бях как е като пее на японски...Ново видео. Не спира да работи. А и тази му песен е някак си по-близо до старите му произведения. Поне на мен така ми звучи.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май пак е качил нещо ново или поне MV на тази песен...

Аз не съм много запозната с неговото творчество, сега го откривам този човек, много готин ми изглежда и сега се заслушах в тази песен, хареса ми...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Аз пък ще постна едно старо, но любимо парче, още от времето на вижуъл периода му, ако се не лъжа, че не съм чак толкова наясно със стиловете.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А миналата година откри супер купата по американски футбол, чувала съм, че е голяма работа в музикалните среди ти да си откриващата звезда:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф, да, че е малко скучно сам...

Ама аз тепърва имам да уча много за него. Но пък го видях за пръв път от твой пост, ама може и във фейса да е било, на него и децата му...

Визията му е много яка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и аз не съм чак толкова знаеща по въпроса, просто го следя откакто попаднах на него. А като се има предвид, че съм само от 3 години активна и не е само той.....има какво да уча и аз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На какво попаднах сега. От 2018 е, може и да е качвано вече, но за мен си е ново.

Camila Cabello - "Havana" MIYAVI Acoustic Cover

 

Значи, евала казвам на ютуб, че ги изкарва сам едни красоти, дори не ти се налага да ги търсиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...